Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast PVR2 - aplikace

Doom (2331)|8.9.2008 07:35
klepni někam do okna s obrazem a v místní nabídce bys měl vidět jednu volbu, která má další možnosti - možná tam bude napsané i Language Selection - v ní je seznam dostupných jazyku
boban1108 (20)|8.9.2008 07:41
Tudy cesta nevede. Zkoušel jsem češtinu, angličtinu i maďarštinu. Zajímavé je, že tato vyskakovací okna v menu nastavení jsou v pořádku, jenom právě na tom ovládacím panelu to zlobí.
stani (1647)|8.9.2008 09:36
[QUOTE=boban1108;190904]Tudy cesta nevede. Zkoušel jsem češtinu, angličtinu i maďarštinu. Zajímavé je, že tato vyskakovací okna v menu nastavení jsou v pořádku, jenom právě na tom ovládacím panelu to zlobí.[/QUOTE]

Radím ti to samé, co už jsem psal v #654. Vše odinstalovat a pak nainstalovat.
Je to nejjednodušší a nejrychlejší(!) cesta, než složitě hledat (a stejně nenajít) kde je chyba.... ;)
xxtrmntr (2)|24.9.2008 10:30
Zdravím a předem se omlouvám za trošku delší příspěvek.

Mohl byste mi někdo poradit nějakou stabilní verzi PVR2, která funguje bez problémů pod 32-bit Vistama, a která při automatickém ladění dvb-t najde všechny multiplexy?

Abych popsal svůj problém - používám kartu Leadtek Winfast DTV2000H. K ní jsem měl na cd kromě ovladačů 4.0.112.3223 (které jsou mimochodem už dva roky staré, ale na stránkách leadteku novější nevidím) i PVR2 ve verzi 2.0.2.31. Tato verze mi jela celkem v pohodě a neměl jsem s ní výraznější problémy. Až na to, že v ní nenaladím v dvb-t jiný multiplex než A.

Myslím, že už od dubna 2008 tady kromě muxu A vysílá i mux B (Prima,Z1,Óčko) a právě o tento mux mi jde. Původně jsem jeho nemožnost naladění přičítal anténě (klasická společná paneláková anténa), která může někdy propouštět jen určitá pásma a v případě více multiplexů je potřeba ji přenastavit. Ale k mému překvapení jsem se k muxu B nepropracoval ani po zakoupení externí antény. Pořád mi to ladilo jen mux A. Podotýkám, že jsem z Brna-Líšně, nedaleko od vysílače Hády, odkud jsou oba multiplexy šířené a multiplex A tady naladím bez problémů.

V zoufalství, když už jsem předtím vyzkoušel všechno možné, jsem se nakonec uchýlil i ke změně verze PVR2. Stáhnul jsem tedy verzi zatím poslední dostupnou na stránkách výrobce - 2.0.3.9. Předtím by mě vůbec nenapadlo, že verze softwaru může mít vliv na to, co tv karta naladí. O to větší bylo moje překvapení, když jsem viděl, že najednou kromě muxu A mi to našlo i jeden rakouský multiplex. Mux B však pořád nic. Ani ruční ladění nepomáhá. Ale tato situace mě utvrdila v tom, že problém není ani v anténě, ani v nastavení karty, ale pravděpodobně v tom, že některé verze PVR2 nejsou prostě úplně doladěné a často i hodně nestabilní (vyzkoušel jsem postupně víc verzí, některé bezdůvodně padají, jiné nenaladí nic nebo jim nefunguje analog apod.) a každá se prostě chová jinak. Pro doplnění - při ladění digitálu zkouším nastavit jako plochu "Czech" i "Ceska republika" (nevím proč, ale mám tam vždy tyto dvě možnosti) a citlivost ladění vždy nejvyšší. Jiné možnosti nastavení při ladění tam nemám.

