Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hlasovanie o DIGI TV

ferrda (162)|7.1.2007 11:08
Osobne ma dosť štve že DIGI TV neponúka možnosť zakúpenia a puživania dekodovacej karty v inom príjmači. Mýslím že to ich párovanie dosť brzdí rozmach Digi TV.
blueant (820)|7.1.2007 11:12
[quote=ferrda]Osobne ma dosť štve že DIGI TV neponúka možnosť zakúpenia a puživania dekodovacej karty v inom príjmači. Mýslím že to ich párovanie dosť brzdí rozmach Digi TV.[/quote]

JA len podotknem ze ziadny provider ktory vyuziva mesacne platby - NEPREDAVA karty. - ale ich len PRENAJIMA.
ferrda (162)|7.1.2007 11:13
O.K. Máš pravdu.
Pitomec (10211)|7.1.2007 13:25
Osobně bych našel u CigiTV víc věcí, které dokáží spolehlivě odradit, než je zrovna karta spárovaná s receiverem... :-I
ferrda (162)|7.1.2007 13:41
Viem že je viac vecí ktoré sú u DIGi TV na prd. Napr. absencia teletextu, časté výpadky a t ď. Dalo by sa tu menovať, ale o tom to tu nie je. Takže považujem tvoj príspevok trocha mimo tému.
blueant (820)|7.1.2007 13:42
Treba si hlavne uvedomit na akych ludi je DIGITV zamerane. O vsetkom hovori cena samotna.

Zamerali sa na obycajnych ludi, s ktorych vacsina doteraz SAT ani nemala.
Pre tych je vyhodou ze im DIGITV doda komplet zostavu a je im sumafuk ci je karta parovana s ich prijimacom.
Takisto drvivu vacsinu netrapi ze tam nejde EPG .. - lebo ani nevedia na co to. Oni chcu len prepinat a mat aspon nejaky obraz - coz aj unas vo vela lokalitach nejde poriadne ani ANALOG.

Ja nevravim ze je DIGITV zle - pre vela ludi je to jedina moznost pozerania urcitych kanalov. Kvalita odpoveda cene.
(nejdem sa zamyslat co je kolko hodno ale vyzera tot ak ako to je)

Pre tych co si kupia alebo uz maju kupeny lepsi prijimac (napr. zalozeny na LINUXe) uz podla ceny samotneho prijimaca nieje moc DIGITV urcene. Taky ludia uz vacsinou vedia co vsetko sa da so SAT pristrojom robit a chcu to aj vyuzivat. A preto si radsej zaplatia aj UPC alebo iny zahranicny paket- aj ked je drahsi.
Atkins (447)|24.1.2007 11:13
DigiTV je obdobna sracka jako UPC direct - blizsi informace, urcite, rad poda ten chlapec, co tady vedle "kostickuje" to viideo :-(((
vity (292)|3.2.2007 12:14
Moje řeč UPC stejná sračka jako DIGI TV. Ale ta cena je nesrovnatelná.260kč / 700Kč měsíčně, jasně hovoří pro Digi tv.
Pitomec (10211)|3.2.2007 12:31
U socek to tak je, ale normální člověk si radši pořídí UPC, kde výpadky prakticky neexistují, je tam teletext, SAT pozice (Astra) ideální, karta se dá použít v libovolném receiveru (s tím souvisí možnost příjmu SK programů v ČR) a v neposlední řadě i share. Jinak cena za UPC je někde od poloviny tebou udávané částky - stačí si to individuálně dohodnout.
Velos (5)|24.2.2007 14:49
Mam doma DigiTV a pres sharing na kompu ted i UPC.Obraz je v podstate stejny.Nekery programy jsou stejne vyblity(Galaxie Sport, Nova), nekery jsou docela v pohode.Kdyz vychazim z oficialnich ceniku, tak jednoznacne vychazi lepsi DigiTV.Vetsine lidi je jedno, kam jim pri montazi monter natoci talir, hlavne ze maj za dobrou cenu mraky programu.A kdyz nahodou hodne zdrazej, tak jim to proste po roce vratim a je to.Sharing taky vetsinu lidi nezajima, ani nevedi co to je.Kdyz sem si pred asi mesicem a pul registroval a pak hned montoval DigiTV, moje cislo registrace bylo akolo 120 000.Kolik asi melo UPC po 5 mesicich od spusteni?
blueant (820)|26.2.2007 13:37
[QUOTE=Velos;135680]Mam doma DigiTV a pres sharing na kompu ted i UPC.Obraz je v podstate stejny.Nekery programy jsou stejne vyblity(Galaxie Sport, Nova), nekery jsou docela v pohode.Kdyz vychazim z oficialnich ceniku, tak jednoznacne vychazi lepsi DigiTV.Vetsine lidi je jedno, kam jim pri montazi monter natoci talir, hlavne ze maj za dobrou cenu mraky programu.A kdyz nahodou hodne zdrazej, tak jim to proste po roce vratim a je to.Sharing taky vetsinu lidi nezajima, ani nevedi co to je.Kdyz sem si pred asi mesicem a pul registroval a pak hned montoval DigiTV, moje cislo registrace bylo akolo 120 000.Kolik asi melo UPC po 5 mesicich od spusteni?[/QUOTE]

Myslim ze tolko nema UPC este ani teraz.
Pitomec (10211)|7.7.2007 19:07
DigiTV má přes 200t. předregistrovaných zákazníků (z toho už celá řada lidí nemá zájem nebo nejsou dodneška nainstalováni), ale hlavně nemají žádného zákazníka odpojeného, tj. ani ty, kteří jim neplatí ani floka a pořád to sledují (vyjímkou je HBO/HBO2/Cinemax, to se vypíná hned po splatnosti faktury, když není uhrazená). Takže si to řekneme s tím počtem klientů v době, kdy se budou dívat jenom platící ;)
driller (19)|9.7.2007 10:04
Potvrdim - DigiTv me ani 4 mesice po registraci nedokazala kontaktovat, proste nic. Domnivam se, ze zakazniku budou mit horko tezko kolem 5% z onech 200.000.