Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém při zachytávání - duální zvuk

bond007 (24)|3.7.2007 18:51
Dobrý den přátelé,
zhruba před dvěma měsíci se mi stal problém. Při zachytávání odpoledních programů na Nově začal jít zvuk z levého repráku český a z pravého originální, ale jen u některých pořadů (Ženatý se závazky, Kojak), ale například Walker, Texas Ranger je v poho. Nesetkal jste se s tím někdo? Prosím o radu. Mám duální tv kartu Winfast DTV2000H, kde používám DVB-T signál, ale stejný problém jsem měl už i s analogovým Winfastem 2000 XP Expert. Díky za radu.
Foolproof (2713)|3.7.2007 20:21
Pokud se při nahrávání nenastaví pouze jeden kanál, tak potom upravit v editoru, je to raz dva.
Vyspělejší playery to umí, ale ty zřejmě nemají o Winfastu ani tušení nebo ano ?
mirekv (7169)|6.7.2007 14:42
Takovou vlastnost má třeby Mike-ův ATV2000, no některé přehrávače to snad umí. Při nahrávce je to brnkačka, spíš výhoda - nahrát duální zvuk.
bond007 (24)|9.7.2007 01:09
A můžete mi prosím poradit jak toho docílit, aby to na mě "mluvilo" jen česky? Pro editaci používám MPEG Womble Wizard rel. june 2005. Díky za radu zdraví začátečník
mirekv (7169)|9.7.2007 12:56
bond007: záleží ne tom, co ze sestříhaného videa děláš potom, authoring u Womble neznám, ale třeba TsunamiDVDAuthor dokáže rozhodit kanály do dvou separátních stop, takže máš dvě monofonní stopy (samo z obou repro).