Je mi divné, že jeden multiplex to najde a druhý ne. Proto by mě zajímalo, jestli třeba někdo neřešil podobný problém, popřípadě jestli byste mi mohli poradit, jaká verze PVR2 je v 32-bit Vistách stabilní a naladíte na ní všechny multiplexy, které jsou u vás dostupné. Popřípadě, jestli si myslíte, že je problém ještě v něčem jiném, budu rád za jakoukoliv radu.
kornelius (170)|24.9.2008 10:49
xxtrmntr: zkus to samy v mediacentru a uvidis. Mam stejnou kartu i visty ale mam naladeno jen digital protoze kvuli analogu bych musel nahravat i aplikaci PVR2 coz jeste na pc nemam, teda na htpc :)

Ja si ted stahnul posledni ovladace pro visty, je to jen jeden "exac" ne jednotlivy inf soubory vse se nainstaluje samo, parada. nemuze ti toto delat kvuli tem ovladacum?
xxtrmntr (2)|24.9.2008 11:17
V mediacentru to zkusím, dobrá rada, to mě nenapadlo, protože mediacenter vůbec nepoužívám a v podstatě jsem je tak nějak upozadil. Díky.
Jaký poslední ovladače pro Visty máš na mysli? Já poslední co vidím jsou 4.0.112.3223 z roku 2006 http://leadtek.com.tw/eng/support/download.asp?downlineid=162&downline=WINFAST%20DTV2000%20H
kornelius (170)|24.9.2008 11:41
Ted jsem v praci mrknu na to doma jaky tam mam, ale z tech stranek ty posledni takze asi ty co pises.
Bronek3 (0)|10.10.2008 00:18
Poradi mi prosim nekdo? Koupil jsem ted WinFast DTV2000 H (PVR 2). Pouzivam WinXp SP3. Instalace probehla OK. Problem nastal vsak s ladenim kanalu (analog). Zjistil jsem, ze u Czech nebo Ceska republika je Pal B, tedy jde obraz a ne zvuk (jen u STV je i zvuk), bylo mi porazeno, ze je v SW chyba, mam dat zemi China. Na techto kanalech jde obraz i zvuk, ale kvalita je priserna :-( STV nejde zvuk. Driv jse pouzival WinFast TV 2000 XP a ta jela perfektne. Jak muzu docilit dobreho obrazu i zvuku a vsech kanalu?
Ivo Mašek (10205)|10.10.2008 18:39
Vrať tam nastavení Czech PAL_BG, nebo PAL_DK., a tam, kde ti bude šumět zvuk, zmáčkni klávesu A na PC klávesnici.
Liuni (5)|12.10.2008 13:10
prosím o radu. Přeinstalovával jsem system a naninstaloval poslední verzi winfast pvr2 2.0.3.7 podařilo se mě naladit jak analog tak digital po instalaci SP3 se to začlo chovat nějak podivně a teď už nespustím nic. Odinstaloval jsem PVR2 2.0.3.7 a nainstaloval 2.0.2.17 při prvním spuštění to napsalo selhalo zavádění dekoderu. Při druhem spuštění to nic nenapsalo, ale nedaří se mě nic naladit jak na analog tak i na digital. Nevíte kde může být chyba? Mám kartu Leadtek DTV2000h. Driver 4.0.112.3223.Kodeky používam K-lite codec pack. Díky všem za radu
Ivo Mašek (10205)|12.10.2008 14:03
Řádně odinstalovat sotware od tv karty (a to tak, aby nezbylo nic ani v registrech dat)., poté říci milému K-lite codec packu papá a zbavit se ho (tam bude problém se zbavit pozůstatků z registru - možná tě nemine reinstal OS)., potom se podívat zde, která verze software je nejlepší (nemá problémy) a provést instalaci. (tv karta, respektivě její software má již potřebné kodeky v sobě - není dobré do systému cpát nějaké duplikáty)
jirikac (2)|17.10.2008 18:42
Dobrý den,
mám problém s WinFast PVR2, nainstaloval jsem nové ovladače (Aplikaci) ze stránky http://www.leadtek.com, verzi 2.0.3.9 a od té doby mi nejede Aplikace.
Hlásí mi to chybu při spuštění : Selhalo zavádění dekodérů.
Mám Win Vista x64.
Prosím poraďte co s tím a pokud možno nějaký odkaz na funkční download aplikace.
Díky
kornelius (170)|18.10.2008 20:29
[QUOTE=jirikac;196970]Dobrý den,
mám problém s WinFast PVR2, nainstaloval jsem nové ovladače (Aplikaci) ze stránky http://www.leadtek.com, verzi 2.0.3.9 a od té doby mi nejede Aplikace.
Hlásí mi to chybu při spuštění : Selhalo zavádění dekodérů.
Mám Win Vista x64.
Prosím poraďte co s tím a pokud možno nějaký odkaz na funkční download aplikace.
Díky[/QUOTE]



