Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Rušený TV kanál

Hunter_man (9)|29.1.2007 15:36
Dotaz novacka: mam HDD rekorder Toshiba RD-XV45. A narazil jsem na (zatim) jediny problem. V pripade propojeni antenniho svodu na TV prez zmineny rekorder dochazi k ruseni kanelu 34 (Prima) - jak pri zobrazeni pomoci tuneru rekorderu, tak pri zobrazeni z TV tuneru. Pokud ten svod zapojim primo do TV, tak je zobrazeni normalni, bez ruseni. Ostatni kanaly jsou v poode. Natusi nekdo, kde by mohl byt problem? Pokud by to delali vsechny kanaly, reknu si vadny pristroj, ale jenom jeden??
Pitomec (10211)|29.1.2007 15:44
Nejspíš máš výstupní kanál modulátoru videorekordéru naladěn na sousední (přinejhorším stejný) kmitočet - posuň ho někam jinam (dle návodu na obsluhu) a mělo by to být OK.
Hunter_man (9)|29.1.2007 19:06
No jo, ale ten muj rekorder modulator nema :-(
Pitomec (10211)|29.1.2007 21:19
Máš pravdu - toto kombo ho už nemá. Chtělo by to zkusit nějakým externím modulátorem, jestli je to problém jenom toho k34 (naladit modulátor na k34 a nechat projít signál tím kombem, jestli bude rušení přetrvávat nebo ne). Externí modulátor se dá použít třeba ze staršího videorekordéru. Nic lepšího mě teď nenapadá.
Hunter_man (9)|30.1.2007 09:16
No jeste me napadlo zkusit to na jinou antenu, pripadne i TV. Ale nevim...
duranduran (13)|11.4.2007 15:28
Mám ten samý problém, koupil jsem si dvd rekorder a po zapojení mi jdou přes tv slabé pruhy.Dělá to i při sledování dvd filmu.Když vytahnu antenu, tak to přestane. Vyřešil to už někdo?Někde jsem četl, že se má odpojit 19 kolík na scartu co vede do TV. Ještě jsem neměl čas to vyzkoušet.