Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

T&T sat komplet dotaz ??

petruskin (305)|23.7.2007 12:02
Chci se zeptat, rodiče si chtějí na chatu pořídit tento sat komplet od T&T /http://eshop.t-t.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=347/ . V praze mají UPC a chtějí použít/ převážet kartu/ i v tomto přijímači. Zároven ale chtejí - /např karta bude v praze a budu tam ja s rodinou/ aby v přístroji byla i karta pro příjem českých programů. Chci se zeptat zda-li to tento komplet umožnuje a jestli do něj dalí vložit obě karty najednou nebo se musí vyměňovat -a v tom případě zda se musí něco nastavovat -/rodiče jsou starší/ ? Pak ještě jestli se karta registruje jak a kde. Děkuji předem moc za odpověď. Petr
Pitomec (10211)|23.7.2007 12:48
Budeš tu kartu muset fyzicky měnit a vůbec je to celý na dvě věci, protože tam je konvertor "monoblok" (tj. když klekne, tak nemáš rázem signál ani z jedné družice) a navíc ještě firma T&T a její karty patří zašlapat do země. Radši kup nějaký receiver (ideálně kombo DVB-S/DVB-T) se čtečkou karet a volnými PCMCIA sloty (např. Golden Interstar 8700), k tomu kartu Gital, parabolu 80cm Al, DiseqC přepínač a 2x single konvertor s multifocus držákem.
petruskin (305)|23.7.2007 13:25
Jsem laik v tomhle segmentu. Našel jsem si sestavu [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] Co ještě potřebuju? Jen kartu na CS link a kartu upc?? Jinak tam vše potřebné je?? TU CS kartu jakou?? Dík
petruskin (305)|23.7.2007 13:38
Ta gitalka bez časového omezení stojí 2300 není neco levnějšího?
Pitomec (10211)|23.7.2007 13:53
Kartu GITAL s neomezeným příjmem ČT, NOVA a PRIMA ([odkaz, pro zobrazení se přihlaste]-!!). Pokud nebudeš chtít ty karty (GITAL a UPC Direct) fyzicky měnit, tak ještě jeden Cryptoworks modul ([odkaz, pro zobrazení se přihlaste]). Jinak konvertory ti stačí 2 (jeden pro Astru 19,2E a druhý pro Astru 23,5E), stejně jako DiseqC přepínač může být pouze 2/1.
Pitomec (10211)|23.7.2007 13:57
A ještě něco - pokud bys oželel DVB-T (stačilo by ti jenom DVB-S) a nechtělo by se ti dokupovat další Cryptoworks modul (abys nemusel přehazovat karty), tak existuje přijímač "AB CryptoBox 150 CR Twin", který má přímo 2 čtečky Cryptoworks ([odkaz, pro zobrazení se přihlaste]).
petruskin (305)|30.7.2007 15:36
Děkuji , Vybral jsem tedy - [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] Technisat DigiPlus STR1 (satelitní sestava) - 2 družice . Ma to parametry které jsi popsal tak snad to bude fachčit. Ještě jsem uvažoval o třetím konventoru pro 3.sat ale o velký programovy obohaceni asi nepřijdu. Kdybych chtěl sledovat nějaký rus. program /ruština mě baví/ musel bych stejně koupit další parabolu neb. pokud vim na astrách žádný ru programy nejsou. Pitomečku děkuju moc.