Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic EH55 - máte dobré uši?

kareldc (5)|24.12.2006 06:29
Majitelé Panasonic DMR-EH55, dokážete objektivně posoudit hluk větráčku a případné "hrabání" na disk v době spaní? Chtěl bych přesedlat. Mám Sony HX 520 a budím se téměř pravidelně :-I Případně máte nějaké další negativní zkušenosti s ním? V diskuzích je příspěvků málo. Díky a pěkné Váánoce, Kareldc.
PcBuh (228)|24.12.2006 17:55
[quote=kareldc]Majitelé Panasonic DMR-EH55, dokážete objektivně posoudit hluk větráčku a případné "hrabání" na disk v době spaní? Chtěl bych přesedlat. Mám Sony HX 520 a budím se téměř pravidelně :-I Případně máte nějaké další negativní zkušenosti s ním? V diskuzích je příspěvků málo. Díky a pěkné Váánoce, Kareldc.[/quote]

Je slyšel jen jako DVD přehrávač co přehrává film , pokud nahrává na HDD , pokud na DVD tak je o něco málo více slyšet
kareldc (5)|25.12.2006 12:13
Já jsem to asi špatně napsal. Můj současný DVD (Sony HX520) i při vypnutém stavu si pravidelně, každou hodinu hrábne na disk, zapne větráček a cosi dělá. Asi 5 min. Pak zas utichne. Nemám nastaveno žádné nahrávání, ani žádnou jinou aktivitu. Prostě se jen připomene a zase se vypne. A mě to prostě budí. Někdo na netu řákal, že to je nějaká průběžná stand-by kontrola a že si také prý rovná hodiny podle teletextu, či co, atp. Ptám se tedy zda to majitelům Panasonic DMR-EH55 dělá taky, a když ano, jestli to někoho budí. Díky moc, Kareldc :-)
largo (24)|25.12.2006 23:44
Kvôli tomu nemúsite meniť rek.
V nastaveni stači vypnúť automatické nastavenie času a je pokoj.
Ja mam Sony 820 a robilo mi to tiež,teraz je úplne ticho.
largo (24)|25.12.2006 23:50
Ešte doplním-je treba vypnúť aj PDC/VPS Scan na off.
Vyskušané.Rec.je úplne ticho až do zapnutia,potom si sám nastaví čas z určeného kanálu.
PcBuh (228)|26.12.2006 08:44
tak tohle Panasonic EH55 nedělá
kareldc (5)|26.12.2006 20:11
largo: podcenil jsem podrobnou četbu manuálu, omlouvám se a děkuji za Váš čas a radu. Zdraví kareldc.
kareldc (5)|26.12.2006 20:12
... samozřejmě již vše OK :-D