Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nahrávání bez reklam

Kotas86 (10)|21.3.2008 12:55
Dobrý den, v tomhle oboru se vůbec nevyznám, a tak bych se rád zeptal, jak u DVD rekordéru poznám, jestli umí nahrávat z televize bez reklam nebo jestli jdou potom nějak odstranit. Jde mi spíš o ty levnější rekordéry, bez pevného disku. Všiml jsem si tam funkcí Showview a VPS. Má to s tím něco společného ? Takže prostě bych potřebovat vědět, jak ve specifikaci produktu poznám, jestli bez reklam umí nahrávat. Díky.
czkomodo (6)|21.3.2008 13:15
Bohužel ale reklamy vám to nahraje vždi pokud koupíte z přehrávac z Hdd tak si je potom vystříhate tam ale pokud bez HDD bude te to muset vystříhat v PC funkce VPS umi jenom analog vysílani a to pouze CT1 a CT2 a ty reklamy ve filmech nemají a funci showviev umí taky jenom CT1 a CT2
Kotas86 (10)|21.3.2008 13:35
OK díky, ještě bych se tedy zeptal na jedno, nejde třeba při nahrávání na dvd nahrávání zastavit na začátku reklamy a zase navázat po skončení reklamy jako to bylo u VHS ?
marek62 (168)|21.3.2008 13:38
kotas: ale to stejne nikdy nestihnes presne, lepsi je to strihnout v pocitaci, pokud to tedy chces mi pekny
Kotas86 (10)|21.3.2008 13:44
Jasne chapu, ale rad bych vedel, jestli je to alespon mozny. Na PC uz na dvd po ukonceni vypalovani dal nahravat nejde, pokud pred vypalenim nepovolim vycesekvencni disk, zajimalo by me jestli to takhle jde i u dvd rekordéru.
czkomodo (6)|21.3.2008 13:54
Tak to opravdu nevím jak je to u DVD rekorderu bez hdd ale muj nazor je že to nepujde protože vetsina dvd prehravacu neumí ani nacist vícesekční disk udelany v Pc .Takže pochybuju že to bude umet.Technicky vzato ten pristroj musis pred každym zastaveni uzavrit stopu a proto je to asi nerealní aby to uměl.
Kotas86 (10)|21.3.2008 14:00
V tom případě bude asi jediná možnost odstranění reklam nahrát to celé na DVD-RW, v PC upravit, ostříhat atd. a až potom to v PC vypálit na normální DVD-R co ? :) no ok, díky za rady.
czkomodo (6)|21.3.2008 14:08
[QUOTE=Kotas86;169967]V tom případě bude asi jediná možnost odstranění reklam nahrát to celé na DVD-RW, v PC upravit, ostříhat atd. a až potom to v PC vypálit na normální DVD-R co ? :) no ok, díky za rady.[/QUOTE]

Ano takhle to jde nejlépe :-)
ttm (80)|21.3.2008 15:51
[QUOTE=czkomodo;169969]Ano takhle to jde nejlépe :-)[/QUOTE]

Nechci moc kazit plány ale osobně jsem to vyřešil tak, že mám DVD recorder s HDD a všechno smažím na disk, pak si v klidu vystříhám, co potřebuji a funguje to k všeobecné spokojenosti. Jde to rychle a zvládá to bez problémů i moje žena, kterou tyto věci jinak vůbec nezajímají
KOCOUR65 (653)|21.3.2008 16:22
kdyz si koupis rekorder ktrery umi zapis na dvd ram coz je treba panasonic tak s videem na dvd ram muzes pracovat strihat a vse stejne jak kdyz mas zapis na hardisku - vyhoda disku dvd ram - chova se jak hardik - takze vystrihnes reklami presne na snimek a ihned ti na dvd ram misto reklami pribyde vymazane misto - chce to prostudovat vlastnost techto medii a uvidis - omezene moznosti jen kapacitou disku
Pytkin (7947)|21.3.2008 16:42
[QUOTE=czkomodo;169959]Bohužel ale reklamy vám to nahraje vždi pokud koupíte z přehrávac z Hdd tak si je potom vystříhate tam ale pokud bez HDD bude te to muset vystříhat v PC funkce VPS umi jenom analog vysílani a to pouze CT1 a CT2 a ty reklamy ve filmech nemají a funci showviev umí taky jenom CT1 a CT2[/QUOTE]

showview je uplne na nieco ine .. to je zjednodusene programovanie nahravania .. vobec to nesuvisis s vysielanym signalom .. v casopise je v TV programe napisany niekolko miestny kod , ktory natukas do ovladaca a zariadenie sa naprogrfamuje (zaciatok , koniec a program) .. funguje to na kazdej stanici ..

nesuvisi to nijak s VPS/PDC systemami , ktore robia to ze sa zacne nahravat az ked relacia zacne .. tento signal uz ale musi vysielatel podporovat ..