Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaký DVD přehrávač nebo kino?

Zulda (22)|25.10.2006 08:33
Ahoj,
chci koupit nové DVD, starej přehrávač mi začíná zlobit, seká se.
Buď bych koupil jen přehrávač anebo nějaký Allinone do cca 1000.
Poraďte mi něco, dík.
miro333 (716)|25.10.2006 14:56
do 1000 asi tazko, leda ak nejake tesco resp. podobny shitoid
Zulda (22)|25.10.2006 15:12
eee, mělo tam být 10.000,-
ODSakEda (2278)|25.10.2006 17:30
Kup si samostatní DVDvideoplayer od 1500 do 2000,- hlavně s podporou MPEG-4 (DivX/XviD a pod., tedy PC formátů!) a extra zesilovaček s repráčky. - pokazíli se ti player (zpravidla laser ajeho mechanika...)kopneš jej dopopelnice a koupíš jiný a nepříjdeš hnedka o vše než to vyreklamuješ..., nebo po záruce o 10ltrů! :-D
Zulda (22)|25.10.2006 22:43
No já mám teď DVD Sencora 7102, ve svý době byl na DivX jeden z mála slušných, teď už DivX ani nepotřebuju, nekoukám na to, a ženu to krz Dolby ProLogic receiver od Thomsona.
Jenže sem teda myslel, že bych nějaký to kino, že by to mělo DD a ubyla jedna bedna v TV stolku. Jo a mělo by to subwoofer, ten nemám.
Tak jsem koukal na kina Panasonic nebo Philips, ale nevím který, aby nemělo problém s pálenýma DVD...
ODSakEda (2278)|25.10.2006 23:34
Používejte prosím termín OZVUCENI domácího kina. KINO je synonimum především projekce-tedy spíše velkoplošné projekce a domácí KINO potom chápu jako menší projekce, nikoliv hlavně zvuk bez projekce či většho LCD nebo plasmy a pod.! Dík!

(stejně ty domácí "KINA" hrají pramizerně z plastovejch pidibedýnek se středovejma pidirepráčkama..., především STEREO hudbu nebo zvuk z TV vysílání je tragedie, především digitálního-přepříliš komprimovaného... :-k ))
Zulda (22)|26.10.2006 06:50
OK. Současné Ozvučení mám s dřevěnýma bedýnkama a hraje to docela slušně, jen to nemá Dolby Digital, tak jsem chtěl něco jiného.
miro333 (716)|26.10.2006 07:08
tak si kup nejaky lacny 5.1 receiver s dolby digital a dts, pripoj nan zvysok a mas po probleme. bednicky/subwoofer dokupis aj neskor. tie plastove "domace kina" su len vyhadzovanim penazi von oknom...
Zulda (22)|26.10.2006 08:16
No asi to tak udělám. Myslel sem, že když je to od Panasonicu nebo tak, prostě značkový, že to bude trochu hrát. Nečekám od toho zázraky, bude to jen na filmy, a ne moc často. Kluk kouká na pohádky a tomu stačí zvuk z TV.
ODSakEda (2278)|26.10.2006 12:23
Zulda Panasonic, alespon donedávny-nevím jak konkurence z číny poznamenalakvalitu od této renomovaní značky, měl zpravidla vyjímečně dobrý zvuk z mnohé setavy a to mnohem lelpčí neš přeplácaný a předražený SONY s DTS SCS HRC PRC a jinými popisky na panelu...

Kuk dřevěný Loghiteky k PC do 3000 a PC a v něm SoudBlaster a hraje to jak blbý, dokoce to kámoš realizoval s těmito esteticky příjemnými bedýnkami a rozhodně né s pidirepráčky..., jako ozvučení KINA v restauracu, kde jsem mu realizoval KINO(!) s dataprojektorem o 3m úhlopříčce-tedy dovedeš si přestavit velikost restaurace, kde se uplatní 3m projekce?! Normálně fakt supr! Za ty love 8-)
Zulda (22)|26.10.2006 12:30
No jo, ale já to chci do obýváku, aby to nevypadalo jak bastl. PC mám v pracovně.
Koukal jsem na toto:
http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?CD=SC-HT15EP-S
nebo
http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?CD=SC-HT340E-S
To první jasně vede v počtu vstupů. Vlastně krom TV tam ještě bude jen DVB-T, kterej má sice koax digi výstup, ale to je zatím stejně k ničemu. A video, ale to brzo vyhodím a vyměním DVB-T za DVB-T s diskem.

PS: tím nechci říct, že ty PC repráčky jsou špatný, to ne.