Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony RDR-HX520 a Showview problem

HFX9 (69)|9.12.2006 18:12
Dobry vecer,
mam na Vas odborniky dotaz:

Mam DVD recorder sony RDR-HX520 a kdyz chci zadat nahravani pomoci showview kodu, tak se mi vzdy nastavi kanal na Line1, misto toho aby nastavil i cislo kanalu kteremu odpovida ten kod.Jinak cas se mi z toho zadaneho kodu nastavi dobre.

Uz opravdu nevim co kde nastavit aby se mi nastavovalo i cislo kanalu.

Budu vdecny za kazdou radu. :BB:
Bobophon (43)|10.12.2006 18:19
Zrovna ho tu mám na zkoušku a dělá to samý, jsem zvědavej co nám odborníci řeknou. :BB:
HFX9 (69)|17.12.2006 20:57
tak kousicek posun kupredu:

Psal jsem kvuli tomuto problemu na technickou podporu Sony a bylo mi receno ze na tento rekorder existuje novy firmware, ktery uz obsahuje ceskou republiku co se show view kodu tyka.

Nechal jsem si proto ten firmware prehrat, ale k memu udivu to dela opet to same.
V pondeli to budu tedy ze servisem resit znovu.

Nadale budu informovat.
kareldc (5)|23.12.2006 06:18
Ahoj,
prosím, nezapomeň informovat, moc by mě to zajímalo, mám také HX520 a samozřejmě stejný problém :-G Díky, KarelDC[/quote]
luda (1)|27.12.2006 13:11
Měl jsem podobný problém s HX720 ale nenastavil se ani spravný čas a datum a kanal je Line1. Na radu prodejce jsem ještě jednou spustil Easy setup a u položky Tuner system jsem zvolil ELSE-Englis (podle manualu je to francouzky mluvici země, ktere nejsou uvedeny v seznamu :-? :-? ). Nyní je cas a datum spravny, kanal je stale Line1. Zatim jsem to zkusil jen na jednom programu CT2 a je to funkci.
Bobophon (43)|3.1.2007 11:04
Z odpovědi fy Sony:

V současné době máme již k dispozici nový firmware, který toto vyřešil. Prosíme, buďte tak laskav a obraťte se na některý autorizovaný servis, kde mohou provést upgrade firmwaru.
Pokud potom zadáte ShowView kód, na obrazovce se objeví korektní datum, čas počátku a konce poředu, ale je nutné ručně doplnit - ze kterého programu se má záznam uskutečnit. Toto manuální zadání programu je nutné udělat pouze jedenkrát (pouze poprvé), ale pro každý program zvlášť (např. ČT 1 máte uložen na předvolbě č. 1 nebo ČT 2 máte na předvolbě č. 2 atd...), tedy postupně naprogramovat pro jednotlivé programy a vždy potvrdit tlačítkem Enter. Přístroj si tyto informace zapamatuje a od této chvíle již bude systém ShowView normálně fungovat včetně nastavení programů. Za tuto okolnost se Vám jménem společnosti Sony omlouváme.

Tak by mne zajímalo, jestli tenhle postup funguje tak, jak popisujou.