stahni si starsi verzi ja mam 2037 a jede to ok, kdyz jsem dal tu co ty taky mi to hazelo chybu.
jirikac (2)|20.10.2008 18:55
[QUOTE=kornelius;197045]stahni si starsi verzi ja mam 2037 a jede to ok, kdyz jsem dal tu co ty taky mi to hazelo chybu.[/QUOTE]
A mohl bys mi prosím napsat, kde se to dá stáhnout? Stačí odkaz na stránky nebo přímý link.
Díkes
kornelius (170)|20.10.2008 19:52
Ja to stahoval na ofiko strankach leadteku - http://www.leadtek.com
K0ZeL (1)|2.11.2008 18:02
Dobrý den,
Mám problém s nalazením digitální TV od UPC v aplikaci PVR2.. Vlastním kartu DTV2000H a když při lazení zadám Czech nebo Česká rep. tak nic nenajde.. Když zadám možnost Vlastní tak zase nevím jakou nastavit šířku pásma, tabulku frekvencí a nastavení znaků.. Věděl by někdo jak na to ? Diky :)
Ivo Mašek (10205)|2.11.2008 19:48
[QUOTE]
Mám problém s nalazením digitální TV od UPC v aplikaci PVR2..
[/QUOTE]
UPC nevysílá v DVB-T., ale v DVB-C. Tvůj tuner umí pouze analog a DVB-T
Honza102 (4)|6.11.2008 13:28
Zdravím, mám problém s kartou DTV1000 S, verze PVR 20315. Po 31.10. nemůžu naladit multiplex 1. Bydlím v Plzni, takže by měl být na 711 MHz. Naladím oba zbývající multiplexy na 690 a 722 MHz, ale na 711 automatické ladění ani neskočí. Když zadám tuhle frekvenci manuálně naskočí hláška: Tato fekvence není zařazena ve standartním seznamu. Budu vděčný za jakoukoli pomoc.
moravaaak (2)|6.11.2008 14:52
Nevíte někdo, co jsem mohl odkliknout v mém PC, že jsem si zablokoval Novu a Primu? Čt 1, 2 a 4 jdou v pohodě jen u Novy a Primy mám zatuhlý obraz a uprostřed nápis: CryptoWorks. Nejste oprávněni sledovat tento program. Kontaktujte zákaznické centrum.
Jsem připojen na společnou anténu se společným set-top-boxem a nikdo jiný problém nemá. Tak si říkám, že jsem si to musel zavinit sám.... Mám Tv kartu Leadtek PVR 2000
Děkuji
Doom (2331)|7.11.2008 07:25
včera vyšla nová verze WinFast PVR2 (2.0.3.16)
podrobnosti viz http://lhsite.hu/forum/viewthread.php?thread_id=6&rowstart=0

máte někdo vyzkoušeno?
amrtin (9)|7.11.2008 21:10
[QUOTE=Doom;200109]včera vyšla nová verze WinFast PVR2 (2.0.3.16)
podrobnosti viz http://lhsite.hu/forum/viewthread.php?thread_id=6&rowstart=0

