Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD SAMSUNG HR737

hope (2)|1.2.2007 13:48
AHOJTE ! CHCEM SI KUPIT SAMSUNG HR 737 , AK HO NIEKTO MATE , CO NA NEHO HOVORITE , AKE MA MUCHY A PODOBNE , MOZTE NAPISAT AJ AKE MA VYHODY , AKO STE SPOKOJNI , A ESTE JEDNA OTAZOCKA , CHCEM MAT V BUDUCNOSTI AJ DOMACE KINO , CI JE NEJAKE RIESENIE POMOCOU TOHTO DVD . TAKZE ZATIAL DIKYYYYYYY !!
ace960 (394)|1.2.2007 15:21
pozri na uvod
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=11576

+ hodim sem aj rovno dpoved na tvoju sz ak by to niekto dalsi zuzitkoval

>ahoj , chcem si kupit tiez tento dvd pristroj , tak sa chcem opytat ci si s nim stale spokojny ,
AC: spokojny v zaklade som

>ci by si mi ho tiez stale odporucil ,
AC: zalezi na co to chces pouzivat, ja som pristroj vyberal podla specifickych potrieb, napr. kopirovanie divx z dvd na hdd a spat, ine pristroje maju povedzme lepsi obraz ale nemaju to co potrebujem

>ci nie je nieco lepsie co si zistil az po jeho kupe. a ci sa da nejako prepojit ,
AC: okukaval som lg 200 mhs ale nebol zdaleka u nas vtedy dostat, dnes by som bral samsung 738, kvoli usb

>ked chcem domace kino , ci su nejake moznosti s tymto dvd , alebo budem musiet kupit uplne inu zostavu domaceho kina,
AC: obraz mam pripojeny cez scart do tv, ak niekedy kupim tv s hdmi vstupom tak to prepojim cez hdmi, zvuk mam cez coax do a/v receiveru denon 1705 + bedne canton movie 10mx, pristroj ma aj opticky vystup, pouzitie c domacom kine je podla mna ok

> a ci si uz vyriesil ten problem s titulkami
v pristroji to vyriesene nemam, titulky sa zobrazuju skor
pred pouzitim v pristroji titulky musim precasovat na pc, co je vcelku jodnudychy ukon ale nemuselo by to byt
hope (2)|2.2.2007 11:28
DIKY MOC , S TYM DOMACIM KINOM SI MA POTESIL , SKUSIM POHLADAT TU 738
ace960 (394)|2.2.2007 12:26
nemas zac
kazdopadne si zhrn co od pristroja potrebujes, neexistuje jeden co by mal vsetko
inak 737 teraz padla z 18k na 13k, tak mozno aj cena hra rolu
imported_jozo (82)|4.2.2007 19:14
podarilo sa Vam niekomu registrovat na DivX VOD??? a stiahnut upgrade na divX6.2
mne nie , asi tam nie je registrovane moje cislo