Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic DVD-S42 - podpora "+" DVD

Jasper_tvf (3)|4.10.2006 10:55
Dobry den
chtěl bych si koupit DVD přehrávač Panasonic DVD-S42E-K a mám pár dotazů:
Toto jsem našel v manuálu:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
To znamená, že když doted vše pálím na DVD+R, tak to v tomo přehrávači nepřehraju??? Mám na mysli DVD filmy, Fotky, MP3 atd, vše zálohuju na plusová média...

A další dotaz, jestli má tento DVD Cinch výstup (jak jsou ty 3 cinche 1-obraz a 2-zvuk)
Minik_MT (5)|4.10.2006 12:04
Podla mojich osobnych skusenosti z recordera Panasonic ma pri prehravani typu zaznamu v kombinacii s nosicom. (To znie mudro).
Jednoduchsie, neprehra mi napr. film vo formate DivX na DVD-RW nosice, pripadne DVD-RAM. Idem kuknut aku tabulku mam a co s cim neprehrava aby som ti vedel presnejsie popisat pripadne skusit ale v podobnej kombinacii vyhlasi but nekompaktibilitu media alebo chce ho hned naformatovat.

Preto musim napr. vsetky DivX co chcem prehravat napalit na DVD-R (ziadne prepisovatelne) a musi byt uzavret, inak vyhlasi chybu..... :-!!! :-!!! :-!!! :-!!!
Jasper_tvf (3)|4.10.2006 19:22
A vztahuje se to i na kopie DVD filmů, nebo ty fungují na +R i -R?
Minik_MT (5)|4.10.2006 19:59
Jooooj tak to si ma zaskocil, nemohol by si kuknut co znamenaju tie male cisielka a hlavne ci tam nahodou nie je vysvetlene DVD-VR, DVD-V (odrazka 2,4) ale ja mam Recorder ES15 a koncert napaleny na DVD+R (dlho som hladal pluskove DVD) mi ide prehrat bez problemov.

Este pozrem co mam v katalogu.... :-!!! :-!!! :-!!!
Minik_MT (5)|4.10.2006 20:06
Obavam sa ze na DVD+R pripadne +RW budes mat na Panasonicu asi velke problemy.

Este by ti mohlo pomohnut (neboj som to nasiel na internete)

DVD+R and DVD+RW formats are supported by Philips, Sony, Hewlett-Packard, Dell, Ricoh, Yamaha and others.

DVD-R, DVD-RW and DVD-RAM
These formats are supported by Panasonic, Toshiba, Apple Computer, Hitachi, NEC, Pioneer, Samsung and Sharp. These formats are also supported by the DVD Forum.
pepekarita (149)|5.10.2006 07:31
tu to máte i updaty atd
S42 specifications
http://www.dcevolution.net/panasonic/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=76
S52 specifications
http://www.dcevolution.net/panasonic/index.php?option=com_content&task=view&id=48&Itemid=77
S49 specifications
http://www.dcevolution.net/panasonic/index.php?option=com_content&task=view&id=43&Itemid=72
MODEL S42 OPROTI S49 NEUMÍ-MPEG1/2 files,CD Audio with HDCD,WMA on DVD,WMA on DVD-RAM,A NEMÁ S-video connection,5.1 seperate cinch output,Digital optical out.
ANI BYCH NEUVAŽOVAL O S 42.
MODEL S52 OPROTI S49 NEUMÍ- MPEG1/2 files,MP3 on DVD-RAM, WMA on DVD,WMA on DVD-RAM,
JESTLI NEPOTŘEBUJETE HDMI TAK NEJLEPŠÍ JE S49,OSOBNĚ HO MÁM A VELIKÁ SPOKOJENOST ALE MUSÍTE UDĚLAT UPDATE HACKNUTÉHO FIRMWARE Z TĚCH STRÁNEK JAKO JÁ.
Jasper_tvf (3)|6.10.2006 13:46
Ja to chcu k normalni televizi se stereo zvukem. Pripojit to chcu pres cinch 1video+2audio L+R. To wmv me ani tak netrapi. Spise mi jde o to jestli prehraju palene dvd na +R i -R. Ale asi to pojde, tak jdu do toho... BTW cestinu ten pristroj asi nema ze :)
miro333 (716)|6.10.2006 15:22
No tak si jednoducho zajdi do najblizsieho obchodu, kde ti ho dovolia vyskusat a otestuj tie dvd, ci ich prehra. aspon budes mat jasno...
mikulasandelcert (42)|24.10.2006 11:59
mám s52, která má navíc jen hdmi výstup, takže je to stejnej přístroj s upscallerem a počítám, že má i stejnou mechaniku a optiku, takže tě můžu uklidnit, že plusový média to čte v pohodě - jak +R tak +RW. dokonce mi to přečetlo i některý média, který už nic jinýho nenačetlo ... akorát si to neporadí se starejma divx (nový samo v pohodě), ani si to neporadilo s cedéčkem, na kterým jsem měl vypálený mpeg2 zachycený na video kartě v pc