máte někdo vyzkoušeno?[/QUOTE]
Já jí nainstaloval -staženo ze str. http://www.leadtek.com/eng/support/download.asp?license=y&downlineid=205&downline=WINFAST%20PXDVR3200%20H (mám PxDTV2200 H_PxDVR3200 a win xp pro sp3)pracuje celkem dobře,akorát EPG se nepřeplo na předvolený program,nezkoušel jsem timeshift.
moravaaak (2)|10.11.2008 08:17
[QUOTE=moravaaak;200027]Nevíte někdo, co jsem mohl odkliknout v mém PC, že jsem si zablokoval Novu a Primu? Čt 1, 2 a 4 jdou v pohodě jen u Novy a Primy mám zatuhlý obraz a uprostřed nápis: CryptoWorks. Nejste oprávněni sledovat tento program. Kontaktujte zákaznické centrum.
Jsem připojen na společnou anténu se společným set-top-boxem a nikdo jiný problém nemá. Tak si říkám, že jsem si to musel zavinit sám.... Mám Tv kartu Leadtek PVR 2000
Děkuji[/QUOTE]

Už jsem to vyřešil. Nebudu se koukat na Novu a Primu, stejně tam dávají jen samé sračky
Huncut (221)|10.11.2008 08:49
Ja mam taky 2.0.3.16 (Vista 32) a z niceho nic mi to zacalo padat pokazne kdyz prepnu vstup na DTV :-/
jirikarger (1)|22.11.2008 19:40
Zdravím.
Jako aplikaci k mojí TV kartě WinFast TV2000 XP Deluxe používám WinFast PVR2, aktuálně v poslední verzi 2.0.3.16.
Už ve všech předchozích verzích se mi však při startu aplikace spouští více než půl minuty! :-(
Je to normální chování, případně co s tím? Díky za radu.
Monti
Daveit (7)|23.11.2008 12:53
Ahoj všichni,
můžete mi poradit jak mám nastavit velikost sledované TV? A následně velikost když snímám obraz + video? Moje velikost výsledného capu je 720px × 576px ale docela bych byl rád kdyby to bylo možné větší.
SuchSoft (9)|29.11.2008 17:08
Ahojte,
sorry za dlhší príspevok, ale ja som už raz taký...

PVR2 2.0.3.16 som si nainštaloval aj ja, pretože mám problém. Nahrávam analog z UPC (Bratislava) a nevyhovuje mi ani jeden predvolený profil qality grabu - v každom je nastavený "progressive" (prekl.), čo potom spôsobuje, že pri komplikovanejších (asi dátovo náročnejších) seqenciách vynecháva snímky
(asi tak každú 5. až 15. snímku)
(vynechanú nahradí kópiou tej predošlej)
(pritom je procesor zaťažený do max. 30 %)
(robí to napr. na MTV Europe, keď je predel medzi programom a reklamami)
Pri tej voľbe pod "Progressive" to nerobí (som v práci a neviem si spomenúť ako sa volá).

Problém je predovšetkým v tom, že keď si nastavím nový profil, po vypnutí a zapnutí PVR2, sa všetko v profile zmení na základné hodnoty (vrátane názvu, ktorý sa zmení na "") a rozlíšenie na 320 x 240.
Hľadal som v registroch, ale aj v adresári aplikácie, kam sa ukladá nastavenie, ale nenašiel som.
V čom môže byť chyba? (jediné, čo som neskúšal je preinštalovať ovládač)
Zrejme by som mal skúsiť nainštalovať PVR2 2.0.2.42 (alebo 37) podľa predošlých príspevkov.
Ale ak viete niečo konkrétne, čo by mi mohlo ušetriť čas, poteší ma to.

Dík.

Parametre:
MB Asus 82865G
Intel Pentium 4 CPU 2.4 GHz (2-jadrový procesor)
1 GB RAM
Windows XP Professional Service Pack 2 cz
DirectX 9.0c
karta: Leadtek WinFast DTV Dongle H
driver: mod7700.sys 3.10.0.0 by WinDDK (DiBcom SA) 30.10.2007
sw: WinFast PVR2 Version 2.0.3.16
Piskot724 (7)|15.12.2008 02:46
Tak jsem znova reinstaloval vsechno ohledne leadteku a vsechno pekne poradne a s novym PVRkem jsem tedy konecne nasel vsechny programy, problem je v tom, ze tam kde je prima, prima 2 a nova a nova cnema slysim jen zvuk popr nekdy malo projde signal na obraz, zvek je sekany. Ukazatel signalu ukazuje mizivy/ zadny signal, ale tv dole v obyvaku se stejnou antenou bezi uplne v poradku. S jinyma kanalama nemam problem.


