Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

MAGNAVOX MRV810H - DVD rekordér s 160GB HDD

mp4 (27)|20.4.2007 10:10
Caute

Pani mate niekto skusenosti s tymto DVD HDD rekorderom ?
Viem ze Magnavox je nejaka odlahcena verzia Philipsa.
Na Slovensku je to najlacnejsi HDD rekorder 5999Sk.
vid. http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?pid=1405810

Mal som v plane kupit Panasonic DMR-EH57EP s HDMI (15 9990Sk) ale kedze este LCD/Palzmu asi tento rok nebudem kupovat takze chcem nieco lacne co o dva roky/tri roky vymenim.

HDD rekorder chcem iba na nahravanie fimov, sprav ktore nestiham vecer pozriet s tym ze nebudem nic strihat a nahravat do PC.

vdaka za vase postrehy

Peto
mp4 (27)|20.4.2007 14:47
pozeram ze su na trhu dve verzie MAGNAVOX MRV810H a MAGNAVOX MRV810H/02
simonr96 (1)|8.7.2007 22:42
Magnavox mrv810h je opravdu od Philipse. Má vnitřnosti od něj a i záruční list. Má jen jiný design než originál philips. A je to levné proto, že nemá takovou reklamu jakou můžu dát Philips. Magnavox není v Evropě tolik rozšířen. Vzal si tedy tuto značku pod patronaci a všechny záruky řešit přes philips. Jsem prodejce elektroniky a můžu říct, že se jsem se zatím nesetkal s žádnou reklamací na tento HDD rekordér.
chlebicek (1)|31.12.2007 20:30
Mám tento typ DVD s HDD,asi mám kliku na poruchovost tohoto zařízení nebo jej neumím nastavit.Mám sice návod, ale v něm bohužel není vše..Stalo se mi , že pořady,které náhrávám a pak je chci na disk uložit,mi uložit nejdou a v angličtině mi píše oznámení, že tento výběr nelze uložit naHDD.Jsou to filmy většinou z Novy,nejsou to ani premiéry-že by byl film zablokován proti nahrávání,takže nevím ,kde je problém.A ani nelze nahrát tyto filmy z uloženého časového nahrávání (paměť 6hod)Další problém mám s DVD mechanikou, která po vložení disku vrčí,ale většinou se rozchodí a ztichne během přehrávání...