Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PIONEER DV-400V nadupanec

Radoo (1302)|22.1.2008 23:18
Jen pro info pro lidi, co shání nadupaný značkový DVD za cca 3.300,- k full HD TV.
(někdo se už zmiňoval o 600, která má navíc DVDA a SACD a opt. výstup)
Má HDMI 1.3, 1080p upscaler, USB umí FAT32 , DIVX, XVID, WMA, MP3, AAC
Mám HTPC, ale znáte to, kvůli CD, DVD se mi to nechce zapínat a naprosto tichý něco, kde se točí dva HDD 7200 ot/s nemůže být.
Objednal jsem a těším se, jak pojedu bezstrátový WMA 9/10 přímo z SDHC karty a coax digitálem do receiveru - to vše při naprostém tichu ... ;)
streethawk (85)|23.1.2008 18:04
No neviem ,nechcem Ta sklamat, ale mal som ho doma 2dni a musel som ho vratit, obraz bol zasumeny, divnyy.

PS:Testovane na plazme Panasonic 42PX70EA, skusal som vsemozne nastavenia, ale nepomohlo vobec nic, dufam ale ze budes spokojny, pretoze rozne kombinacie mozu byt aj rozne vysledky, cafff
Radoo (1302)|23.1.2008 18:24
[QUOTE=streethawk;162951]No neviem ,nechcem Ta sklamat, ale mal som ho doma 2dni a musel som ho vratit, obraz bol zasumeny, divnyy.

PS:Testovane na plazme Panasonic 42PX70EA, skusal som vsemozne nastavenia, ale nepomohlo vobec nic, dufam ale ze budes spokojny, pretoze rozne kombinacie mozu byt aj rozne vysledky, cafff[/QUOTE]

přez HDMI ???
lubek30 (83)|23.1.2008 19:32
Tak ja mám model DV-600AV a žiadny šum nepozorujem. Porovnával som ho aj so starším SONY DVD playerom cez scart a RGB a v podstate žiadny rozdiel. Ak je tam viditeľný nejaký šum tak to možno preto, že má obraz detailnejší a tým pádom je viditeľnejší šum pretože ho nezakrýva nedokonalosť a neostrosť iných prehrávačov (čo je ale len moja domnienka). Ostatne neviem prečo by mal mať nejaký DVD player o triedu vyditeľnejší šum ako iné playery. Záznam je digitálny a rozdiely sú a musia byť veľmi malé.
Radoo (1302)|23.1.2008 19:57
Taky bych se divil, že Pioneer by byl takový "křáp", možná vadný kus, nebo špatně nastaveno v menu DVDP :)
lubek30: jak to jede přez HDMI ?
lubek30 (83)|23.1.2008 20:04
Cez HDMI to ide myslím slušne... ale neporovnával som iný stroj, len cez RGB v scarte. Obraz sa mi zdá byť v pohode, ale samozrejme, záleží na konkrétnom DVD, ale taký Indiana Jones, to bol ale zážitok. Na "stárnuce" DVD bol obraz parádny.
Radoo (1302)|23.1.2008 21:53
No tak pak napíšu, jestli splní moje očekávání - stav je momentálně takový, že 600 a 400 všeobecně nejsou a není se asi čemu divit ! :)
lubek30 (83)|23.1.2008 22:54
A toto je čo? Tiež som ho bral odtial...
http://www.videoexpert.cz/stolni-dvd-prehravace/pioneer/
Radoo (1302)|23.1.2008 22:59
[QUOTE=lubek30;162991]A toto je čo? Tiež som ho bral odtial...
http://www.videoexpert.cz/stolni-dvd-prehravace/pioneer/[/QUOTE]
šopů je milion a na dvou ho ještě maj, objednal jsem ho na tom druhým ! ;)
Radoo (1302)|25.1.2008 23:22
velmi podrobné podrobnosti
http://www.220-electronics.com/dvd/pioneer400.htm
Obraz 1080p je velmi dobrý, je k nerozeznání od obrazu upscalovaného v PC, možná je o fous ještě lepší.