PROSIM POMOC, UZ FAKT NEVIM......Diky, Piskot

EDIT: Nevim ve, kterem postu to ma spravne misto. Tak me za to pls nekamenujte. Dikes
Ivo Mašek (10205)|15.12.2008 11:22
[QUOTE]
Ukazatel signalu ukazuje mizivy/ zadny signal, ale tv dole v obyvaku se stejnou antenou bezi uplne v poradku.
[/QUOTE]
Tu klasickou TV vypoj a ten tv tuner zapoj přímo na koax. Tedy: antena - koax - tv tuner. Bez žádných přerušení, odbočovačů apod. Pokud možno použij místo umělohmotných koncovek F-konektory.
amrtin (9)|16.12.2008 13:44
Nevim proč,ale po nové instalaci systému při přepnutí prg. občas zamrzá,tuhne i LiveUpdate.Start WinFast PVR2 v.2.0.3.16 je opravdu pomalejší.Time shifting funguje dobře,EPG jen na čt paketu.
Piskot724 (7)|20.12.2008 14:39
[QUOTE=Ivo Mašek;206979]Tu klasickou TV vypoj a ten tv tuner zapoj přímo na koax. Tedy: antena - koax - tv tuner. Bez žádných přerušení, odbočovačů apod. Pokud možno použij místo umělohmotných koncovek F-konektory.[/QUOTE]

Zkusim ale nevim jestli to vyjde...Mame rozvod kabelama ve zdech celeho baraku. Jinak Kdyz to najde ty programy tak to u nich nepise ani jmena...Divne podle me je problem u vyrobce/a v ovladacich. Pekne me to se.re ze to nefici, sice na V moc necumim ale i tak.

No vyzkousim a dam vedet.
vlk1 (1)|30.12.2008 17:28
Prosím o radu s tv kartou winfast pxdtv 2300h.mám základní desku od msi,4G paměti a windows xp home.Jediné co mi po nainstalování funguje je rádio.Při rozkliknutí ikony winfast pvr2 mi naskočí upozornění,že v aplikaci dvbtab.exe došlo k problému.Předem díky za radu vlk1
Doom (2331)|31.12.2008 12:15
máte otestované nahrávání u pvr2 build 2.0.3.16? funguje vám správně?
díky.
ronni2 (12)|1.1.2009 14:14
Ahoj, mam problem s nacitanim EPG v PVR2, pouzivam aplikaci TVxb a ted me prestal nacitat data. pred tydnem fungovalo vse OK.V prilozenem souboru posilam log TVxb +konfiguracni soubor + soubor z ktereho by meli byt nacitany data. Dekuji za pomoc.
Digis (2)|1.1.2009 14:35
Zdar mám dotaz, když nahrávám tak se mi pravidelně po chvilce jakoby zaškobrtne zvuk. Jakoby nestačilo PC nahrávat plynule, ale mám Visty, 2GB paměti, 5200MHz procesor a rychlej SATA2 disk. Není možný, aby PC nestihal nahrávat. Když to tak testuju, tak to vypadá, že to dělá jen kodek mpeg2. Když to komprimuju do mpg1 a nebo do wmv tak to nedělá. A taky to nedělá při nekomprimovanem avi. Nevíte někdo jak z toho ven. Ještě chci dodat, že to je hlavně poznat, když nějaká hudba, když nahrávám hudební pořad při normálních rozhovorech, to slyšet není
Saxel (2279)|1.1.2009 17:51
[quote=ronni2;209542]Ahoj, mam problem s nacitanim EPG v PVR2, pouzivam aplikaci TVxb a ted me prestal nacitat data. pred tydnem fungovalo vse OK...[/quote]
Pokud jsi stahoval data ze serveru show.idnes.cz, musíš opravit tvůj tvxb.ini soubor - provést náhradu všech "show.idnes.cz" za "kultura.idnes.cz".
rohlajz (1)|2.1.2009 12:35
[QUOTE=Doom;209411]máte otestované nahrávání u pvr2 build 2.0.3.16? funguje vám správně?
díky.[/QUOTE]

