Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hacked firmware pre Panasonic DVD S295

amwas (18)|6.9.2007 10:13
Uz niekolko dní sa snažím nájsť fungujúci upgrade firmware (aj .acknutý) pre svoj DVD player, ktorý by umožnil prehrávať DVD disky s MP3. Na niekoľkých fórach som našiel odkazy k .acknutým upgrade, žiadny však neviedol k skutočným súborom s firmvérom. Väčšinou sa to končilo hláškou že taký súbor sa na danom serveri nenachádza. Okrem toho som sa na niektorých fórach dočítal, že tieto .acked verzie sú šmejdy, ktoré maximálne znefunkčnia prehrávač, hlavne od kódera s nickom Tom. Má s tým niekto skúsenosti?
Pitomec (10211)|6.9.2007 10:17
Odstraň z toho příspěvku to slovo začínající na "h" a nebudeš pořád končit v koši...
amwas (18)|24.9.2007 12:32
Pre Pitomce:
Tak som zo svojho príspevku odstránil to "H". Akosi sa však nikto neozval, že Pitomec? Teba som si všimol už viackrát, nevieš nič iné, ako iba rýpať. A že vraj "dopisy v koši nekončí". Inak, neviem čo je zlé na tom, keď sa spýtam na hacknutý firmvér, čo sme v rusku či čo? Cenzúra ešte neskončila? Keď kreténi z Panasonicu schválne vytvoria fw tak, aby neumožnil prehrávanie dvd mp3, použitie externéh flash disku pre prehrávanie/nahrávanie filmov, hudby a pod., myslím že je čas pre upravený fw. Lebo zdá sa, že psí hlas do neba nedôjde.
amwas (18)|24.9.2007 15:07
Tak sorry za obťažovanie, fw z továrenskej verzie 90b338 na hacknutý upgrade 90b344 som už vďaka priateľom zohnal, flashol a player teraz robí to, čo som od neho xcel. Odporúčam!