Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jakou analog. TV kartu ke SkyStar2 ?

weber235 (47)|17.8.2007 08:04
Prosím máte někdo zkušenosti s touto kombinací?
K plné spokojenosti několik let používám dig. satelit. kartu SkyStar 2 ale vzhledem k tomu, že skončil příjem CS linku v EMU rozhodl jsem se koupit nějakou TV kartu a jelikož na našem paneláku je anténa UPC, tak jako protislužbu nám UPC poskytla zdarma mini nabídku. Tzn. že mi stačí analogová TV karta (jelikož jsem z jižních čech, kde se s DVB-T počítá až za min. 2 roky nějakou hybridní kartu nepotřebuju). Dále většina hybridních karet požaduje PCI 2.3 a já mám jen 2.2. Hlavně se mi jedná o to, aby se tyto karty v PC nějak nehádaly a nová karta umožňovala bezproblémové nahrávání TV pořadů. Také jsem četl, že nahrávání analogu do MPEG2 je dost náročné, tak zda nekoupit TV kartu s HW akcelerací. Na SkyStar 2 mám na Bartonu 3200+ minimální zátěž.
Předem za tipy velice děkuji.

edit: Jo ještě mám dotaz někde jsem tady četl, že by se měl ve společných rozvodech používat galvanický oddělovač, tzn. jak mám změřit ta napětí z anténí zásuvky vůči PC? - prosím návod pro blbce.
weber235 (47)|29.8.2007 13:33
Dotaz můžete smazat, už jsem koupil Laedtek WinFAst DTV 2000H a obě karty běží. Akorát analog. dekodování do MPEG2 v plném PALu mi PC zatěžuje 100%!!, tak to musim nějak odladit.