Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

satelit v PC so slotmi na karty?

bysto (11)|6.7.2007 08:51
ludia, urcite sa to tu uz riesilo, tak ma prosim neukamenujte, ale fakt nemam sajnu pod cim to skusat vyhladavat. absolutne nemam sajnu ako to nakombinovat.

stryko ma prosil o radu, chce totizto do kamiona na cesty pocitac, kde by si pripojil satelit a mohol pozeratna cestach po europe telku, ale poziadavka je - aby to malo slot na karty pomocou ktorych sa da prijimat potom aj slovenske a ceske programy.

poradte prosim ako sa to da vyriesit, pripdane hodte nejaky link.

dakujem a cavte.
blueant (820)|6.7.2007 09:06
[QUOTE=bysto;145343]ludia, urcite sa to tu uz riesilo, tak ma prosim neukamenujte, ale fakt nemam sajnu pod cim to skusat vyhladavat. absolutne nemam sajnu ako to nakombinovat.

stryko ma prosil o radu, chce totizto do kamiona na cesty pocitac, kde by si pripojil satelit a mohol pozeratna cestach po europe telku, ale poziadavka je - aby to malo slot na karty pomocou ktorych sa da prijimat potom aj slovenske a ceske programy.

poradte prosim ako sa to da vyriesit, pripdane hodte nejaky link.

dakujem a cavte.[/QUOTE]

Nejaka USB karta - napr. Skystar2USB2 + phoenix - najlepsie USB2xPHOENIX. a pofrci mu sat aj karty

Nevyhoda (ale to celkovo u PC kariet) ze nieje podpora EMM (spon teda pod WIN) - cize zapisy na opravnenie treba spravit cez stolny prijimac alebo rucne.