Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PANASONIC DVD-S52E-S

AVALON (37)|20.1.2007 00:43
Aky je vaš nazor na tento DVD Player.
Mám doma starši PANASONIC DVD Rec. DMR-ES20 ale potrebujem prehravač na HD video,HighMAT,DivX,5.1 audio...
Pište svoje skusenosti s touto mašinkou.
Dikes !!!
PcBuh (228)|20.1.2007 14:20
on bere HD Video ??
AVALON (37)|28.1.2007 15:42
Potrebujem postrehy a nie otázky.
Najdi Panasonic.sk a čitaj !!!
petr1342 (200)|28.1.2007 16:05
[quote=AVALON]Potrebujem postrehy a nie otázky.
Najdi Panasonic.sk a čitaj !!![/quote]

taky nad ním přemýšlím, mě před týdnem, bohužel, nikdo nenapsal vlastní postřehy a zkušenosti.
Modena (1706)|28.1.2007 16:18
AVALON
Mám ten přehrávač a o HD také nic nevím . Jediné, co Tě možná mate je to, že dokáže SD video upscalovat na 1080i rozlišení, máš-li ale LCD nebo plasmu, stejně to dělá ten zobrazovač na svůj "rastr" rozlišení a na CRT se na ten zázrak stejně nepodíváš .

HighMAT je taková zvláštnost Panáků, ale tyhle namixované multikraviny čte stejně jen z CD a mě osobně není ani úplně jasný, co jako bych mu měl za mix předkládat - to to radši strčím do mechaniky PC a promítnu si to na plasmě přez Widle a navíc - vhodnější média jsou na tyhle experience DVD-RAM, kde takové soubory i mají svůj smysl (např. složky Projects před střihem do videa), samozřejmě kromě HDD na PC . :-R

DivX neřeším, bo nic tak shitoidního doma nepěstuju, ani nechovám na semeno !

Player má dekodéry DD i dts oba pětikanálové a pětikanálem dokáže tím pádem i DVD-A, má i analog.výstup 5.1 ! Kromě toho má samozřejmě i komponentní a HDMI výstup a to byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem ho koupil - konektivita +kvalita - vím, že za ty prachy jde sehnat 2 neznačkové, co přečtou i pivní tácek, ale zase vůbec nemusím řešit neofiko upgrady firmware, protože nejde to, nebo ono ! ! ! :-)

Player se mi líbí, dobře hraje i vypadá, je takovej celej stříbrnej s nápisama v cizí řeči . . . :OO :OO :OO

Bylo Ti odpovězeno ? Co za postrehy chceš ještě vědět ? :-I
PcBuh (228)|28.1.2007 19:34
[quote=AVALON]Potrebujem postrehy a nie otázky.
Najdi Panasonic.sk a čitaj !!![/quote]

Tak jsem četl a to že HD přehrává nikde není , takže spíše si to přečti znova sám :-R