Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD YAMADA 6800x PLUS - firmware

xMichalx (12)|29.9.2006 18:31
Zakoupil sem nový DVD přehrávač DVD YAMADA 6800x PLUS.
Nevíte někdo odkud bych mohl stáhnout firmware s podporou české diakritiky u titulků?Je to supr přehrávač.Perfektně tichý.Nemám,co bych mu mohl vytknou,právě až na titulky.
Znaky jako : ě ř č ž zobrazují zástupnými znaky nebo je nezobrazí vůbec.
Titulky jsou bíle a tím občas ve filmu zanikají.Osobně dávám přednost zelenožlutým.
Doufám,že se stránky http://www.y6800x.yc.cz začnou zabývat i tímto přehravačem.
VEJMISLO (3)|29.9.2006 23:52
NAJDEŠ TO TADY.JE TO MAĎARSKY.[code]http://www.mpeg4-players.info/index_eng.php?page=player_eng.php&id=264[/code]

HODNĚ ZDARU.JE TO SUPER. :-!!!
VEJMISLO (3)|30.9.2006 00:06
TADY JEŠTĚ CO TO DOVEDE PO UPDATE. 6800X SE MĚ ZDÁ BÝT V TOMTO SMĚRU LEPŠÍ.
-------------------------------------------------------------------------------------
Yamada DVD-6800X Plus v1.1

NEM HIVATALOS FIRMWARE!

MINDENKI CSAK SAJÁT FELELOSSÉGÉRE HASZNÁLJA!

A Rar fileban két iso található:

- MEDIATEK_MTK.ISO az eredeti firmware frissitésére.
- YAMADA_6800XP.ISO a v1.0-as update frissitésére

Változás v1.0-hoz képest:

- új hátterek
- hibajavítások
- angol és magyar osd javítások


===============================================================================
!!! !!!
!!! MIELOTT ÉS MIUTÁN FRISSÍTED A LEJÁTSZÓT HASZNÁLD !!!
!!! A "GYÁRI BEÁLLÍTÁSOK VISSZAÁLLÍTÁSA" FUNKCIÓT A BEÁLLÍTÁSOKNÁL !!!
!!! (ANGOL NYELVU FIRMWARE-NÉL "LOAD FACTORY DEFAULTS") !!!
!!! !!!
===============================================================================

Hogyan írd meg CD(-RW)-re?
--------------------------

- CD-(RW) írás beállításai:
Nem többmenetes
TAO (Track-at-once) - SÁV-egymenetben

===============================================================================

Változtatások:



+ RISC:

+ XviD Packed Bitstream (formátum) lejátszás támogatása
+ XviD Custom Intra mátrix-al tömörített fájlok lejátszása
+ Mpeg4 felirat típusok: srt, smi, ssa, ass, sub, txt, xsub (divx beágyazott feliratok), vobsub (ifo+idx+sub)
+ OGG (hang- és videófájlok támogatása)
+ Nero Digital formátum lejátszás támogatása (azaz MP4, M4V kiterjesztésu videók, audiók stb.)
ASP; Cinema Profile is!


+ új beállítások (setup) menü: (csak az új dolgok)

általános beállítások (General Setup):
+ DVD gyors lejátszás (Q-Play) (menüt kihagyva indul a film)
+ fájlkereso betuszínek
+ betu körvonal színe
+ betuszín

audió menü (Audio Setup):
+ SPDIF
+ 3D
+ Pro Logic II

videó menü (Video Setup):
+ Összenyom | P-Scan összenyomás beállítása

beállítások menü (Preference Setup):
+ DVD Audio | elsodleges DVD Audio nyelv kiválasztható
angol English
magyar Hungarian
francia French
spanyol Spanish
portugál Portuguese
német German
olasz Italian
svéd Swedish
dán Danish
norvég Norwegian
finn Finnish
holland Dutch
hotvát Croatian
török Turkish
lengyel Polish
cseh Czech
orosz Russian
román Romanian
szlovén Slovenian
bulgár Bulgarian
szlovák Slovak
ír Irish
görög Greek
héber Hebrew
izlandi Icelandic
kínai Chinese
japán Japanese
thai Thai
indonéz Indonesian
maláj Malay
koreai Korean
egyebek Others
+ DVD felirat | elsodleges DVD felirat nyelv kiválasztható
+ DVD menü | elsodleges DVD menünyelv kiválaszthóa

