Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prosím o radu jak nahravat z TV do avi

supik91 (1)|13.11.2007 14:05
Koupil jsem si DVB-T tuner USB DigiVox mini II (V3.0). Nahrava jen ve formatu mpeg a to (720x576). Nahravam porad, který je ve formatu 16:9 a ted nevim jak na to. Jak to dostat do formatu avi a jeste ve spravnem rozliseni. Zkousel jsem program TMPGEnc 4.0 Nastavil jsem do divx a rozliseni (624x352). Kvalita je nic moc (takove jako malicko prouzkovane). CO vse delam spatne :o) a jak to udelat lepe. dekuji moc za kazdou radu. Ze jsem lama prosim nepiste :o) . Díky
Alf (888)|13.11.2007 20:58
Špatně neděláš nic. Snad jen to, že to chceš nacpat do AVI. Máš k tomu nějaký konkrétní důvod? DVB-T je MPEG stream a tuner nedělá nic jiného, než že ukládá přijatá data beze změny na HDD. Jakákoliv transformace vede ke ztrátě kvality.
To proužkování je prokládání (interlaced) a je to normální jev, který je vidět na monitoru PC (dá se odstranit použitím deinterlaced filtru v programu, ve kterém MPEG přehráváš), ale není vidět na klasickém TV, takže to neřeš.
drSova (3)|5.1.2008 19:53
[QUOTE=supik91;155646]Koupil jsem si DVB-T tuner USB DigiVox mini II (V3.0). Nahrava jen ve formatu mpeg a to (720x576). Nahravam porad, který je ve formatu 16:9 a ted nevim jak na to. Jak to dostat do formatu avi a jeste ve spravnem rozliseni. Zkousel jsem program TMPGEnc 4.0 Nastavil jsem do divx a rozliseni (624x352). Kvalita je nic moc (takove jako malicko prouzkovane). CO vse delam spatne :o) a jak to udelat lepe. dekuji moc za kazdou radu. Ze jsem lama prosim nepiste :o) . Díky[/QUOTE]

Prosím co použít na jednoduchej střih tohoto mpeg videa. Dík za tip.
StD (8612)|5.1.2008 19:57
[COLOR="DarkRed"]Womble Mpeg Video Wizard[/COLOR]
No Comment.
drSova (3)|5.1.2008 20:15
Díky.