Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DivX na Panasonic DVD-S42

Zoro (20)|28.8.2007 21:23
Nevíte někdo o novém firmware na Panasonic DVD-S42? V poslední době se mi stáhnuté videa, jak DivX tak Xvid, při přehrávání trhají, v PC to jede v pohodě, snad to bude novými kodeky, Panasonic Czech ale žádný update firmware nenabízí .....
Bosshugo (26)|29.8.2007 00:40
[QUOTE=Zoro;148893]Nevíte někdo o novém firmware na Panasonic DVD-S42? V poslední době se mi stáhnuté videa, jak DivX tak Xvid, při přehrávání trhají, v PC to jede v pohodě, snad to bude novými kodeky, Panasonic Czech ale žádný update firmware nenabízí .....[/QUOTE]

V PC mas nainstalovany nejaky Codeck pack a ten si poradi z kde cim, ale v DVD prehravaci zalezi co podporuje ten chip co tam na to je a myslim ze Panasonic si dela svoje a ne jako jini co pouzivaji treba Mediateky a nebo Zoran vadis a pak na to i normalne nejaci borci upravuji svuj firmware. Stahni si programek GSpot a v tom si prislusny film otevri a uvidis co vsechno nekdo pri kodovani nastavil a muzes pak i zjistit co pripadne tvoje masinka vezme normalne a z cim bude mit problemy. Obcas se v DivX a Xvid vyskytne GMC, Qpel, PB a to muze delat problemy. Taky jsem par filmu prekodovaval v zacatcich do Xvid z GMC a treba PB, ale to se pak treba obraz v DVD rozpada a chvilemi kostickuje a stejne mam pocit ze to nicemu nepomuze
amwas (18)|19.9.2007 16:53
Tiež márne zháňam nový firmvér, ktorým by som mohol svojho Pana S295 (vraj majú rovnaký chipset) prinútiť prehrávať DVD s MP3. Vraj existuje upravený firmvér, ale zdá sa že je to iba dríst, lebo ho nikde nemôžem zohnať. Žiadny link vedúci k tomuto firmvéru nefunguje. Môže mi niekto pomôcť plz...?
Vďaka