Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

National Geographic a záznam na DVD

Gesor (10)|9.2.2008 19:25
Zdravím všechny. Již víckrát jsemse setkal s tímto problémem: nahrávám na DVD recorder pořad z kabelovky UPC - kanál National Geographic. Během pořadu jsou vysílaný reklamy, ale film stále běží - takže díky reklamě o část pořadu přijdu. Naposledy to bylo dnes během pořadu Tutanchamon. Během reklamy byly vidět titulky z filmu a po reklamě pořad pokračoval dosti jinde než měl. Setkal jste se s tím někdo? Nevíte co s tím - jde s tím někde něco udělat???? Budu vděčny za každou zprávičku.
clee (6592)|9.2.2008 23:42
napis do upc a zjebej je ze sou to amateri...
Ivo Mašek (10205)|10.2.2008 10:03
[quote]
Během reklamy byly vidět titulky z filmu a po reklamě pořad pokračoval dosti jinde než měl.
[/quote]
S tím jsem se jednou setkal v Itálii, kde jsem ze zvědavosti sledoval tamní TV. Také najednou vložili reklamu, ale film běžel dál, ačkoli jaksi v pozadí, tekže divák ho neviděl. Po skončení reklamy (nebyla dlouhá - spíše takový "delší" spot) běžel film dál, pouze jsem hold neviděl tu část přikrytou reklamou. Byl jsem z toho dost paf.
StD (8612)|10.2.2008 11:40
...no a "neamatéři" na jiných slušnějších stanicích to dělají tak, že jsou střihy s překrytím, tj. opakuje se cca 10-15 vteřin téhož konce/začátku s logy/upoutávkami apod., takže po nalezení vhodného místa máš po sestřižení naprosto plynulý děj... :cool: Příklad: včerejší The Package s G. Hackmanem na Sat1 a jiné... Jiní to zase doprasí stmívačkami. Ale to co tazatel uvedl u UPC je skutečně reálná kocourkovská amatérština.
Pitomec (10211)|10.2.2008 12:07
Kristepane - copak UPC primárně vysílá NG??? UPC to jenom přebírá a šíří dál, takže vy stěžovatelé pláčete na špatném hrobě...
SS2CZ (874)|10.2.2008 18:01
[quote=Gesor;165228]Zdravím všechny. Již víckrát jsemse setkal s tímto problémem: nahrávám na DVD recorder pořad z kabelovky UPC - kanál National Geographic. Během pořadu jsou vysílaný reklamy, ale film stále běží - takže díky reklamě o část pořadu přijdu. Naposledy to bylo dnes během pořadu Tutanchamon. Během reklamy byly vidět titulky z filmu a po reklamě pořad pokračoval dosti jinde než měl. Setkal jste se s tím někdo? Nevíte co s tím - jde s tím někde něco udělat???? Budu vděčny za každou zprávičku.[/quote]

Co si stěžuješ vole buď rád,že je to barevný a hejbe se to.:-E :-E
Gesor (10)|11.2.2008 21:09
[QUOTE=SS2CZ;165350]Co si stěžuješ vole buď rád,že je to barevný a hejbe se to.:-E :-E[/QUOTE]

Kdo je u tebe vůl, krávo - já jsem rád, že se to hejbe, že je to barevný, ale rád bych věděl, i co se děje a hejbe o přestávce, víš
SS2CZ (874)|11.2.2008 22:14
Vidím,že jsi to nepochopil,ale jedinej kdo ti může pomoc je tvůj poskytovatel služeb tzn.UPC,kdyby nenakupovali sračky,neměl by jsi problém.Pro ně je nejspíš podstatnější kvantita nad kvalitou.Levně nakoupit a draze prodat.Jinak promiň jestli jsem se tě dotkl.
Tohle me inspirovalo k předcházejícímu příspěvku:
Gesor (10)|12.2.2008 21:33
Ale pochopil, ale na hrubý pytel hrubá záplata. Nedotkl ses mne, spíš pobavil a o to jsem se pak snažil také ...
clee (6592)|12.2.2008 22:28
[quote=Pitomec;165304]Kristepane - copak UPC primárně vysílá NG??? UPC to jenom přebírá a šíří dál, takže vy stěžovatelé pláčete na špatném hrobě...[/quote]

a to si mame hrat na sherlocka holmese a hledat kdo to odbavuje, proste zjebat upc a ty at zjebou toho kdo jim to posila, hovno pada vzdycky dolu, ne snad?
Pitomec (10211)|13.2.2008 21:16
[quote=clee;165650]a to si mame hrat na sherlocka holmese a hledat kdo to odbavuje, proste zjebat upc a ty at zjebou toho kdo jim to posila, hovno pada vzdycky dolu, ne snad?[/quote]
Problém je jenom v tom, že ty žádné UPC nejebeš (tam by s tebou stejně max. vyrazili dveře), ty si jenom stěžuješ zde na diskuzním fóru, což je platný jak mrtvýmu zimník 9-)