Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic SC-HT340E-S X LG LH-T360SE

bigworld_tvf (0)|13.12.2006 17:23
Ahoj, poprosim Vas o radu ktere domaci kino zvoli. U LG se mi libi USB, RDS a design u panasonicu takova ta tradice znacky. LG neznam a zajimal by me Vas nazor na kino LG co do kvality zvuku nebo rozsoudit ktere poridit. Panasonic udajne dokaze menit velkost titulku u divxu LG tuto volbu nema :-( a nevim zd abudou dostatcne. Predem dekuji za jakoukoliv radu! Diky
Zulda (22)|13.12.2006 18:39
Já mám 14 dní toho Panasonica a jsem s ním za ty peníze velmi spokojenej. S tím DivX nevím, nepoužívám. Vybíral jsem taky mezi LG, Panasonic a Philipsem.
bigworld_tvf (0)|13.12.2006 19:57
Jak hodnotíš zvuko toho panasonicu, jak na hudbu tak na filmy? Každopádně dík za reakci, ale to LG se mi víc hodí do pokoje :-) a ma USB :-).
Zulda (22)|14.12.2006 11:00
No, jak hodnotím. Já jsem spokojený, hraje to na moje očekávání slušně, ale nemám nijak přehnaný nároky. Subwoofer je pěkně slyšet, CD jsem na tom zkoušel jen dvě a zvuk se mi líbil, u filmů taky. Dá se tam dost nastavit různý efekty a 4 stupně síla subwooferu.
Měl jsem původně obejdnaný Sony DAV110, ale neměli ho, bylo by až v lednu, tak jsem vzal toto a jsem spokojený.
Klanar (2)|20.12.2006 21:51
Tak jak to nakonec dopadlo? Který výrobek vyhrál a jak jsi spokojen?
zippi (11)|15.1.2007 00:52
mam doma dva dni panasonic SC-HT340E-S a zatial som spokojny
v predajni som porovnal zvuk ostatnych pristojov za podobnu cenu a panasonic sa mi zdal najlepsi.
divix prehrava, titulky tiez... dokladnejsie testovanie prehravanych formatov idem vyskusat :-)
ale narazil som na jeden divix ktory trhal...
Ghoul (1)|15.1.2007 19:24
Tenhle panasonic máme doma taky a jsem s ním velice také spokojený. Za ty prachy je to dostačující. Záleží taky v jaké kvalitě máte daný film nebo hudbu....pokud chcete mít vynikající zážitek z poslechu tak tam nemůžete hodit nejaký divx se zvukem stereo...ale to je pro zázitek samozrejmostí.
zippi (11)|16.1.2007 00:04
len doplnim ze prehrava XviD.. neviem preco to vyrobca neudava
stiahnem testovacie dvd ktore tu bolo na fore spominane... len sa mi ten prispevok nedari najst, neviete niekto poradit?