Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Mutytenne

Perun (38)|22.1.2008 09:51
1. Zajímal by mě názor místních odborníků na antény Multytenne - koupit/nekoupit?

2. Pokud budu chtít na Multytenne zapojit 2 přístroje (1 stolní a 1 PC kartu) musím mít Multytenne Twin nebo jde signál rozdělit jinak (levněji - cena Multytenne 3390,- x Multytenne Twin 5990,-)?

3. Má cenu ještě v dnešní době pořizovat SkyStar2 nebo už mám rovnou koupit SkyStarHD?

Díky za odpovědi.
blueant (820)|22.1.2008 10:41
moj nazor je asi taky - strasne predrazena somarina :)
Perun (38)|22.1.2008 11:12
Drahé to sice je, ale zase pohodlné:) jen mě zajímá funkčnost, průměr 45cm mi přijde malý, mám strach aby nebyly problémy s kvalitou signálu. Tvůj názor na otázku 2 a 3?

Díky
blueant (820)|22.1.2008 11:50
2. Samozrejme musis kupit TWIN.

Ked si zoberiem ze sice trosku pracnejsie ale zase min. o polovicu lacnejsie a na akej chces velkej parabole ta vyjde klasicky MULTIFEED s TWINmy.

3. Zalezi na tom kolko chces do toho investovat. Ja osobne by som (a hlavne pri cene ss2) o HD zatial neuvazoval. Na pozeranie to zatial nieje (volne tam moc toho pozeratelneho zatial nechytis) - ale na hranie si to viem predstavit - na to vsak uz ja nemam cas :)
Perun (38)|22.1.2008 13:32
..a funkčnost Mulytenne je myslíš v pohodě? jakou konkrétní alternativu bys tedy zvolil?
blueant (820)|22.1.2008 14:04
No v pohode si nemyslim.

45cm je strasne malo uz aj na druhy TP CZlinku. Staci mensie zhorsenie pocasia a .....

Ja by som dal nejaku 80-95 cm parabolu + multifeed + 4xTWIN konvertor (aj ked si myslim ze bohate by stacili aj 3) + 2X DISEQC1-4 prepinace.
Perun (38)|22.1.2008 21:04
..a co místo twin antény zapojit tohle: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
pokud bych chtěl v budoucnu zapojit 2 přijímače..
blueant (820)|22.1.2008 21:50
Ale ti nepojdu naraz.
To mozes aj rucne prehadzovat kabel - len je to pohodlnejsie - alebo zapojit LOOP na prvom prijimaci - potom ked ten bude vypnuty tak druhy ti pojde bez obmedzenia.

Skus ist na to logicky.
Konvertor sa prepina napatim - cca 14V ide V-polarizacia - 18 V ide Horizontalna pol.

Teraz si predstav ze na jednom chces pozerat program z V a zdruheho z H ?
A to sa este deli na poly na horne a spodne pasmo ktore sa prepina s 22khz.

Jednoducho to nejde a preto sa vyrabaju TWINy, QUADY, OCTA (alebo QUATRA a MULTISWITCHE.