Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD rekordér se STEREO TV TUNEREM

rolandjahna (6)|10.1.2007 17:54
Rád bych vás poprosil,jestli by jste mě sem nemohli vložit tipy na DVD rekordéry i bez HDD se stereofonním TV tunerem.Ale opravdu jen kde máte tu jistotu,že je nahraný zvuk opravdu STEREO.Problém je v tom,že když se podívate na vlastnosti zvuku u videosouboru,tak se tváří jako dvoukanálové stereo,ale ve skutečnosti je monofonní.Rád bych si pořídil 100%ní DVDstererekordér a nevracel se o 20let nazpět.

Je zajímavé,že klasická videa se takto rozlišují.Stereo a nebo Mono Videorekordér.No s DVD rekordérama si výrobce vůbec hlavu neláme...fakt nechápu.

Můžete vkládat i DVD rekordéry s Mono TV tunerem.

Myslím,že by se tyto informace mohly hodit i jiným čekatelům na koupi DVD rekordéru....děkuji
rolandjahna (6)|10.1.2007 18:03
DVD rekordér bez HDD CyberHome DVR 1600 má Monofonní TV tuner

DVD rekordér bez HDD Sencor SDR 1602 má Monofonní TV tuner

DVD rekordér bez HDD Hyundai DVR 400 má monofonní TV tuner


Samozřejmě těch DVD rekordéru je mnohem víc co jsou s Mono TV tunerem,ale dávám jsem jen ty o kterých to 100% vím.Tak pokud máte nějaký jiný,můžete přidat do seznamu.Mohl by to být časem slušný seznam.

Nevím jak vy,ale pro mě je to v této době úplně nepochopitelné výrábět tyto přístroje s Monofonním TV tunerem

Napadlo by vás vůbec při koupi této "vymoženosti" jestli je TV Tuner Stereo?Já jsem na to narazil nějakém fóru,jen náhododu a už mám mánií v každém obchodě řešit,jestli je to STEREO.A popravdě většina prodavač ů na mě kouká vždy jak ychtila :-!!! .Dokonce u dvou DVD rekordéru my prodavač sdělil,že jsou samozřejmě TV tuner Stereo,ale bohužel se mýlili,což chápu protože v návodu tato informace nebyla vůbec uvedena.
Pitomec (10211)|11.1.2007 12:33
Panasonic má tuner bezpečně stereo (i s možností dual). Noname šajzky neřeším.
Jozef2 (188)|11.1.2007 13:43
[quote=rolandjahna]DVD rekordér bez HDD CyberHome DVR 1600 má Monofonní TV tuner

DVD rekordér bez HDD Sencor SDR 1602 má Monofonní TV tuner

DVD rekordér bez HDD Hyundai DVR 400 má monofonní TV tuner[/quote]

Zaujimave. Myslel som si, ze mono DVD rekordery ani nikto nevyraba. Rozdiel vo vyrobnej cene medzi mono a stereo odhadujem na par desiatok korun, tak nechapem preco take nezmysly niekto vyraba. Ale inak vdaka Ti za prehlad, aspon budu pripadni zaujemcovia varovani pred nakupom najlacnejsich rekorderov.
JardaB2 (13)|11.1.2007 14:21
No, momentalne jeden z nejlevnejsich HDD recorderu LG RH 177 (188,199) naopak stereo tuner ma, da se i vybrat, ktery zvuk se ma nahrat.
rolandjahna (6)|16.1.2007 15:03
DAEWOO DQR 1100D DVD REKORDÉR + iLink má TV tuner ve stereu..cena kolem 3000 kč
piknik-pudink (0)|10.9.2007 03:13
LG RH266 ma TVtuner mono.
Samsung 753 má stereo TV tuner, maji to i na sve strance napsany