Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

sekané video

Jahos (28)|30.11.2006 20:16
Zdravím,
potreboval by som poradiť, prečo mi video v Divx na dom. kine (SONY DAV-DZ110) seká a na PC nie?Na jednom DVD mám 6 filmov v divx, prvé 3 sekajú a ostatné idú v pohode. Poradí niekto?
Nasty_tvf (568)|30.11.2006 20:24
Prokládaný obraz - prohozené půlsnímky? A nebo něco mimo standart, co zvládne ještě PC, ale Sony už ne správně (datové toky atd....) Přijde na to, jaký je to "sekání" :-) Těžko říct, zkoušet
Jahos (28)|30.11.2006 20:31
Dík za tak rýchlu reakciu.To sekanie je je síce len mierne, ale badatelné ako keby nestíhal procesor, ale je to len na tom jedno dvd, takže asi datový tok, ale neviem ako to upraviť
Nasty_tvf (568)|30.11.2006 21:00
Třeba Videoinspector ukáže, jaký je kodek, datový tok, rozlišení atd., tak to porovnej s těmi, které hrají normálně. Převést se to dá pak ledasčím - VirtualDubem, Nerem Vision (přinejhorším.......) A zkontrolovat kvalitu vypálení DVD disku, jestli to sekání není špatnou čitelností média....... Příčin i možností nápravy může bejt moc....
Jahos (28)|30.11.2006 21:13
Dík za radu,pohrajem sa s tým
fouss (9)|30.11.2006 21:22
Otevři si videa , která se ti sekají v programu MPEG Modifier a zkontroluj si, jestli neobsahují Packed Bitstream. Pokud ano , máš vyhráno.
Pomocí uvedeného programu - unpack a mělo by to jít přehrát bez sekání.
Mně to pomohlo , stejný problém. http://moitah.net/download/latest/MPEG4Modifier.zip