Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Lg Rh 200 Hms

Sherpa (1)|22.2.2007 09:52
Zdar,

chcem si kupit hdd rekorder a zatial ma najviac oslovil lg 200. cital som thread o lg 199 (vyhody/nevyhody) a chcem sa opytat, ci to iste plati aj pre lg 200? dalej som nikde nenasiel ci prehrava diakritiku v titulkoch divx filmov? a na zaver by ma zaujimalo ake pamatove karty sa do neho daju narvat? niekde pisu ze 9 inde 14 ale nikde nepisu ake...
keby niekto mal link na nejaku recenziu tohto produktu, bol by som velmi rad.
key niekto vedel o nejakom lepsom rekordery za rovnaku cenu tak by som bol tiez rad.
primarne by som sa ale najprv rad dozvedel tieto veci.
Blue (62)|28.2.2007 15:33
Osobne mám RH188S a myslím, že ak si prečítaš prispevky tochto fora tak sa o Lg HDD REC dozvieš docela dosť info. Každopádne myslím, že RH200 ma rovnake vlastnosti (pre zhodnú výbavu) ako RH199. Napíš si svojich favoritov ich klady a zápory a potom sa v klude rozhodni...

Moj postreh:
Mam stereo a video v ktorom je kratka "recenzia" (musim to takto napisať pretože to bolo na hov..) dvoch hhd rec a to LG 200 a Panasonic 65. Podla znalca zo S&V u neho vyhral panasonic ale preco ???, dovody boli typu lepsie menu, nizsia cena naopak pomluvil LG MPEG-4 kvalitu a vysoku cenu. S takymito recenziami absolutne nesuhlasim ziadna objektivita ziadne reálne a dlhodobé skusenosti (pre mna to bolo vyhodenych 70Kč), preto radsej citam taketo diskusie kde ti kopa ludi moze poradit

Na záver:
- titulky u DivX a Xvid funguju korektne ako diakritika tak aj fond a velkost budes spokojný
- neviem aky manuál si pozeral ale na strankach LG je k dispozicii v manualy toto viz príloha a toho by som sa drzal