Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Yamada 6600 je mrtva. Zhanam novy prehravac

merli (4)|7.11.2006 16:38
Zdravim
Posledny tyzden mi odisla mechanika na mojej Yamade (neroztoci sa) a kedze je niekolko (nie vela) po zaruke tak neviem ci ma cenu ju davat do servisu (predpokladam ze oprava bude stat okolo 2000SKK moj odhad) a rozmyslam kupit novy prehravac. Hladam prehravac ktory 1) nie je drahy 2) ma co najvasciu kompatibility na DivX format + titulky CP 1250 atd Qpel GMC packet bitstream... 3) ma dobru mechaniku - cita vsetky mozne media (tu mala Yamada obcas problemy s DVD) 4) dobry support na firmware - caste update pripadne neoficialne firmware atd ...

Prosim poradte nieco ... uvazujem CyberHome 4620 chipset Mediatec 1389EE - podpora od NewAge, dobra cena do 2000 SKK, alebo nieco s novym chipom Zoran Vaddis 888? (zeby Tevion 8000? - kde ho ale na slovensku zohnat?)

Mam inak DVD recorder Samsung HR-737 ale v DivX-och je poslabsi tak by som ho doplnil niecim co vie praveze prehrat dobre DivX-y
Vase skusenosti? Kde kupit?
Dakujem
Ronny (41)|7.11.2006 22:36
Za malo penez hodne muziky - mas opravdu velke naroky, proste bys chtel poradit prehravac, ktery umi uplne vsechno, nema chybu ma podporu ofic. i neofic. a je levny. Nejlepe je projit si na forech poznatky uzivatelu, porovnat testy /mimochodem z levnych je na tom nejlepe "staricka"Yamada 6700 s Hej FW/ a to muzes vybirat do nekonecna pri tvych nemalych pozadavcich. Ten CH 4620 /chipset je ale 1389DE/C/ neni spatny - podpora s novym FW od NA ale zatim se vychytavaji chyby. Nevim kde jsi prisel na TEVION 8000, ten byl jen v "akci" ALDI a uz je davno pryc /nebo pockat do Vanoc/ . Navic Chipset ZV888 ma jen podporu od vyrobce, takze zadna neoficialni podpora jeko u Mediateku, kterou jsi jako pozadavek specifikoval.
Ten ZV888 ma jeste ELTA a MUVID a par jinych DVP. Je opravdu dobry, ale titulky nezmenis, neposunes, na MP4 dost "neprakticky" i kdyz obraz je ++. Takze trochu se porozhledni /ale ne moc dlouho, rychle se to meni - uz ti "utekla"Yamada 6800x/a snad najdes neco dle sveho gusta.
mikulasandelcert (42)|9.11.2006 16:17
řešil jsem něco podobného v létě, odešel mi starej tevion 4000. chtěl jsem ho vyměnit za teviona 8000. měl jsem ho v ruce v aldi, když byl v akci. ale nakonec jsem do něj nešel, ačkoli měl hdmi. proč? protože prostě té mechanice už tolik nevěřím. navíc jsem si nebyl jistej, jestli si to poradí s windows1250, takže bez diakritiky by to bylo zase na houby. nakonec jsem vsadil na japonce a pořídil panasonic s52. fascinovalo mě, že si poradí i se šmejdskejma dvdčkama, který jsem už před tím odepsal. přečte fakt kdeco. hodně se mi líbí hdmi výstup. ale můžeš brát i s42, což je jen o hdmi výstup ochuzenej brácha. v česku stojí 2300. a nebo ber rekordér lg rh199. vyhodíš pak i toho samsunga. tenhle přístroj totiž nahraje divx i na hard disk a máš klid :) kdybych v létě nekupoval panasonika, teď bych koupil rovnou tohle ...