Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Videozáznam na rekordéru Panasonic ES-15 v LP

Pospeos (6)|21.1.2007 16:39
Nevíte někdo prosim jak sestříhat video nahráté na DV-RAM v režimu LP. Soubor *.VRO jsem prejmenoval na MPG a mam porad jen jeden soubor. V tomto souboru jsou dva filmy ( nahrate v rezimu LP jak jsem uz rikal ) . No a kdyz to dam do jakehokoliv programu na strihani videa, tak se mi ukaze cas jednoho filmu a ty dva filmy se mi tam ruzne prekryvaji, takze nikdy nemuzu najit konec prvniho a zacatek druheho, tim paden je od sebe nikdy nemuzu oddelit. Nemate s tim nekdo prosim zkusenosti nebo treba program primo pro rekordery Panasonic? Mam zato, ze to dela problemy, protoze je to nahraty v tom LP, u SP jsem to nezkousel, protoze to se mi ani dva celovecerni filmy nevlezou na jedno DVD. Diky za rady! :-)
Pitomec (10211)|21.1.2007 20:03
Womble MPEG Video Wizard
Pospeos (6)|22.1.2007 18:55
Ten jsem taky zkousel. Nejde to, zase se ty videozáznamy prekryvaji. Chtelo by to neco primo na to. Ale nic jsem bohuzel nenasel... :-?
Pitomec (10211)|23.1.2007 08:54
Jednak bych to nepřejmenovával a pokud si s tím Womble neporadí takto, tak to zkus naimportovat přes Ulead Movie Factory a se získaným souborem už si Womble bude vědět rady 100%.
Pospeos (6)|23.1.2007 18:12
Diky, vyzkousim to.
ViKinG (793)|24.1.2007 11:58
Womble MPEG Video Wizard načte bez problémů *.VRO a ani při střihu není sebemenší problém. Zkoušeno na přesně tomtéž Panasonicu v SP. Při cenách placek je LP zbytečný a používám ho jen pro pořady který chci jen skouknout.
gEs (47)|27.1.2007 08:04
Panasonik dodává ke svým kamerám přímo SW DVD-MovieAlbum, který slouží k editaci souborů *VRO