Ahoj, jj, přesně tento build mám. Testoval jsem obyč recording, time-shifting, taky aut. nahrávání ze scheduleru a taky probuzení PC z režimu spánku a opětovné usnutí po nahrání pořadu. Vše OK.

Mám ale jiný problém :-/
Chytám žižkovskej vysílač, všechny programy OK kromě Óčka, kde se mi občas sekne na půl vteřiny obraz (zvuk jede bezvadně). Dělá to jak ve Vysílací síti 1 tak v Dočasnym multiplexu B. Kvalita signálu je 100%. Nevíte, čím by to mohlo být? Na co se mám podívat?
paja.jelinek (1)|3.1.2009 00:02
Ahoj, karta PxDTV2300H a WinFast PVR2 2.0.2.38 - vše na widlích a ok, až na časové nahrávání. Je to sázka do loterie, často nahraje a stejně často ne - buď nahraje jen část pořadu nebo vůbec. To se vytvoří několika kB soubor - zřejmě jako výsměch. Místa na disku, paměti a systémových prostředků je dost. Mátě někdo stejný problém? Nějaké úspěchy? Poradíte? Předem díky. Pavel
ronni2 (12)|3.1.2009 20:27
[QUOTE=Saxel;209563]Pokud jsi stahoval data ze serveru show.idnes.cz, musíš opravit tvůj tvxb.ini soubor - provést náhradu všech "show.idnes.cz" za "kultura.idnes.cz".[/QUOTE]


Dik moc za radu. Uz vse zase bezi OK.
vaclavnavratil (7)|3.1.2009 23:33
[QUOTE=Ivo Mašek;195972]Řádně odinstalovat sotware od tv karty (a to tak, aby nezbylo nic ani v registrech dat)., poté říci milému K-lite codec packu papá a zbavit se ho (tam bude problém se zbavit pozůstatků z registru - možná tě nemine reinstal OS)., potom se podívat zde, která verze software je nejlepší (nemá problémy) a provést instalaci. (tv karta, respektivě její software má již potřebné kodeky v sobě - není dobré do systému cpát nějaké duplikáty)[/QUOTE]

Jak mohu ovladače odinstalovat ručně? Ta utilita mi to nějak nezvládá. Vypíše hlášku, že odinsrtalace selhala a nic neudělá :-(.
Ivo Mašek (10205)|4.1.2009 09:24
Ta uninstal utilita, která je k mání na mém webu, vznikla v době PVR_1, ještě za časů modelových řad 2000XP Expert. Jestli funguje i pod PVR_2, to nevím., nemám vyzkoušeno.
myslím, že pokud jsou původní ovladače přepsány cizím programem, např. kodekpakem a jsou přepsány (změněny) knihovny *dll, tak tam už asi ta utilitka toho moc nezmůže.
vaclavnavratil (7)|5.1.2009 21:06
[QUOTE=Ivo Mašek;210079]Ta uninstal utilita, která je k mání na mém webu, vznikla v době PVR_1, ještě za časů modelových řad 2000XP Expert. Jestli funguje i pod PVR_2, to nevím., nemám vyzkoušeno.
myslím, že pokud jsou původní ovladače přepsány cizím programem, např. kodekpakem a jsou přepsány (změněny) knihovny *dll, tak tam už asi ta utilitka toho moc nezmůže.[/QUOTE]

