Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

problem po uprgradu firmware.. Thomson DTH160E (nutné!)

carlosre (2)|11.12.2006 06:24
Ahoj všichni.
Podařila se mi jedna děsná blbost...
Upgradoval jsem svuj plne funkcni prehravac Thomson DTH160E na novou verzi firmware ze stranky uvedenou v kodu... firmware se uspesne upgradoval, prehravac jede, ale bez zvuku... Muzete mi nekdo prosim poradit, kde bych sehnal zpet puvodni firmware? Nebo jeste v lepsim pripade kde vzit český firmware? Dík za odpověď...

[code]http://www.photo.thomson.com.pl/?lg=cz&mm=1&gr=Video&pg=DVD%20players&mo=DTH160E&co=2&sid=[/code]

[code]přesně tento:
http://www.photo.thomson.com.pl/products/Video/DVD%20players/firmware/DTH160E.ZIP[/code]
lskarda (8)|20.12.2006 16:01
Měl jsem stejný problém. Stačí vytáhnout přehrávač ze sítě a zvuk už půjde.

FW s ČJ taky sháním :-(
carlosre (2)|20.12.2006 20:07
hmm, to mi bohuzel nepomohlo, zkusil jsem to flashnout znovu tim stejnym a uz mi nesel ani zapnout, asi byl nejaky poskozeny, takze jsme to bohuzel musel odnest do servisu... zkusim reklamaci, uvidime, kdyz se nezdari, tak budu muset zaplatit :-( Ale co uz, jinak podle meho temer dokonaly prehravac... maximalni spokojenost, jen ty titulky :-/
chuckyhk (1)|25.12.2007 06:45
zdravim ...

muj prehravac ma problemy snekterymi avickama.. obcas nejde zvuk .. obcas obraz a tak jsem se rozhodl pristroj flesnout... jenze mi to nejak nejde at vypalim MTT1389.BIN na CD DVD prehravac mi napise neznamy disk.. ptam se jaky je postup... flesovani anebo kde se da sehnat aktualni SW
robek.cz (2)|17.2.2009 18:11
[QUOTE=chuckyhk;159497]zdravim ...

muj prehravac ma problemy snekterymi avickama.. obcas nejde zvuk .. obcas obraz a tak jsem se rozhodl pristroj flesnout... jenze mi to nejak nejde at vypalim MTT1389.BIN na CD DVD prehravac mi napise neznamy disk.. ptam se jaky je postup... flesovani anebo kde se da sehnat aktualni SW[/QUOTE]

CD musí mít jmenovku "CORETEK" a musí být uzavřené... Pak by to už mělo být jedno jestli jde o CD/DVD. Já měl CD-RW a šlo to :)