Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD recorder Sony RDR HX910

Becherius (3)|26.12.2006 12:00
Dobrý den,
Měl bych dotaz týkající se DVD recorderu Sony RDR HX910. Mám problém s tím, když si sám vytvořím u nahrávky kapitoly, se mi neskopírují při vypálení na DVD. Totéž se děje i s úpvodním s obrázkem v náhledu. Nechápu, proč to nejde. Mám tak jen dvě možnosti, buď nechat vytvořit kapitoly automaticky, což není vždy vyhovující (přestavte si třeba takové domácí video rozdělené automaticky) nebo to mít úplně bez kapitol. Nedá se to nějak obejít? Ještě by mně zajímalo, jestli existuje firmware s češtinou pro tento recorder.
Díky za každou adpověď, přeji hezký sbytek svátků
swed (1)|10.1.2007 13:03
Zdravím - chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte podobné problémy jako já. - Při vypalování souborů v režimu Fast na DVD se z přístroje začnou ozývat divné zvuky a vyskočí hláška "Disc is dirty". Samozřejmě, že špinavý není. Týká se to médií Verbatim - jiná se vypálí v pořádku. Dříve ovšem šlo pálit i na Verbatim bez problémů. Také pokud zvolím jiný režim vypalování než Fast, vypálí se vše i na Verbatim. Není možné, že by laser byl nějak načatý? Díky za jakoukoliv informaci nebo zkušenost. Petr Schwarz