Mpeg4 felirat beállítások (Mpeg4 Subtitle Setup):
+ Mpeg4 felirat színek
+ Mpeg4 felirat háttérszín
fekete
sötétszürke
szürke
fehér
piros
zöld
kék
sárga
narancs
vörös
sötétzöld
sötétkék
bíborkék
+ Mpeg4 felirat háttér átlátszósága
átlátszó
50% átlátszó
nem átlátszó
+ Mpeg4 felirat körvonal szín
+ Mpeg4 felirat szín
+ Mpeg4 Felirat betutípus
Extra Kicsi, Kicsi, Közepes, Nagy, Extra Nagy, XXL
+ Mpeg4 felirat vízszintes igazítás
+ balra
+ középre
+ jobbra
+ Mpeg4 függoleges igazítás
+ felül
+ alul
+ Mpeg4 Feliratok formázása
+ Nincs
+ Tördelés
+ Újraformázás
+ Felirat-fájlnév egyezés (karakter)
+ 0..40 (hány karakterig egyezzen meg a felirat és a filmfájl neve)
+ VobSub felirat paletta
+ RGB
+ YUV
+ Mpeg4 felirat ablak (méret megadása)
+ bal
+ fent (300+...)
+ szélesség (500+...)
+ magasság


+ MPEG4 feliratok:
+ minden menü opció azonnal végrehajtódik - még akár mpeg4 film lejátszása közben is
+ 255 karakter/felirat
+ 6 féle betuméret
+ mpeg4 feliratok töredlése vagy újraformázása (sortörések eltávolítva és összevont soroknál kilógó szavak áthelyezése új sorba)
+ filmfájl neve és a felirat neve hány karakterig kell hogy egyezzen (0..40): 0-ra betölti a könyvtár összes felirat fájl-ját
(hány karakterig = az elso karaktertol számítva)
+ felirat idozítés javítva (nincs túl rövid ideig felvillanó, s ezért olvashatatlan felirat)
+ VobSub paletta szín választható (RGB, YUV)

+ JPEG:
+ nincs automatikus jpeg vetítés -> meg kell nyomnod a NEXT, PREV gombokat
(az automata vetítés miniatur nézetbol (Kodak mode) érheto el)

+ Fájlkereso:
+ teljes szélességu fájlkereso
+ Lemez címke megjelenítése
+ formázott MP3 TAG információk kijelzése (ID3V1 kiolvasásával)
+ összes Windows kódlap támogatása 1250-1258 (setup menü beállítás és Font 0-3 csere után)
+ formázott könyvtárnév kijelzés
+ választható fájlnév színek
+ kiválasztó sáv követi az éppen lejátszott MP3 fájlt
+ audió fájl lejátszásakor a Prev, Next gombok az elozo, következo fájlra ugranak


+ DVD-VIDEO lejátszás:
+ Tiltott muvelet (UOP) részlegesen eltávolítva
+ DVD Q-Play: a leghosszabb DVD video cím automatikus lejátszása dvd-videolemezen (menüt,stb. átugorja)

