Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFastDTV2000H / pokec

StD (8612)|6.1.2008 08:09
Tak když už je to tak Important, tak co kdyby si to autor po sobě alespoň jednou přečetl a opravil do češtiny. Dyk tohle se nedá číst a ausgerechnet Mediaportal bych tedy já osobně nedoporučoval ani nepřátelům. Když už někdo chce takové One-click řešení, tak stejně šáhne hádejte kam?

:cool: (nápověda: Sceneo)
robbery (28)|6.1.2008 09:41
[QUOTE=StD;160871]Tak když už je to tak Important, tak co kdyby si to autor po sobě alespoň jednou přečetl a opravil do češtiny. Dyk tohle se nedá číst a ausgerechnet Mediaportal bych tedy já osobně nedoporučoval ani nepřátelům. Když už někdo chce takové One-click řešení, tak stejně šáhne hádejte kam?

:cool: (nápověda: Sceneo)[/QUOTE]

Tak, aby ti to nebylo do oci, je cestina poupravena :-X ..Tedy snad.. Vcera, kdyz jsem to daval dohromady, jsem nemel cas si to jeste jednou po sobe procist. Dnes sem to o neco malinko doplnil a upresnil, tak sem si dal zalezet i na CZ..

Jinak jsem koukal na to tvy Sceneo. Za prve je to nemecky ta jejich page...
Je to sice fajn, ale i ten tvuj zminovany program nema podporu pro Leadtek a co navic, v analogu podporuje jen tunery na HW, nikoli SW, coz u MP jako u open sourcu rozchodit jde....
Jenze to se asi do tohoto vlakna nehodi, tu debatovat co je lepsi a co ne, ze?
StD (8612)|6.1.2008 10:00
No tak to jsi asi šáhl někam vedle, protože to podporuje "všechny" tunery na světě, jenom se musí vědět KAM šáhnout. A že je to v mé mateřštině, to ti vadí? A německý Mediaportal ti nevadí? Ale pravda, o tom zde nebudeme diskutovat a díky, že jsi to po sobě poupravil.
Ivo Mašek (10205)|6.1.2008 10:09
Tak, a tady si to "vytmavte". :-D
StD (8612)|6.1.2008 10:13
Tak je to SPRÁVNĚ! Tak to ma BYT! Konečně něco funguje tak, jak je inzerováno. Klidně to mohlo jít i do Koše, neb' mi šlo jen a jen pouze o nakopnutí autora správným směrem. Jiné postranní úmysly nemám a na dlouhý pokec to není. :BB: :)