Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SkystarHD2 + CI HD2 + dekod.modul CW = nejede

Scully (3)|15.3.2008 15:22
Mám na PC kartu Skystar HD2, k tomu příslušný CI port HD2 a dekódovací modul Cryptoworks CAM SCM. Mám placenou kartu od UPC. Když kartu používám přes COM port (CWCamEmu + DVB Dream), tak to jede, ale při každém čtení dat z UPC karty se obraz na chvilku "sekne" jako kdyby nestíhalo čtení přes COM. Proto jsem si pořídil CI port. Ale bohužel nedekóduje. Nemáte někdo radu? Už jsem zkoušel vše možné a bezvýsledně.
Radoo (1302)|15.3.2008 21:23
[QUOTE=Scully;169272]Mám na PC kartu Skystar HD2, k tomu příslušný CI port HD2 a dekódovací modul Cryptoworks CAM SCM. Mám placenou kartu od UPC. Když kartu používám přes COM port (CWCamEmu + DVB Dream), tak to jede, ale při každém čtení dat z UPC karty se obraz na chvilku "sekne" jako kdyby nestíhalo čtení přes COM. Proto jsem si pořídil CI port. Ale bohužel nedekóduje. Nemáte někdo radu? Už jsem zkoušel vše možné a bezvýsledně.[/QUOTE]
Já jsem slyšel něco o nekompatibilitě dekodérů, mám ten Cryptoworks/Conax od Technisatu a mám SS HD1 a je to OK,.
Někdo psal, že má jen Cryptoworks original Technisat a nejelo mu to.
blueant (820)|15.3.2008 22:32
[QUOTE=Scully;169272]Mám na PC kartu Skystar HD2, k tomu příslušný CI port HD2 a dekódovací modul Cryptoworks CAM SCM. Mám placenou kartu od UPC. Když kartu používám přes COM port (CWCamEmu + DVB Dream), tak to jede, ale při každém čtení dat z UPC karty se obraz na chvilku "sekne" jako kdyby nestíhalo čtení přes COM. Proto jsem si pořídil CI port. Ale bohužel nedekóduje. Nemáte někdo radu? Už jsem zkoušel vše možné a bezvýsledně.[/QUOTE]


Ja ti len mozem povedat k tomu COM portu - nestihanim to isto nieje ;)

Cez phoenix sa bezne pouzivaju bezproblemov karty.
Mozes napriklad namiesto CWCAMEMU pouzit NEWCS + WINCSC.
Popis aj s nastavenymi pluginmy najdes vo FAQ na http://www.skystar2.info
Scully (3)|16.3.2008 14:42
Tak se už podařilo. Trvalo mi to celý den, ale nemůžu přesně říct, čím to bylo. Alespoň shrnu poznatky:
- mám Vista64, čerstvá instalace
- s driverem SkyStarHD2 1.1.0.302 mi to běží, s driverem SkyStarHD2 1.1.0.402 mi to nevyhledává kanály
- DVB Dream neumí použít CI slot (v nastavení možnost je, ale nefunguje)
- běží mi to na DVBViewer a ProgDVB
- pokud se v ProgDVB snažím přepnout jazyk (audio) z maďarštiny do češtiny, přestane to zřejmě dekódovat - je možné, že to je tím, že ProgDVB mám eval verzi, DVBViewer mi udělá dva kanály s jazykovým rozlišením - tam je to OK
StD (8612)|16.3.2008 19:59
Mno, a já bych spíš řekl, že jako první jsi měl v dotazu uvést, že to provozuješ pod tím zgarbem s reklamním jménem Vista a šlo by to do patřičné rubriky v sekci Pokec. Jen tak dál.
DavidU (2)|1.4.2008 00:59
taktez mam HD2 + CI + upc kartu a po nainstalovani se to chova asi tak ze kdyz dam vyhledat kanaly tak pokazde v ruznem procentu hledani zatuhne cely comp - to v DVBVieweru co byl na cd. V ProgDVB to sice kanaly upc vyhleda, jenze obraz je strasny (at zkousim jake kodeky chci) a dekoduje to jen neco..treba hbo a film+ chodi ale spectrum, mgm atd ne. (kdyz kartu vratim zpet do toho stolniho philipsu od upc tak chodi vse)

Nema nekdo napad? dekuji
DavidU (2)|1.4.2008 00:59
jinak cz vista home premium 32
Scully (3)|1.4.2008 10:38
Zkus stáhnout poslední ovladače. Mně to třeba s nima nechodí, ale chodí mi to s těma, co jsem dostal na CD (viz příspěvek výše). U tebe to může být naopak.