+ Az ikonokat Laca tervezte
+ Hátteret Acheron tervezte


===============================================================================

2006. augusztus 22.
http://www.origamisystems.hu
http://www.mpeg4-players.info

===============================================================================
Powered by New Age ;-)
xMichalx (12)|30.9.2006 12:00
O tomhle firmwaru sem věděl.Snad jen kdybych uměl maďarsky nebo mi fungoval slovník v PC translatoru.Takhle se toho docela bojim.
Jak je vidět podle počtu zobrazení tohodle tématu, byl by zájem o nový firmware docela vysoký.
Snad se tím začne někdo zabývat stejně, jako se zabývají 6800x na stránkách uvedených výše.Vůbec nejlepší by bylo kdyby na http://www.y6800x.yc.cz udělali sekci i pro yamada 6800x plus.
xMichalx (12)|1.10.2006 17:38
Psal sem si s jedním z provozovatelů [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a říkal,že nic podobného nechystají a ani nebudou.stránky založili,protože vlastní yamada 6800x.
Takže zatim jsou jen 3 možnosti:
1-nahrát firmware z těch maďarských stránek(podpora Čj v titulcích,menu není v čj)
2-upravit firmware sám (nemám čas)
3-počkat až to udělá někdo jiný :-D
pripinacek (1)|10.10.2006 18:36
na tomto linku naleznete update firmwaru pro 6800X plus. Lokalizace OSD do češtiny + podpora českých titulků v DivX.

http://www.umax.cz/download/manualy/Image.zip

postup je následující:

1. stahnout a vypalit jako ISO 9660
2. nastavit DVD přehrávači výchozí parametry
3. provést update
xMichalx (12)|10.10.2006 23:08
Včera.Tj 9.10. sem psal na technickou podporu přes stránky http://www.umax.cz a tradá firmware ke stažení je zde :-D .
Ještě sem ho nezkoušel, jen sem ho stáhl a prohlédl v MTKReMaker -u a obsahem se zdá být úplně stejný,jak ten co už můj DVD obsahuje.
Nešlo mi ani tak o podporu CJ v menu jako v titulcích.
FW, který je ke stažení ze stránek:
http://www.mpeg4-players.info/index_eng.php?page=player_eng.php&id=264
Sice CJ menu nemá, za to má fonty 0-14 namísto FW uvedeného v komentáři výše,který má pouze fonty 0-5.
I tak sem rád, že firma umax zveřejnila na svých stránkách s českou lokalizací použitelný FW.
Až budu mít trochu času, pokusím se oba FW dát dohromady s tím,že vypustím veškeré překlady menu,krom CJ a ANJ (snad to bude stačit pro dostatečné uvolnění paměti na fonty).
Pokud by mne někdo předběhl,tak mi to nebude vůbec vadit. ;-)
Ronny (41)|10.10.2006 23:59
Tak jak sleduji tvoji aktivitu, tak brzo svuj prehravac odneses do servisu. Proboha , vsichni jsme nejak zacinali /to je chvalihudne/, ale nejdrive si prostuduj co vlastne potrebujes /na netu toho najdes opravdu hodne/. System "Hokus, Pokus" konci vetsinou jako "dead player" . Zatim neni jasne co vlastne chces /titulky, OSD, pamet? atd/. Umax. cz jako oficial udelal aspon Cz lokalizaci a vic od neho necekej. /taky si pujcuje - font 01 je od MTZ/. Takze pokud chces neco lepsiho nez ti prodali, tak cekej, nebo si upresni priority. Uz ti tady nekdo poradil - dej tam ten Madarsky /modded/ FW a nemusis nic resit /jen to Cz OSD - ale to stejne nestoji za moc/ hadam ,ze jsi ho jeste ani nevyzkousel.
xMichalx (12)|11.10.2006 00:31
Ronny: Tak nevím za koho tu přesně mluvíš. Pokud si přečteš celý článek, maďarský popis obsahu FW nemusíš, zjistíš, že řeším ty samé problémy okolo FW jako se občas vyskytují i u jiných značek DVD přehrávaču.
Pokud bych se o tuto problematiku nezajímal já, udělal by to dříve či později někdo jiný.
Od začátku se nezajímal o nic jiného než o aktualizaci FW s podporou diakritiky pro TITULKY.
V současné době se snažím, i přes nedostatek času, udělat FW s plnou podporou cj jak v osd , tak v titulcích. Zasahuji při tom pouze do datové části firmwaru,takže jediné co se může stát je, že přístroj nebude funkční kvuli neodpovídajícím vizuálním funkcím.V kódové struktuře nic měnit nehodlám, protože nemám dostatečné znalosti a není to mým záměrem.
Ronny (41)|11.10.2006 09:03
xMichalx:
No prave resis ty same problemy ve FW. Trochu tuhle problematiku znam /naposled Yamada 6800x/ takze dobre minene rady jsou na miste.
To co resis za tebe vyresili prave ti Madari. Ten FW je vlastne "Klonem" 6700, 6800x se vsemi zlepsenimi /x - let prace/. Resi tvoje problemy:
1/ Perfektni cestina v titulcich CP 1250, barva, posun okna atd /vice v cs prekladu specifikace a postupu pro Yamadu 6800x.,... a mnoha dalsi zlepseni.
2/ Jedine co budes muset dodelat je Cs OSD /casove narocna "piplacka"/a budes mit prehravac, jehoz uzitna hodnota se zvysi minimalne o 500%.
PS: Podrobnosti a dalsi pis na SZ.
xMichalx (12)|11.10.2006 16:10
OK. Myslim,že v tomhle máš pravdu.Hehe teda až na ty roky progrmátorské práce ;-).
Potřeboval bych poradit: Jak si tam dostal ten firmware? Ať ho vypálim jak chci (ISO obraz nebo čistě BIN s DUMMY), tak mi yamada hlásí "unknown disk" (nepoznává obsah CD). Dělal sem vše podle nejrůznějších návodů,ale...
Jinak FW sem upravil a nyní má i menu CJ (i když je to zbytečnost).Zveřejním ho , až ho odzkouším.
Prozatim se tam snažim dát ten originální od maďaru s názvem 6800XP.
PetanB (29)|24.10.2006 17:54
Čaute. Chtěl jsem se jen zeptat. Mám tento přehrávč jen chvíli a už se vyskytla chybka. Nahrál jsem nový FW, páč ten orig je nepoužitelnej, a nezobrazují se mi další řádky. Resp vidim jen první a pak nic. Navíc zarovnání, ikdyž nastavím na střed, tak je spíše doleva, chvílema až za okraj TV. Můžete mi někdo poradit jak to zprovoznit, případně napsat vaše nastavení?

