Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Biostek XE - 320 PRO!

Puamik (229)|3.11.2006 22:46
Biostek XE - 320 je již v prodeji a porovnávám si jej se Sigmatek 400 a kladu si otázku zda podporuje více formátů když je novější. Máte s ním již někdo zkušenost? Docela by mně zajímalo co je to QPEL a GMC. Přístroj podporuje mimo jiné DivX 5.x Pro (QPEL, B-Framy, GMC) a XviD 1.x (QPEL, B-Framy, GMC nikoliv).
bazantm (0)|5.11.2006 11:54
Ten Biostek mam objednany primo od ACOMPu, ale mel by dorazit az v patek na sklad. Uz na nej cekam dost dlouho, ale termin dodani se porad posouva. Snad to jiz tentokrat dopadne. Porovnani podpory formatu je na strankach http://www.sigmatek.cz - je tam nejaky soubor xls ve kterem je porovnani s ostatnimi prehravaci od sigmateku. Tento prehravac byl take v testu S&V 10/06.
Puamik (229)|5.11.2006 11:59
stránky Sigmateku znám a mám projíté i vše na českém webu ohledně Biosteku, zajímalo mně co je to QPEL a jak velký handicap je když nepodporuje GMC, netuším co to je. V testu ve Stereu o něm mluvili dobře, ale dopadl ze srovnávaných nejhůř. Značkové přehrávače na tom byly lépe, neviděl jsem ten test, mám to zprostředkovaně po telefonu od kámoše. Značkové dvd vycházejí lépe, ale mám strach, že si tak dobře neporadí s DivX nebo XviD nebo se mýlím?
Puamik (229)|9.11.2006 10:50
Biostek 320 nemá podporu OGM a OGG, jak moc se dá narazit na takovýto formát. Je kvůli tomu lepší vzít dražší Sigmatek XM 400 ?