Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung HT-TX35 podpora ceskych znaku

Petyas (4)|7.12.2007 15:23
Zdravim lidi,

mam bohuzel takovy drobny problem se svym novym domacim kinem a jak jsem se dozvedel z infolinky Samsungu, nejsem sam. Jedna se o to, ze zadny z prehravacu Samsungu, ktere se ted prodavaji u nas, nepodporuje u DivX titulku ceskou znakovou sadu (znaky s hacky a carkami). Misto nic tam vlepi mezeru nebo podtrzitko. Muj typ HT-TX35 dokaze prehrat v podstate jakykoliv DivX, Xvid, ale cesky titulky proste nezvladne. Podle operatora na infolince, cim vice lidi jim napise, at Samsung podporuje ceske titulky, tim vetsi sance je, ze udelaji novy firmware. Pry to takhle u Samsunga funguje. Zacnou na necem delat az jsou k tomu "dokopani" uzivateli. Posledni oficialni verze firmware, kterou mam je 1.06. Vzhledem k tomu, ze nejsem plne presvedcen o tom, ze Samsung zacne nekdy v brzke dobe oficialne podporovat cestinu, mel bych dotaz, zda-li nekdo nevi o nejakem neoficialnim firmware, ktery by tento problem resil resp. pokud by to nekdo nebyl schopen udelat tzv. "na kolene".
Petyas (4)|10.12.2007 07:55
Lidicky, nikdo nevite opravdu o nejakem neoficialnim firmware. Nebo nevite jak si ho udelat? Kdyz jsem se dival po netu na ruzna foru, tak jsem objevil spoustu ruznych manualu servisnich a prijde mi to, ze Samsung ma opravdu zmaknutou tu servisni cast. Ovladac primo pro servisaky, pristroje, pocitace, ..., tak proc sakra nekdo tam tu podporu cestiny neudela. To me fakt stve. Tim to domaci kino straci zcela na pritazlivosti. To byl jeden z duvodu, proc jsem si ho kupoval.