Ještě podotýkám, že je to ten maďarskej FW.

TV mám 16:9.

Předem děkuji za odpovědi
xMichalx (12)|24.10.2006 20:32
Používám ten 6800xp a je v pohodě. Na poměr 16:9sem ještě nezkoušel, ale jestli tak máš TV, měl by si to nastavit i na přehrávači. Je to hned někde v prvním menu ve zobrazení...
PetanB (29)|24.10.2006 20:41
Ano, nastavené to mám. Jen nechápu ty titulky, že tak lítaj. Nejsou ani vycentrované. Jednou jsou vlevo, jednou vpravo. Mám všechno nastavené na nule, zarovnané na střed a dolů. Navíc ty titulky se nezobrazují ani celé na řádek. Mol bych tě požádat o tvůj FW, který používáš?

Ještě upřesním, že jsem použil ten FW yamada_6800xp. Ten jsem tedy přepsal na MTK. Ale ty dva FW jsou nejspíš stejné.
Ronny (41)|24.10.2006 21:03
To: PetanB,
Je az s podivem kolik casu je treba venovat i zcela jednoduchym otazkam. Staci si precist zpetne toto tema a pripadne odkazy. FW pro Yamadu 6800X je pro nastavovani stejny jako u Pluska. Jeho specifikace a je tam vse o nastaveni v techto Madarskych modded FW i v cesti ne / [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Pozice titulku se nastavuje v Setup - menu - nastaveni mpeg4- okno titulku. Precti celou "specifikaci" a "doplneni", aby se neopakavoly stale stejne otazky, kazdy navic so si vyzkousis sam uz nezapomenes. \/

PS. k temto strankam [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] se otvira nove i forum, takze o to budou otazky a odpovedi adresnejsi. :-!!!
Ronny
PetanB (29)|24.10.2006 21:14
Ajaj. Oki. Kuknu. Přiznám se ale, že už mě podobnost taky napadla. Dokonce jsem se tam i díval. Zřejmně málo. Opravdu ale nepatřím k těm, kteří napřed píší dotazy a pak hledají.

