Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pioneer DVR-545HX-S - HELP

Crobik (9)|10.12.2006 18:14
Ahoj, mam chvili DVR-545HX-S a dva zasadni problemy.

1. Nejde mi rozchodit pripojeni pres HDMI. Respektive v mem pripade pres kabel (HDMI na DVi) protoze plazma LG ma vstup jen DVi. Zkousel sem i na obycejny LCD Benq a taky se nechyta. Vubec na dvd nesviti kontrolka HDMI a v menu sou polozky nastaveni HDMI sede a nejde na ne vubec klikat. Vyzkousel sem i jiny kabel (profiglod) a taky nic. Podle navodu sem zkousel ruzne zapinat a vypinat, vytahovat kabel a zase ho zapojovat a nic. Funguje jenom scart a komponent.

2. Vubec nejde naladit digitalni tuner! Zapojeno presne podle navodu. Jediny co to ukazuje ze v menu na 40kanalu to ukazuje dva ukazatele signalu jeden cca80% a druhej cca12%, ale zadnej program to nevyhleda.

Poslal sem to na reklamaci do Basysu, ale ti mi rekli ze HDMI (pry zkouseli jen HDMI na HDMI) u nich normalne fungovalo a digitalni tuner taky! 9-)

PLS HELP :-?
Crobik (9)|15.12.2006 16:30
Tak už se mi podařilo přijít na to proč nefungoval digitální tuner! Problém byl ve společné anténě na baráku, které chyběla jakási vložka v rozvodu nutná právě pro příjem digitálu! Když sem to totiž napíchnul na obyčejnou vnitřní anténu tak to šlapalo.. :-I


Ale pořád nevím proč nejede HDMI na DVi i když TV HDCP podporuje.. :((

Myslím že problém ale přesto bude v TV protože DVD je odzkoušený a funguje, to samý kabel. Prý by to mělo být někde v nastavení tý TV ale nemůžu tam nic najít.. :-(