Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD Rebuilder 0.98, problem

Tykoxo (22)|23.4.2007 21:43
Nazdar vsetci,
dlhsiu dobu som nepouzival tento soft a teraz si akosi neviem dat rady - pouzivam CCE 2.50, CCE 2.70 a Procoder 2. Pri CCE 2.5 mi po "prepare" vypise, ze nenasiel ziadny subor .m2v, co je dost nezmyselne, pretoze subory .m2v ma prave CCE vytvorit. CCE 2.70 tiez skonci s akousi chybovou hlaskou - encode sa nespusti. S Procoderom 2 (EclProv) sa vykona "prepare", prebehne aj "encode" (vytvori sa cca 15 .m2v suborov), ale zase - ked pride na "rebuild", tak to kazdy .m2v subor nacitava korektne do polovice, v druhej polovici kazdeho suboru hlasi poskodene data (resp. nesulad medzi videom a tusim .AVS subormi, alebo .ECL). Takto nacita niekolko .m2v a skonci to na "overflow". Skusil som aj starsi DVD RB 0.96, ale to iste. Nevie niekto, cim to moze byt? Vdaka.
Tykoxo (22)|25.4.2007 21:08
Tak si odpoviem aspon sam - vyriesil to DVD RB Pro 1.21, s tym ide vsetko ako ma (skusal som zatial len CCE 2.70).
mirekv (7169)|26.4.2007 19:23
Tykoxo: u free verzí jsi zřejmě udělal chybu v instalaci, mně chodí v pohodě. Placené verze se asi instalují trochu jinak a tam jsi nepochybil.
stayman (12393)|26.4.2007 20:24
Pouzivam free verziu a enkoder HC a ziadne problemy som nikdy nezaznamenal, dokonca vie aj paralelne kodovanie, parada. :-!!!
Tykoxo (22)|26.4.2007 20:40
mirekv,

tie free verzie sa neinstaluju (aspon myslim ??). Len sa to spusti a vykona setup (nastavi path pre encodery, atd). Mozno som v tomto na omyle, najlepsie na tom je, ze ako som pisal, pred casom (tak 2 roky) som free RB bezne (sporadicky) pouzival a teraz som ztoho jelen?!?! Napada ma, ci to nemoze byt verziou Avisynth-u, teraz mam 2.5.7 a s tou si mozno "0.98-cka" nerozumie, zatial co Pro 1.21 ju uz pozna?

stayman,

ako je na tom s kvalitou HC encoder v porovnani s napr. CCE?
mirekv (7169)|26.4.2007 22:05
Tykoxo: s tím AviSynthem to je docela možné, když tak zkus Rebuilderpack, který má svůj AviSynth. Ovšem mně to chodí i s tím co nainstaloval AutoGordianKnot v pohodě, tak nevím.