Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kdo máte rekordér LG RH188HS,pomozte!

hanoj2 (19)|27.12.2006 12:41
Jako majitele rekordéru LG RH188HS bych se chtěl zeptat na několik věcí.Je nás,bohužel více,kteří máme s tímto přístrojem stejné potíže.Byl bych tedy rád,kdyby mi někdo vysvětlil těchto pár věcí:
1. Kopírování z DVD na HDD.
Když chci kopírovat disk,zvolím HOME - FILM - DISK - ENTER a hned se mi spustí přehrávání disku,takže se vůbec nedostanu na nabídku KOPÍROVÁNÍ.Co dělám špatně?

2. Kopírování z HDD na DVD
Nezobrazí se nabídka RYCHLE,pouze režimy záznamu-XP,LP,atd.Takže koírování probíhá pouze v reálném čase 1:1.

3. Finalizace disku.
Nabídka FINALIZACE není aktivní,aktivní je pouze PBC.Když nahraji film na disk,nejde finalizovat.Nejde ani vysunout šuplík.Hlásí mi to :"Je třeba vytvořit menu".Ale jak? Menu se vytvoří automaticky při vypnutí přístroje.Ale to mám vždy rekordér vypnout?Ani po znovuzapnutí nejde finalizace.

4. Současné přehrávání a záznam.
Při časovaném nahrávání nelze sledovat DVD.Nefunguje ani tlačítko OPEN.Toto lze pouze při manuálním záznamu.Je to v pořádku?
Při sledování filmu z DVD se nespustí časovaný záznam.Znamená to tedy,že při startu časovaného záznamu musí být přístroj vypnutý (v režimu STANDBY) ?

Děkuji za pomoc ! [email]mir.hanak@quick.cz[/email]
nous (50)|28.12.2006 13:21
ad 1: nevsiml jsis tlacitka na ovladaci DUBBING
ad 2: nesmis titul editovat a musi se ti vlezt na DVD v nahrane kvalite
ad 3: musis byt prepnuty na DVD a pak tam moznosti finalizace uvidis, mi to finalizovalo i kdyz mu dam vysunout placku
ad 4: ano bohuzel casove nahravani funguje jen pri vyplem stroji

ok ?
hanoj2 (19)|28.12.2006 16:00
Díky za zprávu.Všechno je mi už jasné kromě bodu 1:
Kopírování z DVD na HDD. Tlačítka "DUBBING"jsem si samozřejmě všiml,ale pokud mám zasunut disk,tak je tlačítko nefunkční.V návodu stojí:
V nabídce Seznam Titulů vyberte titul,který chcete kopírovat a pak stiskněte ENTER.Bohužel,když tak postupuji a přes HOME zvolím DISK,tak po zmáčknutí ENTER se mi rozběhne okamžitě film z disku,nebo zobrazí jeho menu.Na žádnou nabídku se nedostanu.Můžeš mi poradit,jak to děláš? Je nás více,kteří na tom ztroskotali.Dík!
nous (50)|28.12.2006 19:02
- no jeste je si treba ujasnit co na DVD vlastne je

a) to muze byt zalozni kopie DVD originalky ( palena )
b) originalni film lisovany
c) nahrany filmecek z televite ( treba rodinnapouta2 )
d) DVD+R s 5x divX filmy

- ja proste spustim ( a,b,c) a zmacknu tlacitko DUBBING a film se zacne pokud neni chraneny ( b ) prehravat a zaroven kopirovat na HDD

- to jak chodis pres HOME atd to plati jen pro ( d )
jirka sat (1)|7.2.2009 18:20
Dobrý den,prosím o pomoc.
Pořídil jsem si Plazmu a propojení s LG RH188HS mám přes HDMI kabel, mám zájem o progressiv.scan zobrazení a bohužel se mi nedaří tlačítkem Resolution na DO ani na přístroji měnit rozlišení.Stále se objevuje ikona chybové hlášky.Připadá mě, že tato funkce, přestože je v manuálu popisovaná vůbec u tohoto typu nefunguje.

Díky J.