Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kde je návod od SMOOGa ?

juppiter (73)|21.10.2006 18:34
1) Může mi někdo poradit, kde nalézt zmiňovaný návod na přidání CZ dabingu od SMOOGa
2) Může mi někdo dále poradit , jak výše (1) zmiňovaný úkon provést co nejjednoduššeji (postup pro méně rychle chápající a povětšinou tápající!)?
3) Může mi někdo dále poradit , jak výše (2) zmiňovaný úkon provést, jestliže se CZ zvuková stopa rozchází s videem a kromě toho ještě ke všemu '''méně rychle chápající a povětšinou tápající!'''

Mnohokrát díky
wizzard (447)|21.10.2006 21:01
Synchonizacia zvuku je dost pracna vec, treba k tomu aj prislusny SW, napr. Adobe Premiere, ale ak v tomto len zacinas, radsej skus pohladat hotovy vysledok z ineho zdroja a zacni s niecim jednoduchsim, pripadne kratsim, inac si budes asi musiet zobrat tyzden dovolenky...
Krtek (1279)|8.11.2006 00:48
Zkus napsat Smoogovi SZ. Nevím ale jestli sem ještě chodí. Já si ten návod vytiskl a dělal podle něj. Většina programů co on používal jsou však už zastatalé a dnes se dá čeština do DVD vložit mnohem rychleji a jednodušeji.
Synchro obrazu se zvukem uděláš ve všech střihových softech. Něco je i na tomto webu.