Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PRIJIMAČ NA HDTV

KOCOUR65 (653)|1.7.2007 09:18
Prosim o radu-koupil jsem plasmu a jelikoz mam spatnej analog signal tak bych chtel pouzivat cs link. Vlasnim 7 roku stary stronc 4300 a pred par lety mi jeste czech link fungoval po zapujceni modulu cryptoworks a karty.Asi pred rokem se stare dekodery menili a me novy modul uz nespolupracuje s prijimacem-asi by se musel prehrat softwer v prijimaci ale to nechci , protoze by to take nemuselo fungovat. PORADTE novy prijimac na cs link nejlepe s hdmi - uvazuji rovnou o hdtv-napriklad HUMAX HDCI 2000 pro prijem hd kanalu z 19,2°E a cs linku z 23,5°E .Budu rad za kazdou radu ,doporuceni jaky prijimac a zkusenosti majitelu.
lis (0)|5.7.2007 12:46
Zdravím, také mám prosbu ohledně přijmače na HDTV,jelikož do této problematiky příliš nevidím, byl bych velice vděčen za jakýkoliv tip.Využívám služeb UPS direct a rád bych připojil ono satelitní vysílání přes HDMI na mou Samsung LE40N87BD , chtěl bych docílit co nejlepšího obrazu.Děkuji předem .. snad tu někdo poradí ;)
Pitomec (10211)|5.7.2007 13:39
S UPC Direct nikdy žádného nejlepšího obrazu nedosáhneš, protože datový tok se pohybuje tak na úrovni SVCD a rozlišení 720x576 je možné považovat za zázrak (spíš člověk narazí na 544x576).