Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic DMP BD30EG-K

axicom (626)|23.5.2008 14:37
Docela si mi zamlouvá tento blu-ray přehrávač, je tu nějaký majitel aby se podělil?
goast (36)|24.6.2008 22:22
mám,jsem spokojen obraz na plazmě super přes HDMI,rozdíl na DVD-R a HDD Pan87 jsem nepoznal-je to mašinka pro BR
axicom (626)|25.6.2008 08:07
Ja jsem se nakonec na BD vykaslal a koupil DVD-S100. Cena BD se mi zda zatim neprimerena.
goast (36)|19.7.2008 19:54
[QUOTE=goast;182798]mám,jsem spokojen obraz na plazmě super přes HDMI,rozdíl na DVD-R a HDD Pan87 jsem nepoznal-je to mašinka pro BR[/QUOTE]

uz je verze firmvare 1.7...
unge (2)|15.10.2008 09:39
Tento přehrávač nedoporučuji, svůj kus už mám v reklamaci.
BR disky přehrává bezvadně, problém nastává při "zpětné kompatibilitě", tj. DVD atd.

Některá DVD-video se uprostřed filmu zaseknou a přehrávač se samovolně restartuje (trvání bootu několik desítek sekund). Poté, jelikož se nezapamatovala poslední pozice, je nutno vytrpět všechny FBI warningy, reklamy a jiné vymoženosti audiovizuálního průmyslu zase (několik desítek sekund, samozřejmě bez možnosti přeskočení). Tato fičura není způsobená poškozeným povrchem disku a myslím si, že u přehrávače za 10000+ by se rozhodně vyskytovat neměla
Dále mě nepříjemně překvapila pravidelná dlouhá pauza při přehrávání dvouvrstvých DVD. Ano, i v manuálu je napsáno, že se při přechodu mezi vrstvami může vyskytovat drobná pauza, ale zatím jsem ji na přehrávačích od jiných výrobců nikdy nepozoroval. Až teď u BD-30. Panasonic asi zapomíná nač slouží pamět cache.
Černá skříňka bohužel neposlouží ani jako přehrávač audio CD. Zatím u všech pokusů pozoruji náhodilé občasné zaseknutí přehrávání (1-2s). Podotýkám, že jako v předchozím případě se jedná o originální stříbrné lisované disky, ne jejích R(W) ekvivalenty.
Oba problémy se vyskytují jak u firmware 1.7, tak u nějnovější 2.0. Zkoušel jsem různá nastavení (zas tolik jich tam není), odpojení HDMI kabelu - pořád stejná reakce.
Johny Akbuk (188)|28.10.2008 13:27
Ani jeden z těchto neduhů na svém přehrávači BD30EG nepozoruju. Vše šlape jako hodinky. A to i na xkrát přehrávaném DVD RW s viditelnými škrábanci vše projde bez problému.
Asi jsi měl vadný kus, i to se stává :-(.