Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVB-S s CI slotem

kaaamca (2)|19.9.2006 01:33
ahoj, nevíte někdo o nějaké DVB-S kartě do PC která má v sobě i CI slot pro dekodovací karty (Cryptowork), která by byla kompatibilní s Winoes MCE? Zkoušel Jsem kartu Twinhan DTV Sat-CI, po instalaci pár pluginu, které sem našel na stránkách výrobce, jsem kartu pod Windows MCE rozchodil, ale chytal jsem pouze volně šířitelné programy. Nikoliv programy czechlinknu :-(
Můžete mi prosímněkdo poradit, jak se mám pod Win MCE dívat na programy czechlinku???
kaaamca (2)|19.9.2006 01:36
málem bych zapoměl, dekodovací kartu pro czechlink samozřejmě mám :-R
blueant (820)|19.9.2006 07:23
1. Bohuzial nepoznam WIN MCE
2. Pokial by player v tom MCE mal podporu MD pluginov tak by sa zrejme dal pouzit PHOENIX a netreba CI rozhranie ani CI modul.
3. Momentalne ide zaklad CZLINKu aj v EMU (cize soft. rozkodovat)
feedjo (87)|4.10.2006 11:53
Pokial som sa docital spravne tak Win MCE by mal vediet spustit hocijaku aplikaciu pre WinXP takze je mozne pouzit hociktory DVB player (ProgDVB, MyTheatre, DVBDream, atd.) otazne je potom ale to, na co si zasierat masinu tym MCE...
zputna (6)|6.10.2006 12:14
ze serveru satelitni.cz jsem obdržel následující informaci: Momentalne ma podporu MCE pouze karta NovaCI (zadna jina tuto moznost
nenabici)
ještě jsem slyšel o plug-in pro karty SkyStar, ale nikdo jejich funkčnost s MCE nepotvrdil..
Foolproof (2713)|6.10.2006 14:37
Asi udělali soudruzi v MCE chybu nebo je to úmysl, spíš to druhé.

Ale řešení se snad nabízí, vyhodit MCE, pokud možno i s instalačním CD. :-D