Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DAEWOO DQR 1100D DVD REKORDÉR + iLink

rolandjahna (6)|9.1.2007 08:20
Máte někdo prosím zkušenosti s tímto DVD rekordérem? podělte se prosím o vaše zkušenosti....předem děkuji
PcBuh (228)|9.1.2007 18:18
Mněl jsem ho pul roku , ten bez iLink , ale byl jsem spokojen , dělal jsem vše na DVD+RW a v Pc dělal úpravu , celkem dobrej
rolandjahna (6)|10.1.2007 17:44
Ještě by mě zajímalo jestli má DAEWOO DQR 1100D DVD REKORDÉR + iLink stereofonní TV tuner.Zpočátku mě tento dotaz připadl hloupý,ale zjistil jsem že například DVD rekordéry značek a typů CyberHome DVR 1600 a o Sencor SDR 1602 mají mofonní TV tuner a to,ani nevím jak jsou na tom i jiné značky.Špatný je,že se výrobce ani neobtěžuje na tuto věc upozornit.Mě například to připadá jako dost důležitá informace.
PcBuh (228)|10.1.2007 18:55
Tak to nevím , vždy jsem nahrávál ze STB analog jsem ani neladil
rolandjahna (6)|16.1.2007 15:01
Tak jsem se konečně rozhodl pro koupi tohoto DVD rekordéru a jsem spokojen.Na rozdíl od druhých DVD rekordéru v této cenové relaci má opravdu TV tuner stereofonní a to bylo pro mě rozhodující.Tak že pokud nechcete dávat za DVd rekordér víc než 3000 kč,tak myslím že tento postačí. http://www.nejlepsiceny.cz/dvd-rekordery/daewoo-dqr-1100d.html#tab Tichý chod při spouštení nahrávání večer mě,taky překvapil.


nahrává ve formátu DVD+R / DVD+RW
iLink vstup
6 režimů nahrávání HQ (60 minut), SP (120 minut), SP+ (150 minut), LP (180 minut), EP (240 minut), EP+ (260 minut)
ShowView, VPS
přehrává DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, SVCD, VCD, CD-R/RW, Audio-CD, SACD, MP3
čelní vstup : AV Cinch
zadní konektory :Anténní vstup/výstup, 2 x SCART, audio/video výstup (Cinch), S-VHS výstup, SPDIF výstup (Cinch)
NexTViewLink
programovatelné dálkové ovládání pro TV jiných výrobců
časovač, dětská pojistka, SCART kabel
rozměry 435 x 88 x 326mm
hmotnost 4kg

Takže pokud nelpíte z jakýchkoliv důvodů na zvučnějších značkách(Sony,Philips,Panasonic(Technics),Pioneer,Aiwa) tak mohu doporučit.Já sám osobně jsem upřednostňoval tyto značky,tak v 80-90tých letech.Nyní si tím,až zas tak nejsem jist.V posledních letech mě docela překvapil i LG(dříve myslím goldstar)
PcBuh (228)|16.1.2007 23:49
[quote=rolandjahna]Tak jsem se konečně rozhodl pro koupi tohoto DVD rekordéru a jsem spokojen.Na rozdíl od druhých DVD rekordéru v této cenové relaci má opravdu TV tuner stereofonní a to bylo pro mě rozhodující.Tak že pokud nechcete dávat za DVd rekordér víc než 3000 kč,tak myslím že tento postačí. http://www.nejlepsiceny.cz/dvd-rekordery/daewoo-dqr-1100d.html#tab Tichý chod při spouštení nahrávání večer mě,taky překvapil.


nahrává ve formátu DVD+R / DVD+RW
iLink vstup
6 režimů nahrávání HQ (60 minut), SP (120 minut), SP+ (150 minut), LP (180 minut), EP (240 minut), EP+ (260 minut)
ShowView, VPS
přehrává DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, SVCD, VCD, CD-R/RW, Audio-CD, SACD, MP3
čelní vstup : AV Cinch
zadní konektory :Anténní vstup/výstup, 2 x SCART, audio/video výstup (Cinch), S-VHS výstup, SPDIF výstup (Cinch)
NexTViewLink
programovatelné dálkové ovládání pro TV jiných výrobců
časovač, dětská pojistka, SCART kabel
rozměry 435 x 88 x 326mm
hmotnost 4kg

Takže pokud nelpíte z jakýchkoliv důvodů na zvučnějších značkách(Sony,Philips,Panasonic(Technics),Pioneer,Aiwa) tak mohu doporučit.Já sám osobně jsem upřednostňoval tyto značky,tak v 80-90tých letech.Nyní si tím,až zas tak nejsem jist.V posledních letech mě docela překvapil i LG(dříve myslím goldstar)[/quote]

Souhlas , na občasné nahrávaní bohatě stačí , ale pro někoho kdo nahrává více je rekorder bez HDD nepoužitelnej

Jinak mam tu pomalu vše od Panasonicu ( TV,VRC,DVD přehrávač,DVD Rekorder,Rádio s CD,vysavač a Tiskárnu u PC ) , a nic bych neměnil za jinou značku , ano LG se zlepšilo ale ne zas tak moc , mněl jsem vypalovačku co odešla po 14dnech , mněl jsem jich celkem 5 a to samé , do měsíce byla zpět na reklamaci , tak jsem si koupil Pioneer a ten jede dodnes ( už ho nemam , ale vím že jede , má ho kámoš ) a tak od té doby LG neberu a to vůbec