Pokud srovnáte ze 480p na 1080p, je tam vidět rozdíl.
Obraz je vychvalován všade možně, hlavně i obraz DIVXu a kompatibilita.
Je to už můj 3tí DVD a ovládání a chytrost a fíčury je spíše na straně noname výrobků.
Tady jde spíš o kvalitu.
Z xxROMu načte 256 adresářů a 1000 souborů.
Co načte z CD, umí i z DVD i USB.
Mechanika je tichá.
Bezstrátové WMA neumí viz odkaz a moje zkušenost.
Na TV SAmsung je třeba nastavit scanování, pak je pixel na pixel.
K mému receiveru Pioneer asi jediná rozumná volba.
Jozef2 (188)|26.1.2008 10:42
Radoo dobre informacie. Nepochybujem, ze je vyborny, skoda len, ze nacita iba 1000 suborov. Lebo na DVD medium kludne napalis hodne cez 1000 fotiek alebo Mp3-ok. A tie nad 1000 ked nenacita, potom ani neprehra.:( Ja hladam taky, ktory to dokaze, ale to je ako hladanie v kope sena. Nikto tento parameter neuvadza.
Radoo (1302)|26.1.2008 12:41
[QUOTE=Jozef2;163305]Radoo dobre informacie. Nepochybujem, ze je vyborny, skoda len, ze nacita iba 1000 suborov. Lebo na DVD medium kludne napalis hodne cez 1000 fotiek alebo Mp3-ok. A tie nad 1000 ked nenacita, potom ani neprehra.:( Ja hladam taky, ktory to dokaze, ale to je ako hladanie v kope sena. Nikto tento parameter neuvadza.[/QUOTE]
Nezkoušel jsem, jestli to je tak veskutečnosti.
Někomu se to může hodit, mě těch 1000 stačí.
Ono něco třeba hledat na DVD playeru v 1000 souborech a 256 adresářích je teda pakárna.
DVD player mám jen jako doplněk kvůli pohodlí a naprostému tichu a manželce - jinak vše dělám na tichém HTPC.
Možnosti HTPC nejsou limitovány.
Pokud by ti šlo hlavně o fotky a MP3, tak něco stolního na bázi linuxu a nebo steré PC.
Pokud ti jde o HD, tak je to už drahé PC - dvoujádro.
Burr (27)|26.1.2008 14:16
Mám čtyřstovku dva dny,obraz super.Problém se zvukem,propojeno koaxiálem,ale DTS je nějak divné.Nevím jestli je zrada v koaxiálním kabelu,ale proti optice na starém přehrávači zvuku chybí ostrost,výšky..Prostě nejde poznat DTS od obyč.5,1.V menu mám snad vše nastaveno dobře,žádný down..Díky za všechny rady,zkušenosti!
Radoo (1302)|26.1.2008 17:25
mám DTS o poznání lepší oproti DD, a mám současně optikou HTPC, rozdíly nepociťuju.
zkus nějaký globální reset DVD playeru a receiveru, většinou to v návodu někde je.
kabel určitě ne, buď zvuk jde, nebo nejde.
jinak mě pak kromě závady nic nenapadá.
lubek30 (83)|26.1.2008 21:38
Inak viete mi niekto povedať, prečo je zvuk o poznanie tichší cez analogové výstupy z DV-600AV ako cez optiku alebo koaxial? Skúsil som to zapojiť cez 5.1 analog do 6 kanálového vstupu na receivri a zvuk je podstatne tichší a bez dynamiky. Myslel som že by som mohol využiť kvalitnejší prevodník v DVD prehrávači a obísť aj pre mňa nepoužiteľné a zbytočné efekty v receivri. Taktiež rozdiel v dynamike je minimálny, je velmi malý rozdiel od hlasitých a tichých pasáží, cez optiku je napr. výbuch granátu omnoho hlasitejší než dialogy, kdežto cez ten analog je všetko akosi vyrovnané. Mám receiver YAMAHA RX-V420RDS.
Radoo (1302)|26.1.2008 21:58
[QUOTE=lubek30;163365]Inak viete mi niekto povedať, prečo je zvuk o poznanie tichší cez analogové výstupy z DV-600AV ako cez optiku alebo koaxial? Skúsil som to zapojiť cez 5.1 analog do 6 kanálového vstupu na receivri a zvuk je podstatne tichší a bez dynamiky. Myslel som že by som mohol využiť kvalitnejší prevodník v DVD prehrávači a obísť aj pre mňa nepoužiteľné a zbytočné efekty v receivri. Taktiež rozdiel v dynamike je minimálny, je velmi malý rozdiel od hlasitých a tichých pasáží, cez optiku je napr. výbuch granátu omnoho hlasitejší než dialogy, kdežto cez ten analog je všetko akosi vyrovnané. Mám receiver YAMAHA RX-V420RDS.[/QUOTE]
Dynamika se dá v DVDP nastavit.
Analog zvuk z DVDP s nižší hlasitostí může být způsoben např. i tím, že je to Pioneer připojený do Yamahy.
Každý výrobce má malinko jiný parametry an. výstupů/vstupů impedance, nepětí ...
Jak jsi přišel na to, že v DVDP je převodník kvalitnější ?
lubek30 (83)|26.1.2008 23:38
No práve že som tam na nastavenie dynamiky v DVD playeri nenašiel nič :-(
A to že má lepší prevodník som sa dozvedel v technických špecifikáciach, receiver YAMAHA má prevodník 96/24 kHz/bit a DVD player PIONEER 192/24 kHz/bit. Ale nepočujem rozdiel žiadny iba ten že cez ten analog to ide potichšie a bez dynamiky.
Radoo (1302)|26.1.2008 23:50
[QUOTE=lubek30;163369]No práve že som tam na nastavenie dynamiky v DVD playeri nenašiel nič :-(
A to že má lepší prevodník som sa dozvedel v technických špecifikáciach, receiver YAMAHA má prevodník 96/24 kHz/bit a DVD player PIONEER 192/24 kHz/bit. Ale nepočujem rozdiel žiadny iba ten že cez ten analog to ide potichšie a bez dynamiky.[/QUOTE]
angl. návod
audio DRC - strana 36
dialog - strana 37
Burr (27)|27.1.2008 09:18
To Lubek:ty jsi můj člověk,můžeš prosím porovnat koaxial a optiku na DTS?Jaký je rozdíl na těchto výstupech?Díky moc.
Radoo (1302)|27.1.2008 12:02
[QUOTE=Burr;163381]To Lubek:ty jsi můj člověk,můžeš prosím porovnat koaxial a optiku na DTS?Jaký je rozdíl na těchto výstupech?Díky moc.[/QUOTE]
jak to má udělat, když má jen ten koax jako já ..... ? :-I
I tak ti poradím, ale nikomu to neříkej - je to naprosto stejný.
digitální koaxial a toslink neboli spdi/f jsou ty samý data
Burr (27)|27.1.2008 13:58
Žiju v dojmu,že má šestistovku,která má oba výstupy.
Radoo (1302)|27.1.2008 14:27
Koukám že zabrousil do vlákna o 400 a má 600.
Vyzkoušet to může , ale nepřipadá mi logický, že by tam měl být rozdíl.
lubek30 (83)|27.1.2008 14:28
Vyskúšal som tú funkciu Audio DRC a nepomohlo... proste je to tichšie cez analogový výstup a s menšími rozdielmi v dynamike.
Koax mám aj optiku, a zodpovedne možem prehlásiť že neexistuje medzi nimi žiadny počuteľný rozdiel, je to úplne jedno či je to optika alebo koax.
Burr (27)|27.1.2008 15:05
To Lubek:nerad tě otravuji,ale jde mi o slyšitelný rozdíl při přehrávání DTS a DD.
U starého dvd,jen s optikou,jsem ten rozdíl jasně slyšel.Teď u čtyřstovky přes koaxial
je rozdíl minimální(k horšímu pro DTS).Ten zvuk je pro mně zklamáním,mám v DTS hodně filmů,zároveň chci využívat upscaling videa na novém přehrávači.Že má z principu hrát z obou výstupů stejně,je mi jasné.Přinutil jsem se projít návod k recevieru,tam dokonce kaoaxiál upřednostňují.Pokud hrají stejně,tak mám pocit,že tady soudruzi pionýři asi nějak ušetřili na digitálních výstupech.DTS prostě nehraje tak,jak by mělo vyššímu datovému toku odpovídat.
lubek30 (83)|27.1.2008 15:35
Tak som to všetko vyskúšal ešte raz. Pustil som si Planetu opic ktorá je v DD a v DTS a veľmi poorne porovnával hlasitú a dynamickú pasáž. Cez optiku sú rozdiely medzi DD a DTS zreteľne počuteľné, DTS je dynamickejšie a otvorenejšie. Potom som to skúsil cez koax a bolo to to isté, tak isto rozdiely boli počuteľné medzi DD a DTS. Takže ako vravím, ja osobne nepočujem najmenší rozdiel medzi optikou a koaxom. Obidva sú úplne rovnaké čo sa kvality zvuku týka.
Radoo (1302)|27.1.2008 15:41
Burr> pioneeři neušetřili, DTS mám jednoznačně na THX receiveru rovněž pioneer výrazně lepší !
jak jsi dopadl s resetem ?
Radoo (1302)|30.1.2008 21:07
Jo jo, koupil jsem dnes černý USB flash disk 4Gb tenky 2mm, skoro to není to vidět a kolik se tam toho vejde ! :)
Asi nejmenší disk, co jsem viděl, v pohodě se vejde do peněženky mezi kreditky !
200705290722171559595546.jpg ce7Z0zkmOvAw.jpg
fistaro (1)|31.1.2008 02:24
Ahoj, sorry za pripadny offtopic, ale vlakno na dv-600av co by se tykala tematu jsem nenasel, tak snad je to trochu i pribuzne tema k 400-tce. Chtel bych vedet, jestli lze pres USB pripojit disk WD s 500GB (ma podporu USB2), kdyz je u specifikace napsano USB 1.1 a jestli z nej lze prehravat divx (plynule) Dekuji a jeste jednou se pripadne omlouvam.

Jo a jeste jak je na tom s ceskymi titulky.
streethawk (85)|31.1.2008 06:49
[QUOTE=Radoo;162954]přez HDMI ???[/QUOTE]
Ano, samozrejme, cez HDMI! A sum bol naozaj vyrazny, snazil som sa nieco s tym urobit, to mi verte nemal som najmensiu chut ho vracat, mozno to bol chybny kus, ale to sa uz nedozviem, zdaar
Radoo (1302)|31.1.2008 12:53
[QUOTE=fistaro;163824]Ahoj, sorry za pripadny offtopic, ale vlakno na dv-600av co by se tykala tematu jsem nenasel, tak snad je to trochu i pribuzne tema k 400-tce. Chtel bych vedet, jestli lze pres USB pripojit disk WD s 500GB (ma podporu USB2), kdyz je u specifikace napsano USB 1.1 a jestli z nej lze prehravat divx (plynule) Dekuji a jeste jednou se pripadne omlouvam.

Jo a jeste jak je na tom s ceskymi titulky.[/QUOTE]
Ani tak nejde o to, jaká verze USB to je, protože dat. tok divx není nic náročnýho.
Podstatný je, že si Pioneer poradí s FAT32 ve který ten disk asi máš. Někdo to s HDD zkoušel a v pohodě - takže jo.
Goldfinger (16)|10.2.2008 22:28
Dneska jsem si tenhle dvd přehrávač koupil k plazmě Q samsung.Bohužel mám problémy s nastavením obrazu.Zkouším nastavit přehrávač i plazmu,ale kloudný obraz nikde.Hodně kostičkuje.Mám HDMI monster kabel .Jaký máte nastavený rozlišení na přehrávači?1024 na 768 nejde nastavit.A má na přehrávači svítit červeně PRGSVE?Poraďte prosííím!
Radoo (1302)|10.2.2008 23:22
[QUOTE=Goldfinger;165402]Dneska jsem si tenhle dvd přehrávač koupil k plazmě Q samsung.Bohužel mám problémy s nastavením obrazu.Zkouším nastavit přehrávač i plazmu,ale kloudný obraz nikde.Hodně kostičkuje.Mám HDMI monster kabel .Jaký máte nastavený rozlišení na přehrávači?1024 na 768 nejde nastavit.A má na přehrávači svítit červeně PRGSVE?Poraďte prosííím![/QUOTE]

Já mám TV 1920x1080 bez nejmenšího problému a zkoušel jsem i ostatní rozlišení a vpohohodě interlaced i progressive, ale to je jiný případ.
Zkus, jestli na telce máš ve volbě formát obrazu (4:3, 16:9 ..taky volbu skenování na zkoušku)
Taky by jsi měl dát rozlišení výstupu DVD na nějakou nízkou hodnotu 720x480 apod., protože by tvoje TV musela downscalovat upscalovanej obraz z DVD a to není dobře, máš TV s malým rozlišením, který se na DVD p. nedá nastavit - tv bude vždy přepočítávat.
K týhle telce nebylo vůbec nutný kupovat DVD p. s upscalerem 1080p, asi bych k tomu volil něco za 1-2k.
Asi by v tomto případě dopadlo i lépe připojit přez scart, než přez HDMI.
Napiš, jestli to pomohlo.
Goldfinger (16)|11.2.2008 18:56
[QUOTE=Radoo;165408]Já mám TV 1920x1080 bez nejmenšího problému a zkoušel jsem i ostatní rozlišení a vpohohodě interlaced i progressive, ale to je jiný případ.
Zkus, jestli na telce máš ve volbě formát obrazu (4:3, 16:9 ..taky volbu skenování na zkoušku)
Taky by jsi měl dát rozlišení výstupu DVD na nějakou nízkou hodnotu 720x480 apod., protože by tvoje TV musela downscalovat upscalovanej obraz z DVD a to není dobře, máš TV s malým rozlišením, který se na DVD p. nedá nastavit - tv bude vždy přepočítávat.
K týhle telce nebylo vůbec nutný kupovat DVD p. s upscalerem 1080p, asi bych k tomu volil něco za 1-2k.
Asi by v tomto případě dopadlo i lépe připojit přez scart, než přez HDMI.
Napiš, jestli to pomohlo.[/QUOTE]

Moje plasma je 1024×768,čekal jsem že bude na výběr i tohle rozlišení.Zkoušel jsem obyč.scart,staré filmy jsou lepší,nové orig.ještě horší(vodorovné pruhy přez obraz).
Zkusit lepší scart?Nebo jiné HDMI?Mám 1.1 do 1080i,pozlacený,stíněný.
Mám nastavit interlaced nebo progresive?Taky jsem zkoušel skenování obrazu,ale obraz byl lehce zdeformovaný,černé pruhy u 16:9 asi o 1cm širší!
Já vím hodně otázek,ale nevim si rady,jen to HDMI stálo 1500,-
Burr (27)|11.2.2008 20:52
[QUOTE=Goldfinger;165402]Dneska jsem si tenhle dvd přehrávač koupil k plazmě Q samsung.Bohužel mám problémy s nastavením obrazu.Zkouším nastavit přehrávač i plazmu,ale kloudný obraz nikde.Hodně kostičkuje.Mám HDMI monster kabel .Jaký máte nastavený rozlišení na přehrávači?1024 na 768 nejde nastavit.A má na přehrávači svítit červeně PRGSVE?Poraďte prosííím![/QUOTE]

Dej si natvrdo 720p,mělo by to makat bez problémů.V auto módu mi to do televize cpalo nevím proč 1080,televize zvládla taky bez problémů,ale samozřejmě musela zas přepočítávat dolů.
Radoo (1302)|11.2.2008 22:32
Já před koupí stáhnu z netu návod a mrknu do něj. Kabely používám HDMI nejlevnější, co existují 3m za 200Kč. Zkus tam připojit nějaký jiný player, někdo před tebou si taky stěžoval, že mu to nejede.
Goldfinger (16)|13.2.2008 23:30
Tak to vypadá že moji plazmě tenhle pioneer prostě nesedí.Zkoušel jsem všechna možná propojení a obraz má stále sklony ke kostičkování a je v pozadí zašuměný.V porovnání se starým kinem Panasonic,který mám připojený přez s-video o třídu horší obraz,ať tam dám co chci,viditelný rozdíl i ze dvou metrů.
Tak co s tim.Nevíte jestli nelze player vrátit do 30 dnů bez udání důvodu?Zakoupeno na centrum Chodov.
Dík za odpověď
Radoo (1302)|14.2.2008 07:13
[QUOTE=Goldfinger;165778]Tak to vypadá že moji plazmě tenhle pioneer prostě nesedí.Zkoušel jsem všechna možná propojení a obraz má stále sklony ke kostičkování a je v pozadí zašuměný.V porovnání se starým kinem Panasonic,který mám připojený přez s-video o třídu horší obraz,ať tam dám co chci,viditelný rozdíl i ze dvou metrů.
Tak co s tim.Nevíte jestli nelze player vrátit do 30 dnů bez udání důvodu?Zakoupeno na centrum Chodov.
Dík za odpověď[/QUOTE]
za kolik jsi ho koupil ? je to na domluvě, ale spíš než vrátit, tak půjde vyměnit.
Goldfinger (16)|14.2.2008 11:54
Byl trochu dražší,3 700,-ale všechno předvedli,Mp3,DivX,Xvid,přez usb...ještě dneska tam zavolám,pak napíšu jak jsem pochodil.Myslím ale že výměna to nevyřeší.A pravda je že nevím co koupit jinýho.
Goldfinger (16)|14.2.2008 20:42
tak jsem tam volal a zpátky mi ho nevemou,pokud se bavíme o reklamaci,tak přinést,vyzkouší na jejich plazmě pioneer a když se jim to bude zdát v pořádku tak odchod.Nakonec budu shánět nový player a tenhle mi zustane ve skříni.V sobotu zkusím ještě Scart profigold za 1000,-a dám vědět.
Burr (27)|14.2.2008 21:18
Kde to nakupuješ,proboha!Aspoň výměnu za něco jiného nejde domluvit?
Burr (27)|14.2.2008 21:24
[QUOTE=Goldfinger;165861]tak jsem tam volal a zpátky mi ho nevemou,pokud se bavíme o reklamaci,tak přinést,vyzkouší na jejich plazmě pioneer a když se jim to bude zdát v pořádku tak odchod.Nakonec budu shánět nový player a tenhle mi zustane ve skříni.V sobotu zkusím ještě Scart profigold za 1000,-a dám vědět.[/QUOTE]
Co budeš vymýšlet s tím scartem? Musí jít přes HDMI.
Goldfinger (16)|15.2.2008 06:35
Výměna za co?Mají jen model 400 a 600.Vymění mi ho v případě že ho přivezu,oni ho odzkouší a když uznají že neni v pořádku,tak ho vymění.Je to prodejna Pioneer a jiný značky nevedou,a je pravděpodobný že to na jejich plazmě bude vypadat jinak než na moji.Prostě plazma Samsung a player Pioneer k sobě moc nepřilnuli.Myslím.
A ten scart si zítra pujčím,je to poslední řešení,všechno jsem jinak zkoušel.(vč.propojení přez scart ale za 150,-)
Radoo (1302)|15.2.2008 17:34
A co scart za 3,500 !? Budeš mít sametovější středy, jiskřivé výšky a křišťálový obraz !
Z těch kabelů za tisíce mě vždycky málem kleplo. Kolik asi stojí materiál ...? :D
Vyzkoušej to na tv se stejným rozlišením jako máš.
Mám pocit, že před těma pseudorozlišeníma tady dostatečně varovali ...
Burr (27)|15.2.2008 20:36
Mám ten samý přehrávač i TV,upscaling nastaven na 720p,obraz jak víno.Někde je chyba.
Goldfinger (16)|15.2.2008 20:45
[QUOTE=Burr;165969]Mám ten samý přehrávač i TV,upscaling nastaven na 720p,obraz jak víno.Někde je chyba.[/QUOTE]

A co máš za telku?
Goldfinger (16)|15.2.2008 20:46
Jo už vidim,špatně jsem četl
Burr (27)|15.2.2008 22:43
Q Samsung,42.
bobos (18)|2.3.2008 00:11
[QUOTE=Goldfinger;165778]Tak to vypadá že moji plazmě tenhle pioneer prostě nesedí.Zkoušel jsem všechna možná propojení a obraz má stále sklony ke kostičkování a je v pozadí zašuměný.V porovnání se starým kinem Panasonic,který mám připojený přez s-video o třídu horší obraz,ať tam dám co chci,viditelný rozdíl i ze dvou metrů.
Tak co s tim.Nevíte jestli nelze player vrátit do 30 dnů bez udání důvodu?Zakoupeno na centrum Chodov.
Dík za odpověď[/QUOTE]

Jak jsi prosím tě dopadl s tím Pioneerem? Vyřešilo se to nějak (myslím tím obraz)? Mám v plánu ho kupovat. Mám PS50Q97HD a propojení YUV a do budoucna chci samozřejmě HDMI. Navíc jak TV, tak přehrávač podporujou HDMI 1.3 Doposud používám DVD Cyberhome 462 za pár šupu, který nemá ani upscaling a obraz je skvělý.
Goldfinger (16)|2.3.2008 09:28
[QUOTE=bobos;167789]Jak jsi prosím tě dopadl s tím Pioneerem? Vyřešilo se to nějak (myslím tím obraz)? Mám v plánu ho kupovat. Mám PS50Q97HD a propojení YUV a do budoucna chci samozřejmě HDMI. Navíc jak TV, tak přehrávač podporujou HDMI 1.3 Doposud používám DVD Cyberhome 462 za pár šupu, který nemá ani upscaling a obraz je skvělý.[/QUOTE]

No nijak.Zkoušel jsem i více hdmi kabelů.Hlavní rada,jestli do tohodle přehrávače pujdeš,ušetři na hdmi a kup co nejlevnější.Nekoukej jestli je pozlacený,1,1 nebo 1,3,stíněný nestíněný,obraz je totožný.
Přehrávač je dobře vybavený,má usb,všechno ti přehraje,je tichý a dobře vypadá.S obrazem se to má tak,že ti ukáže všechny chyby dvd.Nemilosrdně.Mám jen pár originálek(rozuměj z kamených obchodů,ne z Blesku nebo Aha!)který nemaj obrazově chybu.Jinak má obraz sklony ke kostičkování v pozadí a v šedých plochách k zrnitému šumu.Rozuměj u kompresovaných a většině časopiseckých dvd.
KOCOUR65 (653)|2.3.2008 17:38
tak vida co je to za slupku