Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

uz podruhe prosim zoufale o pomoc

wendys (7)|25.2.2008 11:42
Mam kartu pctv310i, pouzivam nejakej program od pineklu, ale problem je ze pred par dny mi to jeste slo (ikdyz cernobile) ted ale nejde nic. obraz je sedy.....-( Neni nejaky jiny program nez ten debilni pinnacle studio bo co?
Cim to je ze byl obraz cernobili? kdyz na televizi je barevny?
siSINka (122)|25.2.2008 11:50
Nemáš třeba zasviněné Windowsy? (...teda předpokládám, že Windowsy, o OS se taktně nezmiňuješ ;-) )

Myslím tím nepořádek ve skupině "kodeky". Co se na PC dělo mezi tím, když to ještě šlo a když to nejde?
wendys (7)|25.2.2008 11:53
vcera to slo, pak jsem ale nahral nakej jinej program (flyds1.8) a pravdepodobne po tom to prestalo jit vubec. Jake doporucujes kodeky? a myslis ze tim mohjlo byt i ten cernobili obraz? kamera je starsi analog, ale na TV jde bezproblemu barevne....
wendys (7)|25.2.2008 11:58
tak sem stah novy allin1 a nic. sede
siSINka (122)|25.2.2008 11:58
Já se v kodecích moc nevyznám; co se týče videa jsem bídný začátečník... Hodně lidí doporučuje ffdshow.

Řešením by mohlo být odistalování onoho programu, lépe použití bodu obnovy (jsou-li) z doby, kdy to fungovalo. Záleží, zda a jak moc jsou Windowsy nalomené. Také se může stát, že se nevyhneš reinstalaci Windowsů... pokud k ní dojde, po kompletním nainstalování všeho potřebného (drivery, winupdate,..) celou particii s Windowsama zazálohuj (Norton Ghost, Acronis True Image...). Případná další "reinstalace" je pak otázkou pár minut.
wendys (7)|25.2.2008 12:00
wydle tam mam nove. nevim esli to pomuze....
siSINka (122)|25.2.2008 12:04
[QUOTE=wendys;167162]tak sem stah novy allin1 a nic. sede[/QUOTE]Naplácávání všelijakých kodekpaků přes sebe není asi ten nejlepší nápad. Tím si to jen více zahnojuješ \\/

Není možné taky zcela vyloučit hw závadu (oné karty)...
wendys (7)|25.2.2008 12:05
fakt se po*eru, tak draha tv karta a neudelam cosem chtel......za*ranej pinekl ....-(
siSINka (122)|25.2.2008 12:16
Otázkou je, zda je opravdu na vině pinekl...

Máš možnost tu TV kartu vyzkoušet jinde? (pro vyloučení hw chyby)
wendys (7)|25.2.2008 12:30
asi jo. Zkusim to asi jinde...
storm7 (27)|27.2.2008 12:08
Problém nebude v kartě,ale ve winech.Nejspíš tam je víc kodeků,než by bylo zdrávo a hádají se.Další problém bych viděl spíš v kabelech ke kartě.Ale spíš se přikláním k první variantě.Ikdyž nevylučuji ani možnost,že je karta špatná!!
Já používám na zachytávání jen Pinnacle Studio a nebo VirtualDub a je to bez problémů.
artam (1147)|27.2.2008 14:34
Podla mna to vzniklo v dosledku instalacie toho FlyDS, ktory je DirectShow aplikacia a zrejme tomu vadi kodekovy "gulas" vo filtroch po instalacii kodekpakov. Skutocne nie je rozumne preplacat system vselijakymi all-in-one nezmyslami. Na 99,99% pripadov skutocne staci ffdshow.