Tak já to jdu zkusit znova :-I



Omlouvám se všem, kteří mi odpovídali. Jsem vážně trubka. Nastavení v PDF už mám delší dobu na HDD. Nebyla to lenost, jen zapomětlivost.

Děkuji všem za odpovědi a ještě raz se omlouvám všem.
PetanB (29)|24.10.2006 21:34
Heureka... Skutečně to funguje. Začíná se mi ten přehrávač líbit. Před tím, jsem měl H&B3255 a kvůli maličkostem, které Yamada umí, šel pryč.

Ještě bych měl ale jednu otázku. Je možné nějak zeslabit zvuk pomocí DO? V menu ja grafika ale na DO jsem tyto tlačítka nenašel. :-(
Ronny (41)|24.10.2006 21:53
Yamada umi jen to co jeho neoficialni FW!!! H@B umel taky jen to /stejny chipset/co tam dali Cinani a ACOMP. Original jsi uz vyzkousel, takze muzes porovnavat. Jelikoz toto Plusko nevlastnim mohu jen doporucit - manual. Na 6800x jsou to Tl. na DO vpravo dole. Pokud to ale je ve specifikaci /pamatovani si nastaveni zvuku/ tak moc asi "pospichas" nebo, ze by to na DO nebylo??? :-R

Ronny
PetanB (29)|24.10.2006 22:14
Takže našel jsem obrázek ovladače. Prosím, pojďme hledat všichni spolu :)

http://www.mpeg4-players.info/players/yamada%20dvd-6800x%20plus/taviranyito.jpg

Napíšu předem, že šipky nemájí na hlasitost vliv. Je to odzkoušeno. Takže by mě vážně zajímalo, jak přehrávač zeslabujete.

A manuály vážně čtu, jen jsem někdy trochu zbrklej.
PetanB (29)|28.10.2006 18:39
Nikdo tedy nepoužívá zeslabení? Přitom v manuálu se o tom píše. Jen ty tlačítka snad chybí.
Ronny (41)|28.10.2006 19:29
Radi, ale meli by odpovedet vlastnici tohoto pristroje. Obrazek neni dostatecne citelny a "manual cs. - Umax.cz " popisuje tlacitlo "Volume+ a - " jenom tam chybi schema ovladace. Zeptej se tam dotaz na komentare.
Bohuzel vic neporadim.
Zkus to nove forum pro Yamadu 6800x /sekce Plus/ treba si to nekdo precte a poradi, sam budu zvedavej, kam to Yamada schovala, ze na to zatim nikdo neprisel. Na minulem modelu zase zapomneli tlacitko STANDBY na DO.
PS: Jestli to umis prelozit?????
Nektek is feltűnt, hogy nincs VOLUME (+-) gomb a távirányítón ?!
Volume gomb:Soha nem használtam.Azért van a tv.A power és eject gomb a lényeg.
NA:Ezek szerint Neked van már rálátásod az új playa tudásáról,az esetleges módosításokról.Miben más/jobb/rosszabb mint az elődje?
Twentyfour:A kérdést nem Neked írtam.
De ha az 5.1-es analóg kimenetet használod, és a hangrendszereden csak manuálisan lehet tekerni a volumét, akkor nagyon hasznos tud lenni a távirányítón elhelyezett VOLUME +- !
Amúgy a CyberHome-n (CH-DVD 635S) sincs:(
Nagy rálátásom nincs a játékos tudására, csak megnéztem a képeket róla + az adatlapot.
PetanB (29)|29.10.2006 17:53
Maďarsky bohužel nevládnu. Zkusím s tímhle dotazem i jinam, třeba se skutečně najde někdo, kdo oy tlačítka na DO najde.

