Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Převádění z DviX na DVD

Dejf_tvf (8)|1.11.2006 11:16
Zdravim,můžete mi prosím vás poradit nějakej dobrej prográmek na převádění z DviX na DVD už sem vyzkoušel ConvertXtoDVD ale uprostřed mám vodoznak,nevim jak ho odstranit ,tak nějakej program ale hlavně aby tam nebyl vodoznak.A dobré by bylo v češtině nebo na který je čeština děkuju těm co se mi pokusí poradit.
ODSakEda (2278)|1.11.2006 12:20
Dejf DVDvideo struktura je složitá podobně jako CD audio, neb nebylo DVDvideo původně vůbec pro vlastní použití, ale jen pro distribuci filmů a tedy jako jistá ochrana autor. práv! Navíc je použit empeg kodek MPEG-2 a ten použitý u filmů stál Hollywood vývoj balík a ani ty méně kvalitní nesmějí být kvůlipatentům zcela zadarmo!!! Maximálně jak sharware. Proto je nutné produkt pracující v MPEG-2 prostě a jednoduše koupit, nebo porušit zákon a defacto ukrást-kreknout!...

Proto není snadné "sehnat" ani editační SW ani authoringovej zadra, nebo alespon je nutné koupit HW, jako je kamera se SW k editaci, editačnípřevodníkovou kartu či editační SW, ze kterého se odvádí poplatky vlastníkům patemntů MPEG-2.
Těžko tedy legálně radit, kde "sehnat"! Už ti ale zde na foru včera někteří jednou na tuto otázku napověděli!!! Tak v čem je problém, že se ptáš znova??? Jsi z OSA nebo co???...