Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ako finalizovat "nefinalizovatelny" DVD-R

Jozef2 (188)|24.1.2007 13:07
Na Panasonicu ES10EP som nahraval niekolko dielov serialu na DVD-R disk. Potom som tam menil nazvy a nahladove obrazky, asi tak 8 az 9 zmien (a s tym suvisiacich zapisov na DVD-R). Ten pocet zmien/zapisov bol uz asi nanho mnoho, lebo pri zmene nazvu posledenho diela serialu zahlasil chybu a nezapisal novy nazov. Ked som sa potom zmieril s tym, ze nebudem mat spravny nazov a chcel som finalizovat DVD-R tak zase zahlasil nejaku chybu. Disk ide v pohode prehrat v DVD-rekordery, ale nejde napr. v PC. Neviete nejaky postup, pripadne software ktorym by isel ten DVD-R finalizovat? Pripadne soft, ktory by vedel, z toho nefinalizovaneho DVD-R disku vytiahnut nahravky na hardisk PC-cka.

P.S: Skusal som to finalizovat viackrat a nic. Ako pisem, predpokladam, ze chyba bola vo velkom pocte zmien - zapisov (zmeny nazvov a nahladovych obrazkov) na DVD-R. Po cca 6-ich zmenach/zapisoch ide finalizovat v pohode.
ace960 (394)|24.1.2007 23:23
prehrat v pc by si mohol skusit v nejakom dvd prehravaci ako napr. power dvd, win dvd apod.

nefinalizovane dvd nahrate na lg 200 mhs islo prehrat ale uz sa nepamatam presne na ten sw