K tomu standby na 6800x. "Tvůrci" zase nechali tlačítko na DO bez popisku a je jen na uživateli, jestli dá přednost navolení OPEN nebo STANDBY.
Ronny (41)|29.10.2006 19:12
Y6800X - jiste STANDBY bylo pridano az jako vyber a zmena funkce v modded FW - Umax ho tam proste na DO nedal. /takze treba neco podobneho s VOLUME i u Pluska/. Pokud ten DO otevres tak tam jedno nevyuzite tl. je/6800x/, dokonce existuje verze FW pro DO od 6700X. Pokud se to nedovis u Madaru/zacni se ucit madarsky :-((( / tak uz asi nikde - nech si to prelozit. Jeste zkus dotaz na UMAX - cz pripadne vratit.
PetanB (29)|29.10.2006 20:38
Tak to zase si nemyslím, že absence Volume by byl důvod k vrácení. Je to prostě jen funkce, která být mohla ale není. Navíc nevím, který tlačítka by se vynechala, aby se pomocí FW mohla změnit jejich funkce.

Vím, že tady reju do drobností, jen jsem se ptal. Nechci aby to vyznělo, že na přehrávač jen nadávám.
tazman (4)|26.11.2006 19:25
Chcem poprosit o skusenost z prehravania MP3 tych ktory Yamadu 6800x PLUS maju. Nakolko ju budem nejaku dobu pouzivat ako DVD mp3 prehravac, je pre mna dolezite ako sa sprava bez pripojenia k TV.

Je mozne prehravat mp3 z DVD z adresarov napr. tak ze ich prehravac virtualne zosype do akehosi playlistu (napr. ako to robi Sigmatek XM400) ? Ak nie, da sa nejak rozumne bez TV navigovat vo foldroch cez dialkove ovladanie ? Samozrejme hovorim o navigovani s pomocou nejakeho vytlaceneho zoznamu skladieb, kedze displej to urcite neulahci...

Vdaka za akekolvek postrehy...
xMichalx (12)|28.11.2006 16:40
Tak a je to tu...
Trvalo mi to trochu déle než sem čekal, ale více či méně uspěšně sem přeločil OSD pro přehrávač YAMADA 6800x PLUS. Tento FW je převzatý z maďarštiny a podporuje čj diakritiku v titulcích + spec. nastavení pro Mpeg4.
Co víc dodat.....snad jen odkud je ke stažení (na stránky se moc nekoukejte, teprv je tvořim :-D ) :

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Stáhněte, rozbalte, vypalte podle běžného návodu na upgrade FW vašeho přehrávače a přimhuřte oko, objeví-li se nějaká ta chybka nebo nepřesnost v překladu.
Kdyby něco, písněte mně nebo druhemu zasvěcenému Ronny -mu.

xMichalx (12)|28.11.2006 18:30
nezapomeňte soubor FW po rozbalení přejmenovat na 6800XP.BIN
a na vypálit 4xrychlostně jako
Label CDRW = YAMADA FileName = 6800XP.BIN /vše velké/
uzavrit + kontrola dat.
Nebo vytvorit ISO soubor s temito parametry.
Vím že to samé je ve všech návodech na upgrade FW.Jen to připomínám! :-R
Ronny (41)|28.11.2006 19:11
No prave u Pluska to tak uplne jasne neni - viz orig. a prvni mad. upgrade.
:-? viz dotazy na toto.
xMichalx (12)|28.11.2006 19:49
Tak dobrá.
Pro jistotu jsem to přejmenoval sám a zde je nový LINK:

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
AxelSVK (3)|1.12.2006 11:01
Kupoval niekto 6800x PLUS z http://www.harweco.sk?
Odlisuje sa ich slovenska verzia FW nejakymi dolezitymi funkciami od tu ponukanej ceskej?
Naozaj je to s dosahom dialkoveho ovladania az take zle ako sa pise na webe? Potrebujem to na cca 3-3.5m.
Dakujem
Tonmen (1)|2.12.2006 12:21
Uživateli xMichalx !
Upřímně děkuji za tvou práci a ochotu to tady veřejně vystavit.
Jsem právě čerstvým majitelem stejného přístroje a jistě využiji tento firmware.
Můžeš mi(laikovi)prosím upřesnit co to teda vlastně umí v těch tilulcích po instalaci firmware? :-?
thanevimkto (2)|6.12.2006 19:33
Asi pred mesiacom som si kupila tento prehravac a kamos mi donho nahral nejaky madarsky software, vraj kvoli vylepseniu. Bola som s nim spokojna, vsetko v pohode prehral.
Tak ma napadlo, ze by to mohol byt dobry vianocny darcek pre moju mamu. Priatel mi vychvalil firmu Harweco. Po dodani som ho sla vyskusat. Nakoniec to skoncilo tak, ze do krabice som zabalila ten predchadzajuci, pretoze tam mam ovladanie hlasitosti, ktore mi pri predchadzajucom dost chybalo. Vizualne posobi podstatne krajsie a konecne tomu celemu rozumiem, lebo pri nastavovani je vsetko zrozumitelne popisane. Aj titulku sa mi viac pacia. 9-)
Len teraz co s tym prvym? :-? Poradte
thanevimkto (2)|6.12.2006 19:36
a este, dialkove mi funguje na 5 metrov bez problemov
Pavlis_tvf (171)|29.12.2006 10:08
zdravim

predem moc diky za ceskou lokalizaci, ale

nedari se mi to nijak flashnout do prehravace.
zkousel jsem vypalit hotove iso z
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
-vysledek po resetu a vlozeni -> unknown disk

zkousel jsem i 6800XP.BIN jak samotnej tak s dummy filem a nazvama YAMADA, MEDIATEK atd. palim 4x na cd-rw TAO, uzaviram.
mno a vysledek -> unknown disk

zkousel jsem i image z umax.cz ten kdyz vypalim a strcim do prehravace tak zustane svitit load nepretrzite a tentokrat to unknown disk nenapise. koukal jsem a v image se menuje disk MEDIATEK a soubor je MTK.BIN

tak proste nevim kde je bota. zkusim koupit nove cd tohle o trosku starsi, jinak me nic nenapada vas ano?

EDIT:
tak jak mi bylo poradeno na sousednim foru bylo to timto:

První update musí být takhle:

Jméno disku: MEDIATEK
Jméno souboru: MTK.BIN
Jméno souboru: DUMMY

jestli to tu uz bylo tak se omlouvam ale nikde jsem to nezahlid
Mirage7 (9)|15.1.2007 13:35
Ahoj, uvazuji o koupi tohoto dvd/divx prehravace - cetl jsem v diskusich, ze jsou u nej problemy se zatuhavanim behem prehravani a s dalkovym ovladacem. Muze mi to nejaky majitel potvrdit, popr. vyvratit? A je nejake jina alternativa (krome predrazenych Sigmateku)?
calvin (1)|22.1.2007 01:40
od Vanoc jsem majitelem taky jednoho kousku 6800xp.. a zatim jediny firmware, ktery se mi do nej podarilo dostat je newage1.2 ale samozrejme bych byl radeji za cesky. chtel jsem si na tech madarskych strankach sosnout ty dummy, ale uz jsou tam jen iso soubory. Mohl by mi je prosim nekdo poslat na mail.. nebo rict, kde bych to nasel.. ? a nebo primo hotove iso.. s temi dummy.. jako se to povedlovo Pavlisovi.
No a taky jsem chtel rict.. ze mi prehravac obcas blbne pri zapinani a ted o vikendu se mi 2x kousnul s jednim dvd s vicero filmama... a nechtel nic delat a tak jsem ho musel na delsi dobu vypnout z elektriky. tak jestli Vam to taky nekdy dela. Diky Calvin