Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sateletne prijimace bez HD ale s timerom

Jozef2 (188)|18.11.2005 13:48
Ahoj priatelia.
Hladam satelitny prijimac/ce bez HD ale s timerom. Mozno sa Vam zda, ze co za blbost to pozadujem ked sat. prijimac nema HD. Ale chcem nahravat na DVD rekorder. Na tomto DVD rekordery sa da zapnut funkcia automatickeho nahravanie pri vstupnom video signale na vstupnom Scart konektore. Teda na sat. prijimaci si pomocou timeru naprogramujem cisla TV stanic, a zaciatky a konce TV relacii ktore chcem zaznamenat. Sat. prijimac podla naprogramovania sa v uvedene casy zapne a vypne, tym samozrejme zacne cez scart kabel posielat video signal do DVD rekordera a ten podla toho zacne nahravat. A ja mozem ist na dovolenku. :-D
Takze poradte nejake satelitne prijimace s funkciou timera.
mirekv (7169)|18.11.2005 14:53
Jozef2
No, pokud nemá SAT přijímač vlastní záznam, tak pochybuju, že by ho výrobci vybavili timerem.
blueant (820)|18.11.2005 15:14
Napr. DM500

Ma casove nahravanie ale na pripojeny disk v sieti.
Bohuzial bez neho to asi vyhodi chybu.
Jozef2 (188)|18.11.2005 16:19
Tak som nasiel napriklad Golden Interstar DSR 8300 CI Premium combo.
Pisu o nom na http://www.satcentrum.com/?action=show&art=1679
Aj u viacerych inych sat. prijimacoch znacky Golden Interstar uvadzaju, ze maju "programovani casovani programu". Zdroj http://www.golden-interstar.cz/
Takze predsa nieco take existuje.
mirekv (7169)|18.11.2005 16:23
Jozef2
Je hezké od tebe, že se na něco zeptáš, někdo ti odpoví, že asi ne, a ty mu po hledání na netu odpovíš, že jo. Není to zbytečné?
Jozef2 (188)|18.11.2005 16:32
[quote=mirekv]Jozef2
Je hezké od tebe, že se na něco zeptáš, někdo ti odpoví, že asi ne, a ty mu po hledání na netu odpovíš, že jo. Není to zbytečné?[/quote]
Otazku som dal preto, lebo viac hlav viac vedomosti. Ale necakal som pasivne na odpovede a pustil som sa do hladania, aj pretoze ma to velmi zaujima, No a ked som po takmer dvoch hodinach nasiel, preco by som nedal info?
mirekv (7169)|18.11.2005 16:45
Jozef2
No když myslíš, tak jo. Ovšem nevěř tomu, že ti, co budou mít tentýž problém, že si ho najdou tady. Raději se znovu zeptají! :-R :BB:
blueant (820)|18.11.2005 23:15
Neviem cenu toho zazraku (nechce sa mi zistovat)

ALE !

Dreambox7000 sa da zohnat starsi okolo 10000,- nainstalujes HDD a ides.

Zda sa mi to ovela lepsia volba ako kupit prijimac ktory nevyuzijes na nic ine a nema ani citacku (takze musis pripadne dokupit moduly) a hlavne
Digitalny signal previest na analog tento nahravat prevodom zase na digital sa mne akosi prieci. ;)
mirekv (7169)|18.11.2005 23:20
[quote=blueant] a hlavne
Digitalny signal previest na analog tento nahravat prevodom zase na digital sa mne akosi prieci. ;)[/quote]
:BB: