Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic DMR-EH55 - dotaz, nazory

Rieder (1)|10.12.2006 14:53
Zdravim

Uvazuju o koupi tohoto rekorderu, ale rad bych se vas zeptal na vaše zkušenosti a nazory, pokud nějake mate.
A taky bych se se rad zeptal, na vec, kterou jsem nikde nenasel - muzu sledovat nejaky porad, ktery mam nahraty jiz od drive a pri tom nahravat nejaky, ktery prave bezi?

Dekuji za odpovedi.
MikeM (194)|9.1.2007 08:48
chtel bych se zeptat na jednu vec u Panasoniku: nekde jsem slysel, ze nelze nastavit casove nahravani v SP kvalite delsi nez 2 hodiny nebo 4 hodiny v LP a to ani na HDD. Je tomu tak ?
PeBo (26)|9.1.2007 09:38
[quote=Rieder]Zdravim

Uvazuju o koupi tohoto rekorderu, ale rad bych se vas zeptal na vaše zkušenosti a nazory, pokud nějake mate.
A taky bych se se rad zeptal, na vec, kterou jsem nikde nenasel - muzu sledovat nejaky porad, ktery mam nahraty jiz od drive a pri tom nahravat nejaky, ktery prave bezi?

Dekuji za odpovedi.[/quote]

Ano, bez problému. Nahrávání a přehrávání je zcela nezávislé (na DVD-RAM můžu nahrávat i přehrávat, na jiných typech DVD ne, ale mohu přehrávat libovolné DVD a nahrávat na HDD).
MikeM (194)|9.1.2007 09:54
[quote=PeBo][quote=Rieder]Zdravim

Uvazuju o koupi tohoto rekorderu, ale rad bych se vas zeptal na vaše zkušenosti a nazory, pokud nějake mate.
A taky bych se se rad zeptal, na vec, kterou jsem nikde nenasel - muzu sledovat nejaky porad, ktery mam nahraty jiz od drive a pri tom nahravat nejaky, ktery prave bezi?

Dekuji za odpovedi.[/quote]

Ano, bez problému. Nahrávání a přehrávání je zcela nezávislé (na DVD-RAM můžu nahrávat i přehrávat, na jiných typech DVD ne, ale mohu přehrávat libovolné DVD a nahrávat na HDD).[/quote]

a je mozne take prehravat HDD a zaroven nahravat na HDD ?
predpokladam, ze ano.
PeBo (26)|9.1.2007 10:01
[quote=MikeM]
a je mozne take prehravat HDD a zaroven nahravat na HDD ?
predpokladam, ze ano.[/quote]

Ano, samozřejmě.
MikeM (194)|9.1.2007 10:06
A je mozne pri nahravani na HDD naprogramovat napr. zaznam dlouhy 3,5h v SP modu ?
Nebo treba 10 hodinovy zaznam v SP ?
fish1 (4)|11.1.2007 08:17
Samozrejme, dlzka zaznamu v akomkolvek rezime (XP, SP, LP, FR...) zavisi len od volneho miesta na HDD. Limit 2 hod. v SP rezime je len pre nahravanie priamo na DVD-5.
MikeM (194)|13.1.2007 23:30
jak mam nahrat DVD+RW, abyse dalo cist v tomto DVD recorderu ?
PcBuh (228)|14.1.2007 10:30
[quote=MikeM]jak mam nahrat DVD+RW, abyse dalo cist v tomto DVD recorderu ?[/quote]

Jako DVD Video nebo DVD ROM ( Divx )
MikeM (194)|14.1.2007 11:22
[quote=PcBuh][quote=MikeM]jak mam nahrat DVD+RW, abyse dalo cist v tomto DVD recorderu ?[/quote]

Jako DVD Video nebo DVD ROM ( Divx )[/quote]

dik, funguje. Ted mam ale problem s tim, ze mi to nejde zkopirovat na HDD recorderu. Mam tu DVD z plavani nasich deti, ale to mi nechce zkopirovat na HDD, ze to ma nejakou ochranu, coz je mi divne.
Jak se to da odstranit ?

Jeste jednou zduraznuji, ze se jedna o soukrome DVD s nahravkou nasich deti!!!