Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Rekordér LG RH188H

hanoj2 (19)|20.11.2006 15:32
Máte někdo tenhle rekordér?Napište,co si o něm myslíte.Spolehlivost,možnosti editace,atd.Je to dobrá volba pro člověka,který chce pouze nahrávat TV pořady a filmy na HDD a občas některý vypálit na DVD.Nahrává tento rekordér pouze ve stereu?Když ano,tak poraďte nějaký jiný,který je schopen nahrávat v 5.1. A jak je to s rychlostí vypalování na DVD(editované video),je to opravdu rychlost 1:1 ?Díky za každou informaci!
Diablo (668)|20.11.2006 16:13
hanoj2
Ty máš TV vysílání s 5.1 zvukem? 9-) 9-) 9-)


:-!!!
hanoj2 (19)|20.11.2006 18:33
Mám kabel a některé filmy na HBO jsou 5.1.
Modena (1706)|20.11.2006 18:44
[quote=hanoj2]Mám kabel a některé filmy na HBO jsou 5.1.[/quote]
To bys musel mít optiku na té kabelovce a ty jsou v republice spočítatelné na prstech jedné ruky - jestli ano, jsi šťastný muž !

Osobně neznám HDD DVD rekordér, co dokáže nahrávat AC3, to budou umět až rekordéry s BR/HD DVD, kde primární zdroje budou mít 7-mi kanál DD+/DTS HD a pětikanál bude vlastně jeho očesaná verze !
Domnívám se, že jsem někde viděl HDD satelitní receiver/rekordér s nahrávkou do 5.1, ale fakt nevím, co to bylo zač . . . :-(
PcBuh (228)|20.11.2006 22:02
[quote=Modena][quote=hanoj2]Mám kabel a některé filmy na HBO jsou 5.1.[/quote]
To bys musel mít optiku na té kabelovce a ty jsou v republice spočítatelné na prstech jedné ruky - jestli ano, jsi šťastný muž !

Osobně neznám HDD DVD rekordér, co dokáže nahrávat AC3, to budou umět až rekordéry s BR/HD DVD, kde primární zdroje budou mít 7-mi kanál DD+/DTS HD a pětikanál bude vlastně jeho očesaná verze !
Domnívám se, že jsem někde viděl HDD satelitní receiver/rekordér s nahrávkou do 5.1, ale fakt nevím, co to bylo zač . . . :-([/quote]

Stačí DVB-C a HBO a potom nějake A/V + Coax a některe film jedou 5.1
rybka (7)|11.12.2006 20:32
Já osobně mám LG RH 188HS a musím říci ,že veliká spokojenost.Ted akorát se naučit nahrávat z vhs na dvd a bude to super.Jinak nahrávám V z hdd na dvd v sp a seriály v xp.
rybka (7)|11.12.2006 20:33
oprava : z vhs na dvd
Flare (7)|15.12.2006 22:57
[quote=rybka]Já osobně mám LG RH 188HS a musím říci ,že veliká spokojenost.Ted akorát se naučit nahrávat z vhs na dvd a bude to super.Jinak nahrávám V z hdd na dvd v sp a seriály v xp.[/quote]

Mám verzi bez HDMI a fakt spokojenost ... perfektní ovládání, kvlaita obrazu na SP super. Jediná výtka je možná k hlučnosti, je trošku vyšší, pravděpodobně díky HDD, ale nic hrozného.

Jako domácí záznamník na seriály je super, a dá se sehnat za 8000 s DPH už.
hanoj2 (19)|21.12.2006 14:09
Mám od včerejška rekordér LG RH188HS a nemohu přijít na to,jak se kopíruje DVD do harddisku.Když vložím DVD,které chci kopírovat a zvolím nabídku"HOME", tak mohu kopírovat pouze z HDD na DVD.Nebo jde kopírovat DVD pouze rychlostí 1:1 při přehrávání DVD?
Další problém:Propojil jsem rekordér kabelem HDMI do TV Samsung LE32N71B,ale telka mi hlásí stále "nepodporovaný režim".Je to snad vadným kabelem,nebo musím někde něco nastavit?
Díky za odpověď.