Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic DVD-S295

imported_Colombo (6)|22.10.2006 10:57
Dobrý den, mám prosbu. Mám cca 5 přepálených DVD Verbatim (záloha originálu pohádek), jelikož malej je točí stále dokola.. Moje DVD tyto ale špatně čte.....koušou se, přeskakujou apod. Když toto přepálené DVD zkusím v jiném přehrávači či kině, tak tam jede zcela bezproblémů. Poradil by mi někdo (laicky...ne odkaz na ENG stránku....které moc nerozumím), kde najdu, popř. přesně jaký a jak zaktualizovat FW ?? Třeba má DVD jen problémy s novými nosiči, přeci jen je již téměř přehrávač dva roky starý, díky moc.
Modena (1706)|22.10.2006 11:20
Colombo
Třeba má DVD problémy jen se špínou - vyčistit čtecí zařízení, vyčistit DVD disky - znám to z domova - nenechavé upatlané dětské ručičky nejsou přátelské k těmto technologiím ! :-R :-D
imported_Colombo (6)|22.10.2006 18:35
to ne, to ne.....to bylo první co jsem zkontroloval \/
Ice (414)|22.10.2006 21:15
zkontroluj dvd nosiče jak moc jsou poškrábané. bych to řešil asi tak že bych to znova zkopíroval do PC a znovu vypálil na nové média. není to tak velká investice a může pomoct. a neuvádíš zda je to DVD-R či DVD+R. Já začal na DVD-R ale po čase byly problémy tak jsem přešel na DVD+R a max spokojeost i když je ve specifikaci můj přehrávač neměl. (ten jem již deávno prodal a pořídil jiný). Jakmile začínám mít problémy se čtením a škubáním tak to okamžitě pálím na nové média, hlavně u titulů které bych znovu už nesehnal.