Už jsem z toho magor. Tu kart jsem už jednou dával dohromady a povedlo se. Po několika hodinách práce. Ovladače i aplikaci jsem si vypálil a říkal jsem si, že příště to bude v pohodě. Jenže když to zkusím teď, zvuk nejde. Mám win xp, sp3 (ten sp předtím ještě nebyl vydán, tak je to možná tím). Příště si od leadteku nekoupím ani tuhu do pentilky :-(. Zkouším všechny možný ovladače i aplikace a nic. Poslední verze ovladačů z netu dokonce restartuje komp a domrví ovladače ke zvukovce (realtek, na boardu) :-(.
Ivo Mašek (10205)|6.1.2009 18:49
Pro kartu TV2000XP Expert byly nejlepší ovladače tyto:
aplikace: 3.0.10.20
driver: 5.13.1.3310
ovšem pro PVR_1 (tedy ten původní)
Nikde již samozřejmě nejsou k sehnání, ........... pouze u mě na webu :) :
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Co je nevhodnější pro verzi PVR_2, tak to nevím.
vaclavnavratil (7)|12.1.2009 22:12
[QUOTE=Ivo Mašek;210491]Pro kartu TV2000XP Expert byly nejlepší ovladače tyto:
aplikace: 3.0.10.20
driver: 5.13.1.3310
ovšem pro PVR_1 (tedy ten původní)
Nikde již samozřejmě nejsou k sehnání, ........... pouze u mě na webu :) :
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Co je nevhodnější pro verzi PVR_2, tak to nevím.[/QUOTE]

Dík. Až seberu chuť na reinstalaci woken, vyzkouším to.
Doom (2331)|18.1.2009 12:45
Beta verzi PVR2 - 2.0.3.18 snad ani nemá cenu zkoušet - kvalita obrazu je vyloženě mizerná
tomesss (6)|18.1.2009 17:02
Ahoj, mohl by mi někdo poradit...? Mam tv kartu leadtek winfast dtv2000 h plus. Naladim vsechy programy v pohode... Ale i novy, primy, ct1 a ct2 mi nejde zvuk... U jinych programu mi jde zvuk v pohode... Nevite co s tim...? Dekuji...
Doom (2331)|18.1.2009 17:38
klávesa A nebo S (ted to nevím jistě) přepíná zvukovou normu (a ta druhá přepíná mono/stereo/dual)
tomesss (6)|18.1.2009 18:33
[QUOTE=Doom;212401]klávesa A nebo S (ted to nevím jistě) přepíná zvukovou normu (a ta druhá přepíná mono/stereo/dual)[/QUOTE]

Ty jo to už jsem zkoušel a nejde to... Ale fakt jenom tyhle čtyři programy... Vůbec nevim co s tim mam dělat...! Se z toho asi po...u!
Ivo Mašek (10205)|18.1.2009 19:27
Jde o to, jakou jsi vybral při instalaci normu. Měla by to být PAL_BG, nebo PAL_DK. Jako stát Czech., a ještě správně přiřadit Antenne, nebo cable. V tvém případě (pokud nejsi na kabelovce) je to antenne.
Ta klávesa A (na PC klávesnici) je opravdu funkční.
tomesss (6)|18.1.2009 19:44
[QUOTE=Ivo Mašek;212418]Jde o to, jakou jsi vybral při instalaci normu. Měla by to být PAL_BG, nebo PAL_DK. Jako stát Czech., a ještě správně přiřadit Antenne, nebo cable. V tvém případě (pokud nejsi na kabelovce) je to antenne.
Ta klávesa A (na PC klávesnici) je opravdu funkční.[/QUOTE

Všechno mam nastaveny dobře teda aspon si to myslim... Kdyz prepinam pal_Bg mezi pal Dk, tak se mi občas stane, že se to chytí, ale jakmile přepnu kanál tak se to zase ztratí. Já mam kabelovku, takže používam cable, ale zkusim antenne...
Ivo Mašek (10205)|18.1.2009 19:53
[quote]
ale zkusim antenne...
[/quote]
To ti asi nepomůže. Musíš mít cable. Nemáš tam náhodou PAL_BD? Já ji měl na jednom software (ale pro model Expert) a již jsem nemusel používat klávesu A.