Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Výběr satelitního kompletu

zaplrom (1)|9.12.2007 22:16
Prosím zkušenější o radu.Mám špatný příjem tv z antény,uvažuji tedy o zakoupení sat. kompletu,nemám s tím ale žádné zkušenosti.Z toho co jsem zatím pochytil bych od toho očekával příjem českých programů na kartu na neomezenou dobu + nějaké volné cizí stanice-tedy asi dva konvertory,nechtěl bych ale natáčení antény.Je-li to možné,tak časem připojení druhé televize.Je možné sdílení karty?Není to však nutné za cenu omezení výběru.Rád bych nějaké stabilní zařízení,snad nejsem naivní s cenou do 6000 kč i s kartou.
blueant (820)|13.12.2007 14:42
[QUOTE=zaplrom;158226]Prosím zkušenější o radu.Mám špatný příjem tv z antény,uvažuji tedy o zakoupení sat. kompletu,nemám s tím ale žádné zkušenosti.Z toho co jsem zatím pochytil bych od toho očekával příjem českých programů na kartu na neomezenou dobu + nějaké volné cizí stanice-tedy asi dva konvertory,nechtěl bych ale natáčení antény.Je-li to možné,tak časem připojení druhé televize.Je možné sdílení karty?Není to však nutné za cenu omezení výběru.Rád bych nějaké stabilní zařízení,snad nejsem naivní s cenou do 6000 kč i s kartou.[/QUOTE]

No potrebujes isto
Parabolu (napr. 85cm) - cca 1000,- SK
Konvertor 2x cca 200 - cca 400,- SK
MULTIFEED (Drziak viacerych LNB) - cca 300,- SK
Kartu - povedzme GITAL na dobu neobmedzenu - cca 2500,- SK (pri registracii v decembry mas zadarmo neobmedzene aj STV1, STV2 a NOVA CINEMA)
A nejaky ten prijimac (napr. na 2 CRWS karty a moznostou zdielat s dalsim takym istym prijimacom cez RS232 - OPENBOX X-810) cca 3000,- SK
nejaky kabel + koncovky - ???
+ pripadne konzola (drziak paraboly) -???

TO jes cca 7200 ,- SK = cca 5850 KC

Cize okolo 6000,- KC by sa do toho dalo zmestit.